• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie - które wybrać przy przedwczesnym wytrysku i które lepiej się goi przy łatwych wzwodach

Status
Zamknięty.
Szwy to raczej oleję. Mija koło miesiąc. Może same wypadną.

Ale ta sytuacja nauczyła mnie, że koledzy nie są kolegami jak chcą wyzwać, tak jak kobieta nie jest "ukochaną" jak się brzydzi. Wiele mnie ten zabieg nauczył w życiu. Może nie mam 50 lat, ale wiele widzę teraz.
 

cichy13

Active member
Wyjmij szwy, pęsetą i pociągasz. My mamy te same, mi też parę zostało, same nie wypadły więc wziąłem pęsetę i wyciągnąłem.
 

nope

Well-known member
Skoro nie mozna cenic rad ludzi na forum i ty wszystko wiesz to co ty tutaj szukasz? A chlopie. Ja juz tutaj nic nie pisze w tym temacie xD doradzali ci wszyscy dobrze na poczatku, zrobiles po swojemu i teraz tez zrobisz po swojemu. Powodzonka. Tylko zebys zaraz nie marudzil jak Ci zostaną tunele po szwach albo inne ząbki(zgrubienia) i będzie problem.
 

Sajmon8

New member
właśnie mi mija dzisiaj miesiąc od zabiegu i mam jeszcze kilka szwów no "niby są rozpuszczalne" wczoraj byłem na wizycie kontrolnej i lekarz mówi spokojnie wypadną "gorąca kąpiel" także ja już nic nie wiem, ale samemu lepiej chyba nie grzebać ?? co myślicie?
 

toastt

Well-known member
Niby można, ale lekarz mówił, że same powinny wypaść. Więc niestety nie można cenić ludzi, którzy dają takie informacje.
Wybacz, ale słuchasz się rad tego samego lekarza, który wykonał Ci zabieg niezgodnie z twoimi wymaganiami, który w pewien sposób okaleczył twojego penisa wizualnie. Z racji braku zdjęć pozostaje mi przypuszczać, że lekarz dokonał takiego samego cięcia jak w przypadku cichego, tj, zostawił Ci dwie fałdy po prawej i lewej stronie (patrząc z twojej perspektywy), bo napletek przecinał cięciem grzbietowym. Po miesiącu już tam masz raczej wszystko wygojone i dalsze utrzymywanie szwów spowoduje, że zostaną CI pozarastane tunele niczym po przekłuciu uszu. Już nawet nie wspominam o tym, że mogą się zrobić ząbki jak na szynce wędzonej w siatce. Użytkownicy powyżej dobrze Ci radzą, a co zrobisz to już należy do Ciebie.
 
Zobacz, że to samo powiedział lekarz Sajmon8.

I teraz nie widzicie jednego. Wykonam co wy mówicie i jak się nie uda to lekarz powie "trzeba było mnie słuchać".

Ale jak on mówi głupoty to wtedy mówicie "trzeba było nas słuchać".

Szczerze? ja bym to wyrwał po 14 dniach, ale znowu czekam na nic.
 
właśnie mi mija dzisiaj miesiąc od zabiegu i mam jeszcze kilka szwów no "niby są rozpuszczalne" wczoraj byłem na wizycie kontrolnej i lekarz mówi spokojnie wypadną "gorąca kąpiel" także ja już nic nie wiem, ale samemu lepiej chyba nie grzebać ?? co myślicie?
Mi te same bzdury plecie. Miesiąc. A ja nie wierzę.

No ale koledzy patrz jak mówią, brać i wyrywać.

Szczerze? Też mnie to wk... ale polecenie dali takie.
 
Mnie najbardziej rozwala jak toś mówi "robisz po swojemu" a właśnie za każdym razem czekam aż ktoś tutaj napisze jak robić. Po swojemu to w ogóle inaczej bym robił.
 

