• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie - które wybrać przy przedwczesnym wytrysku i które lepiej się goi przy łatwych wzwodach

Status
Zamknięty.
Niczym sie nie podjaralem. Zastanawiam sie po prostu o czym ty tu tak w tym wątku piszesz namietnie. Tak potrafilem wytrzymać kilka tygodni i za cholere nie dałbym zonie zmasakrowanego niewygojonego w 100 proc fiuta ani do pochwy ani do dupy ani do buzi. I chyba większość tutaj forumowiczów podziela moje zdanie. Nie dziwie sie ze laska nie chciala i sobie poszła. To tak samo jak laska by sobie robila plastyke warg i chciala bym nie wygojone lizal. No kurna nie. Z takimi sprawami czeka sie do wygojenia ran i tyle w temacie. A jak masz parcie to wal gruche a nie kaz babie sie zadowalać.
Nic nie było zmasakrowane. Wszystko ładnie się trzymało, zero krwawień, zero oponki, opuchlizn. Nic! Więcej powiem, po 4 dniach prawie już nic się nie działo bo pisałem że goi się to na mnie jak na psie. Tylko wizualny efekt jest badziewny, ale samo gojenie ładne.

A te teksty "Nie dziwie sie ze laska nie chciala i sobie poszła."

To zachowaj dla siebie, bo to była jej decyzja. Chamskie w chooy z twojej strony. To ona pierwsza komentowała wygląd penisa po zabiegu, to ona pierwsza go spróbowała dotknąć. Ale wciskasz mi moje zachowania, by dowalic. Tyle.

Ciekawe czy ty masz babę i idealne życie. Jak nie to nie dziwie się. Z takim charakterem to tylko na tyle zasługujesz, a nawet za dużo, bo byś sobie nie pozwalał. To są teksty jakich używasz.

Jak mówię, niektórzy tutaj toksycznie odpowiadają, ale to jest internet, zbitka ludzi którzy sami mają problemy, a pierwsi do oceniania innych i to na wyrost. Bo niewiele wiesz o sytuacji, o mnie, tylko snujesz jakieś podejrzenia z 4 liter.

Z rozpędu jeszcze powiedz, że jeszcze ją zgwałciłem i wbrew jej woli to było. I wy lajki dostajecie za takie wypowiedzi. Ja się nie dziwię, że w tym kraju taka patologia i rządzi pis, a debaty polityczne to wiocha. Jak tak ludzie się traktują to zero zdziwienia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A co do wytrzymywania miesiac bez wytrysku to super macie. Mnie jaja bolą po około tygodniu jak nie ma spuszczenia z kija i albo sam spuszcza (polucja), albo sam muszę go wytargać. Mam libido jakie mam, szczegolnie gdy mialem jeszcze ladna dziewczynę, mieszkalismy razem, przebierała się. Jak kogoś to nie nakręca no to fajnie. Zreszta pewnie dlatego mam przedwczesny wytrysk, bo jak panna koło mnie nago skacze i się przytula to ja się nakręcam i nie da rady tego zablokować. Przy czym depresja pewnie mi trochę jeszcze wzmacnia te odczucia i jest jak jest, zalecona paroksetyna.
 

toastt

Well-known member
Przeczytaj swoje wypowiedzi w tym wątku post po poście i sprawdź czy one w ogóle trzymają się kupy. Nie ma się co dziwić, że nie jesteś dobrze zrozumiany, skoro cała historia jest opisana tak chaotycznie jak gdybyś relacjonował te wydarzenia w biegu.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Użalasz sie nad soba a jak ktos ci napisze prosto z mostu to masz focha. Najlepiej jakby kazdy cie głaskał po glowie. Cichy ci pisal i pokazywal foty jak ten lekarz kroi, inni tez pisali a mimo to poszedles tam na zabieg. Przestan sie mazać, jedz do tondla na poprawke jak ci zle i zrob tak jak bys chcial by bylo.


Jeszcze polityki tu brakowalo...
 
Ostatnia edycja:

cichy13

Active member
Piszesz to wszystko jakbyś miał jakieś rozdwojenie jaźni, gadasz, że inni Cię atakują a tak na prawdę po prostu mówią szczerą prawdę- to Twoje zachowanie jest bardziej nie dojarzałe niż jakiekolwiek komentarze w odniesieniu do Twoich śmiesznych postów.
 
