• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie - które wybrać przy przedwczesnym wytrysku i które lepiej się goi przy łatwych wzwodach

Status
Zamknięty.
Czołem żołnierze. I czas na mnie na wyrwanie chwasta! Mam stuleję chyba częściową bo tak mogę ją ściągnąć do 80%. Może i bym za rowek ściągnął ale może być załupek. W wzwodzie nie ma szans na ściągnięcie.

Ogólnie mam przedwczesny, wzwody też rano to 6 godzin potrafię bite mieć jak nie pójdę się odlać i tak leżę z twardniakiem .

Więc pytanie do znawców lub doświadczonych. Jechać tight and low? Całkowite.

Jedyne obawy jakie mam to widziałem tu na fotach jakaś głupia oponka nawet po zejściu opuchlizny, zbieranie się tam mastki co wygląda paskudnie (choć i tak myje się codziennie).

No i strach z tym wzwodem ogólnie bo noce mam ciężkie z tym nawet bez zabiegu. Nie chciałbym mieć tu na żywca zszywania np ropnego jak tu niektórzy pokazywali bo ból nie do przyjęcia.

No i co z przedwczesnym wytryskiem, czy to jest jakiś sposób? Żeby ine było że potem niewiele będę czuć i nagle się zrobi prawie nierealny wytrysk.

Pozdro.
 
Nic mi też nie powiedzieli co kupić, a pewnie jakiś rivanol, omnisept. Bo jakoś będę musiał sobie to kupić po zabiegu pewnie w aptece szpitalnej jak sądzę.
 

Humanista

Active member
@cichy13 moze doradzisz koledze, bo tez idzie do Piskozuba :)
Ogolnie jak sie chce najmniej czucia, to low and tight i mocno wyciete wedzidelko. Ale jesli u cb to ma podloze psychiczne, a nie fizyczne, to i tak niewiele to pomoze. Niektorzy lekarze robia tez cos w stylu usuniecia zakonczen nerwowych zoledzi, pisal o tym taki rosyjski lekarz Babykin. Ale to juz wyzsza szkola jazdy, mozesz tego mocno zalowac i stracic przyjemnosc przy stosunku
 
Najlepiej to jakby mi dali jakąś maść antywzwodową, ale pewnie nie ma.

O psychikę się nie martwię, kwestia to czy właśnie nie sprawi tego że nic tam nie będę czuł i wzwód może i będzie, ale co najwyżej będzie jak przesuwanie ręką po nodze, czy tam pochwą jak kobieta mnie nie wywali z domu za to :D
 

nope

Well-known member
@barman1995 jak będzie dobrze zszyte to Ci nic nie puści w nocy. Nie ma co panikowac. Styl to nie bardzo doradze ale jestem raczej przeciwko cieciu low. Samo obrzezanie dla przedwczesnego to nie jest rozwiązanie i uważam że to nie wiele da na tym polu.
 

nope

Well-known member
Tak. Chodzi dokladnie o to. A najlepsze jest to ze mozesz miec wyciete te receptory i miec gorsze czucie a dochodzic w podobnym czasie. Ogolnie mysle ze myslenie o obrzezaniu przez pryzmat przedwczesnego to nie jest dobry pomysl. Chyba że masz wskazania medyczne.
 
Tak. Chodzi dokladnie o to. A najlepsze jest to ze mozesz miec wyciete te receptory i miec gorsze czucie a dochodzic w podobnym czasie. Ogolnie mysle ze myslenie o obrzezaniu przez pryzmat przedwczesnego to nie jest dobry pomysl. Chyba że masz wskazania medyczne.

No mam stulejkę w wzwodzie, więc i tak muszę. Dość dziwne by to było nic nie czuć, a jednak dochodzić w podobnym czasie.
 
A tak btw widzę też, że ludzie piszą , że znieczulenie tak średnio u nich działało i np. jak zamykano im krwawienie tą maszynką to czuli ostry ból. Tak jest u wielu czy przypadek?
 

nope

Well-known member
Przypadek. Ja podczas zabiegu to jedyne co czulem to zastrzyki ze znieczuleniem. Tak jak u dentysty. Pozniej luz. No to jak masz wskazania medyczne bo masz stulejke to tnij nie ma na co czekac. Ale nie rób radykalnego low&tight z cieciem schowanym w rowku zażołędnym, przy nim jest cały wewn napletek wycięty w pień. Jak już to takie co zostawia odrobine tego wewn napletka. Np takie low jak robi tondel.
 
Zastanawiające, tutaj widzę wątki gdzie ludzie piszą po 50 postów i każdy odpisuje a u mnie prawie nikt. Chyba mam badziewny styl pisania.
 
A co mają pisać ? Nope wszystko ci ładnie opisał a później to nawet pytania żadnego nie zadałeś xD

Ano nie wiem, ale inne wątki to chyba nie tylko pytania i odpowiedzi. Jakoś samo idzie :D


Nie zdecydowałbym sie prawdopodobnie na takiego lekarza ktory nie ogarnia styli.

Ale @cichy13 miał u niego i widać, że chwali, mimo takiej dziwnej oponki w spoczynku która nie wiadomo z czego wynika.

W pobliżu raczej nie ma innych urologów którzy robią te zabiegi, nie znalazłem przynajmniej. Dopiero Wrocław najbliżej, a to nie mam jak jechać bo i tak będę się komunikacją miejską tarabanił.
 

flader

Active member
Szczerze to ja bym nie oszczędzał absolutnie na tym zabiegu. Jeżeli masz pojechać do dobrego lekarza nawet i 300km to i tak warto. To jest w końcu twój członek i jeżeli ktoś ci to raz zepsuje konkretnie to już będziesz musiał z tym żyć do końca życia a tego nikomu nie życzę. Przedwczesny wytrysk to wcale nie jest zawsze już tylko nadwrażliwość, to siedzi w głowie. Tak jak mówił nope, ja nie sugerowałbym się tym przy wyborze cięcia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To się wszystko łatwo mówi, ale weź jedź autobusami 300km i bądź na 8:00 w szpitalu gdzie takich dojazdów to nie ma po nocach. Jak ktoś ma samochód to pewnie łatwiej, albo jak z kimś jedzie.

A co do głowy z przedwczesnym wytryskiem to nie wiem. Przecież mam go zawsze, więc nieważne czy z kobietą czy samemu a samemu to zero stresu. To wygląda na mechaniczny problem, jakieś słabe mięśnie może. Myślicie, że spytać urologa czy lepiej seksuologa?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nope

Well-known member
@barman1995 łatwo sie mówi powiadasz... Tu na forum wycieczki ludzie robią po 300km w jedną stronę do lekarza... Nie polecam patrzeć na lekarzy pod pryzmatem kilometrów. Jeżeli ufasz temu lekarzowi do ktorego chcesz isc, sugerujesz się robotą cichego i Ci sie ta robota podoba co u niego zrobił to do niego idź.
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Do góry