Opalonykurczak

Active member
No ale koledzy patrz jak mówią, brać i wyrywać.
Nie "brać i wyrwać" tylko delikatnie sie ich pozbyć. Jest tu z kilkadziesiąt poruszanych wątków tych szwów.
Sam byś mógł sie tym troche zainteresowac a nie ślepo wierzyc komuś. Ciężko wpisac w google "Jak długo trzymać szwy"?
Ludzie ci podają tu informacje jak na tacy...
Nie wiem o co ci chodzi z tymi wylewami twoimi...
Też już ostatni raz się tu odzywam.
Rób już wszystko jak chcesz
 

nope

Well-known member
Bez kitu temat szwow to na forum poruszany jest kilkadziesiat razy. 🙄 W kazdym razie. Jezeli sie poprawnie goisz (nic sie nie rozlazło) to szwy po 3 tygodniu już tylko szkodzą. A miesiac to juz przesada, pozatym rozpuszczalne szwy maja to do siebie ze zalezy jakie dokladnie nici sie użyje, jaką techniką zszyje, jak u ciebie działa organizm i czy wytwarza dobrze ten enzym który je rozpuszcza stad jednym wypadaja po 2-3 tyg a innym duzo dluzej. Lekarze maja w dupie twoje szwy bo dla nich to jest zabezpieczenie i czasem sie nie dziwie bo byl gosciu na forum co wyciagnal szwy po 2 tyg i nagle zaczal zajezdzac gruche i walic codziennie i sie dziwil ze mu krew kropelkami raz poleciala z dziurki po szwie zamiast wytrzymac ten przyslowiowy miesiac bo on wie lepiej a fiuta mial napuchnietego jak bania od os.
 
Dzwoniłem do lekarza i kategorycznie zabronił zdejmowania szwów samemu i czytania for internetowych, bo nie po to on się tyle uczył, by jacyś ludzie go poprawiali. Mówił, że po to są rozpuszczalne, by same zeszły i mówi,by jedynie moczyć w gorącej wodzie. Ci co się kąpią w wannie tym zwykle one szybko schodzą.

A gdzie jest temat od usuwania szwów samodzielnie? Szukałem i wiele nie ma.
 
Powiedzcie mi jedno, czy szwy trzeba ciąć, czy wystarczy pociągnąć za którąś część szwu, by pętla się rozpętała. Jak ciąć to nie mam czym.
 

Sajmon8

New member
Dzwoniłem do lekarza i kategorycznie zabronił zdejmowania szwów samemu i czytania for internetowych, bo nie po to on się tyle uczył, by jacyś ludzie go poprawiali. Mówił, że po to są rozpuszczalne, by same zeszły i mówi,by jedynie moczyć w gorącej wodzie. Ci co się kąpią w wannie tym zwykle one szybko schodzą.

A gdzie jest temat od usuwania szwów samodzielnie? Szukałem i wiele nie ma.
No w sumie trochę racji jest w tym
Dzwoniłem do lekarza i kategorycznie zabronił zdejmowania szwów samemu i czytania for internetowych, bo nie po to on się tyle uczył, by jacyś ludzie go poprawiali. Mówił, że po to są rozpuszczalne, by same zeszły i mówi,by jedynie moczyć w gorącej wodzie. Ci co się kąpią w wannie tym zwykle one szybko schodzą.

A gdzie jest temat od usuwania szwów samodzielnie? Szukałem i wiele nie ma.
No niby racja w tym jest. Mi coś słabo się w takim razie rozpuszczają mam jeszcze chyba z 7,8 haha wczoraj równy miesiąc minął. Dzisiaj ponownie rozmawiałem z lekarzem i mówi gorąca kąpiel i tylko to. Ale ja widzę ze do końca jednak nie idzie chyba w dobra stronę z tym rozpuszczeniem nie wiem. Zrosną się i wtedy co? Zobaczę jeszcze kilka dni jak coś to wybiorę się gdzieś na ich zdjęcie i tyle.
 

Opalonykurczak

Active member
Co robi organizm gdy wyczuje pod skórą ciało obce? Zaczyna je wydalać.
Przykład mialem kiedyś znajomego ktoremu jakiś odłamek metalu został w skórze, zrosło mu się i po czasie (nie wiem 4 tygodnie) zrobila sie gruda i na nim pęcherz, gdy go przebił zobaczył że coś tam sie wydostaje z tego. Ślad został tylko większy.
Wnioski wyciągnijcie sobie sami.
Jeszcze jedno. Ja jakoś nie brałem kąpieli w wannie i pierwsze szwy mi wychodziły w 3 tygodniu.
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Do góry