Wielu mężczyzn nie dzieli się z nikim żadnymi problemami i słabościami bo tak jest, 5% ludzi pomoże w porywach, 50% oleje, a reszta wyzwie i "powie prawdę jakim jesteś gównem i jak wszystko zle robisz". Tylko to jest wyolbrzymione a nie zadna prawda. I jeszcze maja problem jak sie nie akceptuje tej ich "prawdy".

"- to Twoje zachowanie jest bardziej nie dojarzałe niż jakiekolwiek komentarze w odniesieniu do Twoich śmiesznych postów"

Właśnie mam wrażenie jakbym gadał z przedziałem wiekowym nastolatków, którzy myślą że mają patent na pouczanie innych, a myślą że sa dojrzali i idealni. Nic zycia nie przezyli, ale jechac to pierwsi z gory na dol zeby dobic leżącego.

"Najlepiej jakby kazdy cie głaskał po glowie."

Pier*olenie. Po prostu nie dopisuj historii jakbym przymuszał do seksu i byl gwalcicielem, albo debilem co z otwarta rana uprawia ciezki seks.

A użalam? No jest mi ciężko ogólnie, choroby, samotnosc, zle decyzje, rozstania. I co? To jakiś grzech? To że w waszych domach był zakaz otwierania sie bo rodzic kopal po glowie to nie moja wina i teraz przenosicie to na innych. A ja ledwo zipie i chooy, ataki mi nie pomogą.

"pokażesz wreszcie te zdjęcia?"

A na choy mam foty wysylac, zebyscie zjechali jeszcze, sam sobie poradze i to jest racjonalne dzialanie patrzac na negatywny odzew kilku. Gadac z takimi to cie osraja predzej niz pomoga.

Dla mnie sprawa zakonczona.

"jak gdybyś relacjonował te wydarzenia w biegu."

Bo tak jest, albo w skrajnym zalamaniu, ale nie ma zrozumienia dla depresji w Polsce jeszcze bo tutaj jest konserwatyzm, tu jest bycie leniem i wymyslanie problemu, albo histeryzowanie. Ano i strzleanie focha. Zeby kogos ponizyc.

Tak sie gada jak ktos lamie kogos granice i to nieuprawnione. Brak szacunku.

Idzcie lepiej do woja, tam pokazecie jacy jestescie mescy. Panstwo na was czeka, tylko bez strzelania focha ze nie da rady, ze nie wolno tak traktowac mezczyzn i ze wszyscy macie pewnie firmy.

Czego sie tu nauczylem?
- nie otwierac sie
- wszystko chwalic
- nie miec takiej baby i takich kolegow jak tu niektorzy

Wlasnie przez nauke tolerowania za duzo toksyczynch zachowan takich jak wasze to wybralem złą babę. Ludzilem sie ze sie zmieni. Po prostu paskudne babsko , ktore nie umie wspierac, krytykuje i co rusz podwaza istnienie. I tylko nabawilem sie gorszych problemow przez nia.

Dzis wasze zdrowie, wodeczka popita zeby nie czuc. Jedyny przyjaciek urwa.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
U ktoś tu ciężkie dropsy bierze. Gwałty, ciezki seks. Nikt ci człowieku o tym nie napisał, sam wyskoczyłeś z tymi teoriami przed szereg. Jedyne co napisałem, to lekka dedukcja z twoich postów, że ruchasz i chciałeś oral ledwo co po zabiegu i dziewucha powiedziała że on jest teraz brzydki i takiego nie chce i odeszła. Tak to mniej więcej wyglada po twoich chaotycznych wypowiedziach. No ale tobie widzę odjebało po całości...
 
Dwa razy delikatnie włożyłem i to po zagojeniu było przy czym to ona sama zachęcała dla testu, a nie żeby seks uprawiać, a juz na pewno nie ja zmuszac jak w gwałcie (tak, taka jest definicja). Najłatwiej zrobić z kogoś debila snując historie z czapy i potem jeszcze obrażać zamiast przyznać się do błędu, że wywaliło się idiotyczną historię i dorobiło do tego teorie o domniemanych gównocechach rozmówcy. Ot typowe ego z kosmosu kogoś kto ma za dobrze i nie nacierpiał się w życiu.

