• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z podjęciem decyzji -typ cięcia

waski65

Member
Jakie polecacie tabletki przeciwbólowe ? Bo robię zakupu przed zabiegiem , bandaż kohezyjny zalecanie kupić?gaziki, plastry i octanisept kupiłem..
Kup Ketonal 50mg i łyknij sobie po zabiegu jak jeszcze będzie trzymało znieczulenie. W skrócie weź tabletki na zabieg i łyknij po. Ja tego nie zrobiłem i jak mnie puściło znieczulenie to miałem ciężkie kilka godzin... Bandaż elastyczny, samoprzylepny świetnie się sprawdza na owijanie donga zawiniętego gazikiem czy czymś podobnym.
 

Hipo9868

Member
Kup Ketonal 50mg i łyknij sobie po zabiegu jak jeszcze będzie trzymało znieczulenie. W skrócie weź tabletki na zabieg i łyknij po. Ja tego nie zrobiłem i jak mnie puściło znieczulenie to miałem ciężkie kilka godzin... Bandaż elastyczny, samoprzylepny świetnie się sprawdza na owijanie donga zawiniętego gazikiem czy czymś podobnym.
Ten bandaż elastyczny to jest kohezyjny?
 

toastt

Well-known member
Ok, dzięki , czy te tabletki 50 mg są mocne ?
Zależy od tego jaką masz wagę. Jak jesteś bardzo szczupły to ja bym radził najpierw spróbować jedną tabletkę i w razie potrzeby dołożyć drugą. Z resztą poczytaj co ulotka na ten temat pisze, bo tam znajdziesz najwięcej informacji albo zasięgnij porady w aptece - w końcu tam się na lekach znają (a przynajmniej powinni).
 

nope

Well-known member
Takimi głupotami jak wyżej bym sie na miejscu autora tematu nie przejmowal tylko wybral jak woli. Nie ma co doradzac bo potem wyjdzie nie tak jak chcial i bedzie koniec koncow nie zadowolony.
 

Podobne tematy

Do góry