• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z podjęciem decyzji -typ cięcia

nope

Well-known member
Swędzenie norma, budzenie też. Ja polecam przed pojsciem spac bezposrednio siku. A jak sie obudzisz to obowiazkowo wstac , np pochodzic po zimnych plytkach i siku i wzwod opada.
 

Hipo9868

Member
a jesli chodzi o opatrunki to macie jakąś metodę aby tego nie odwijać wszystkiego do oddania moczu? chodzi mi że może sam czubek zostawić bez zawijania?
 

Humanista

Active member
nie zawijaj całej żołędzi, tylko linię szwów i małą część żołędzi od dołu. Na to bandaż kohezyjny mocno, żeby opatrunek się nie przesuwał. Co do sikania to na siedząco i skieruj penisa kompletnie w dół i sikaj jak najmocniej, w ten sposób nie poleci po spodzie fujary i nie zahaczy o opatrunek. Jeśli leci ci na boki, to przytrzymaj papier albo waciki pod samym czubkiem, żeby osłonić opatrunek. Po sikaniu psik octeniseptem. Na zaczerwienienia możesz stosować maść, ja np. smarowałem Calmapherolem, świetnie pomogło mi na podrażnienia.
 

nope

Well-known member
Tak jak wyżej. Nie zawijaj czubka penisa tylko niżej. A jak bd pktrzebowal to podkladaj se papier pod cewke zeby nie polecialo po opatrunku.
 

nope

Well-known member
Ogólnie poza tymi krwiakami rozlanymi to git. Kontroluj to czy się nie powiększa. Miękkie są te miejsca? Bo mowil Ci chyba doktor ze dopoki miękkie to dobrze.
 

Hipo9868

Member
dzieki za odpowiedź, a to swędzenie to normalne ? aż mnie czasem przeszywa od swędzenia, bólu nie ma , tylko to swędzenie. W nocy co chwila budziły mnie erekcje, oby nic nie nie rozdarło.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Hipo wylacz kompa czy tam komórkę i przeczytaj jakas książkę. Nawet nie zwrocisz uwagi kiedy sie wygoi. A tak to siedzisz czytasz i zadajesz co raz to glupsze pytania. Miales zabieg, zostala przerwana tkanka wiec bedzie bolec, swędzieć, szczypać, puchnąć, robić sie sine, jakies krwiaki. Poki nie ma rozerwania rany, nie spuchlo do wielkosci arbuza czy tez nie zrobil sie krwiak takiej wielkosci to wszystko jest ok i nie ma co panikować. Im wiecej bedziesz sie tym przejmowal tym dluzej bedzie ci sie ciągnął czas.
 

Hipo9868

Member
Może faktycznie masz rację , ja raczej z tych przewrażliwionych ( taki już jestem), ale jak piszecie że nie jest najgorzej to jestem trochę spokojniejszy. A po zdjęciach wydaje Wam się że tej skóry wystarczy aby zasłonić żołądź?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Czy to ma teraz jakiekolwiek znaczenie? Czy masz na to jakikolwiek wplyw teraz? Chopie mowie ci wylacz forum i cos poczytaj mądrego. I czas ci szybciej minie i nie bedziesz zadawal tendencyjnych pytań.
 

nope

Well-known member
Jak nie smierdzi to nie ropa a normalny proces gojenia, tez mialem takie plamy ale od strony wedzidelka na opatrunku, najlepiej to wstaw foty. To prawdopodobnie limfa wycieka albo jakies inne osocza.
 

Podobne tematy

Do góry