• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie - które wybrać przy przedwczesnym wytrysku i które lepiej się goi przy łatwych wzwodach

Status
Zamknięty.
Wewnętrzny napletek niby mi został trochę zostawiony, bo mam wywinięte to na różowy kolor, tak? Czy to nie to.

A foty wrzucę po wywaleniu szwów. Czy same wypadną czy sam wyciągnę.
 

nope

Well-known member
Tak wewn napletek to ta rozowa skórka. Dobrze ze ci ktos troche zostawil w takim razie. A wedzidelko jak beda problemy to ciachnie jakiś lekarz w 5 min i po kłopocie.
 

cichy13

Active member
No właśnie ja nie chciałem juz się za bardzo odzywać, mimo, że sobie podaliśmy rękę zgody z barmanem ale skoro dziewczyna nie potrafi zrozumieć, że miałeś zabieg a ty tak przeżywasz fakt, że ona.nie będzie chciała oralu i nie ma zbytnio zrozumienia u niej to nie wydaje mi się, żeby tak powinno być i czy ona jest na pewno właściwą osobą, bo to nie jest normalne, że się stresujesz tym, że ona się brzydzi
 
Nie wiem, powiedziałem jej, że nie będę ciągle krytyki słuchał tego jak to wygląda i że ona nie lubi takich penisów, że wszystko spartaczyłem tą decyzją i po prostu mówiłem, że dla nas już jest to skończone. Wygląda jakbym to ja zakończył, ale to ona swoją pogardą.
 

nope

Well-known member
Poszedles na zabieg z powodu stulejki wiec jezeli nie uzyskales wsparcia po takiej akcji to przynajmniej śmieci wyniosłeś ; )
 
Wg mnie wygląda to nieźle. Odkąd mi baba powiedziała, że źle to wygląda to się przypatruję i coraz lepiej lubię tego gościa. Z nim będę żył a nie z nią.

Czekam aż wyjdą szwy na razie. Nie wiem ile czasu trzeba.
 
  • Like
Reactions: AGv
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Do góry