A te teksty kolejne o sraniu to następny dowód jaka sielanka tu siedzi - stulejarze, ale z charakteru. Można usunąć stuleję, ale to w charakterze siedzi. Typowa wiocha. Pewnie patostreamy jeszcze oglądają i famemma. Dobrze, że na żywo nie spotykam takich ludzi bo dawno bym zwatpil w ten swiat. Choc w szkole zawodowej i na pracy w magazynie takich sie spotyka w sumie, no ale trzeba z wami jakos zyc, nie kazdy jest czlowiekiem na poziomie, a kultura to cos obcego w waszym slowniku.

Pozdro i pocwiczcie, szczegolnie bycie milszymi dla ludzi, swieta za pasem, ale jak w waszych domach takie teksty lecą jak tutaj to nie spodziewam sie dobrej rodzinki. Tona falszu, ladne zyczenia na swieta, a potem caly rok dalej pogarda. No tak juz macie (niektorzy). Pojedyncze przypadki tu fajnych ludzi, no ale towarzystwo wzajemnej adoracji i mozecie sobie pisac co chcecie.
 
Ogólnie to śmieszne, przychodzi człowiek po porady, jakoś z życzliwością, a ci go wyzywają. Śmiech na sali. Dosłownie jakbym siedział na jakiejś elektrodzie. W sumie były teksty "jest szukajka, temat był poruszany" xD to jest to ego. Tak jakby ktoś się fachmenem nazwał w byciu stulejarzem. No nic, cos wyrwac na tinderze, bo juz zagojone.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Mysle ze powinieneś poczytać od poczatku cały ten swój wątek i zobaczyc kto kogo tu zaczął obrażać. Ja napisalem w dosadny sposób ze seks po zabiegu to glupi pomysł. I ze piszesz tak niezrozumiale ze szok. O jakims ślimaku o pierwszej lasce. Ze oral ze wymioty.
Po czym nie wytrzymales cisnienia i poleciałeś z jakimiś wymyslami o gwaltach itp. Z wyzywaniem od stulejarzy, nawet polityke w to wciągnąłeś...
Przeczytaj wszystko jeszcze raz i zastanów sie kto tu jest ten zly.
 
Jakie szwy co wy gadacie. Dawno obciąłem i wyciągnąłem połowę, a reszty się nie da przy grzbietach i są zgrubienia które uniemożliwiają seks, ale to może nie szwy tylko takie rany pooperacyjne. A rozum właśnie mam i oceniłem sytuację okej - dziwne, że jakoś nic się nie stało, bo włożyłem dwa razy kobiecie. Straszne. I kto tu jest panikarzem xD ja mam wywalone.
 

kaloryfer!

Active member
To teraz włóż dwa razy chlopu i daj nam tu znac.

PS. Nie rozumiem czemu nie wrzucisz zdjęć, byś ucial wszelkie spekulacje.

PS2. Współżyć nie możesz ale "ja mam wywalone"... brawo!
 
To teraz włóż dwa razy chlopu i daj nam tu znac.

PS. Nie rozumiem czemu nie wrzucisz zdjęć, byś ucial wszelkie spekulacje.

PS2. Współżyć nie możesz ale "ja mam wywalone"... brawo!
Kolego, to że ty masz homoseksualne fantazje, ale niezrealizowane bo homofobia jest w Polsce to nie moja wina. Mówiłem o konserwatyzmie i polityce? No ale dacie radę ze swoim chłopakiem, nie trzeba się ukrywać. Może trochę bardziej tolerancyjni będziemy.

A co do mnie no to tak, nie mogę współżyć, bo boli, ale ogólnie mam wywalone, bo są ważniejsze problemy w życiu. Wojna, choroby, inflacja. A kutas? Może go nie być nawet. Przynajmniej nie ma suszenia uszu przez babę, że ona chce 2x dziennie minimum.
 
A ten nacisk na foty to widzę jednak dalej homoseksualizm. Kolega nam się ujawnił. Niby kaloryfer, ale chciałby u chłopaka na brzuchu hahahaha. Dobre.

No ja tam focisze może wrzucę, no ale po co patrzeć na te padło. I tak znam odpowiedzi. Powiesz gościu że wydziwiam i tam nic nie ma i wszystko jest git. No to po co pytać o opinię, jak niektórzy chwalą nawet jak plują i mówią że deszcz pada.
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry