• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie - które wybrać przy przedwczesnym wytrysku i które lepiej się goi przy łatwych wzwodach

Status
Zamknięty.

nope

Well-known member
Masz stulejke to obrzezanie i tak musisz zrobic więc najpierw je zrób i odczekaj kilka miechów a później jak nie przejdzie to wtedy szukaj przyczyny w psychice.
 
No ale niech ktoś mi to wytłumaczy jak niby psychika na to wpływa. Nie mam stresu, nie mam żadnych blokad, kompleksów, nie wiem co tam jest.

A krótkie wędzidełko owszem jest. Jak ściągać mogę napletek to bardziej od strony brzucha, a od strony wędzidełka się trzyma.
 

waski65

Member
Jestem 7tyg po zabiegu, póki co z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że na ten moment obrzezanie u mnie nic nie zmieniło w kwestii czasu jaki potrzebuje by dojść. Ani szybciej, ani wolniej, raczej to samo. Mam h&t staplerem.
 
Jestem 7tyg po zabiegu, póki co z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że na ten moment obrzezanie u mnie nic nie zmieniło w kwestii czasu jaki potrzebuje by dojść. Ani szybciej, ani wolniej, raczej to samo. Mam h&t staplerem.

Pytanie czy miałeś problem z czasem dojścia, plus czy miałeś obrzezanie całkowite tight & low.
 

Humanista

Active member
No ale niech ktoś mi to wytłumaczy jak niby psychika na to wpływa. Nie mam stresu, nie mam żadnych blokad, kompleksów, nie wiem co tam jest.

A krótkie wędzidełko owszem jest. Jak ściągać mogę napletek to bardziej od strony brzucha, a od strony wędzidełka się trzyma.
jezu wez sobie poczytaj np. to https://www.reddit.com/r/PrematureEjaculation/comments/xr5h5y
Nie musiał cię źle dotykać ojciec, żebyś miał problemy z wytryskiem. Jest tu w cholerę kwestii neurologicznych, problemy hormonalne i więcej. To się nie musi uwydatniać w żadnej innej sferze życia. Idź do specjalisty aka seksuologa jeśli chcesz rozwiązać problem. Albo siedź dalej na forum i kłóć się o diagnozę z ludźmi, którzy na oczy cię nie widzieli. No weź się zastanów
 
jezu wez sobie poczytaj np. to https://www.reddit.com/r/PrematureEjaculation/comments/xr5h5y
Nie musiał cię źle dotykać ojciec, żebyś miał problemy z wytryskiem. Jest tu w cholerę kwestii neurologicznych, problemy hormonalne i więcej. To się nie musi uwydatniać w żadnej innej sferze życia. Idź do specjalisty aka seksuologa jeśli chcesz rozwiązać problem. Albo siedź dalej na forum i kłóć się o diagnozę z ludźmi, którzy na oczy cię nie widzieli. No weź się zastanów
Ja się z nikim nie kłócę, nie przesadzajmy. Pytam, ciekawi mnie wiele. Jest kilka problemów u mnie do rozwiązania i nie wiadomo gdzie leży przyczyna. Może to te krótkie wędzidełko, choć też ogólnie jestem słaby mięśniowo, to nie tylko w tych rejonach. Nie wiem też skąd to, ale nigdy nie wybadano mi żadnej choroby. Hormony mam w normie.

Za link dzięki, bo dużo wyjaśnia. Z seksuologiami tu tak samo jest, bo trzeba fachowca poszukać i najlepiej od przedwczesnego wytrysku, a nie byle kogo kto ma papierek.

A obrzezanie całkowite robię, bo wiele osób tu pisze, że mniej powikłań, lepiej się goi i nie będzie nawrotu. Już samo to jest plusem.
 

nope

Well-known member
To zrob jak ci mowie. Zrob to obrzezanie zeby pozbyc sie stulejki a potem zobacz co bedzie sie działo za pol roku.
 

nope

Well-known member
Temat rzeka.. serio jest tego sporo na forum. Jeden nie dostrzega żadnych, drugiemu cos nie pasuje i takie tam. Masz wskazania medyczne to nad czym sie zastanawiac. Czesciowe a calkowite rozni sie tylko iloscią skóry..
 

nope

Well-known member
Nie ma to znaczenia czy robisz czesciowe czy calkowite, jednakze calkowite jest latwiej wykonac i mniejsze prawdopodobienstwo ze cos pojdzie nie tak. Przy obu z reguly wedzidelko jest usuwane. Różni sie wizualnie i fizycznie bo jednak jest więcej skóry do przesuwania.
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry