• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dr Tondel - 2 dni po całkowitym, do oceny

Sebix92

Active member
Wrzucam zdjęcia dzisiaj, równe 5 dni po zabiegu. Trochę martwi mnie obwód ptaka, dotykałem te zgrubienie i jest takie jakby twardsze.


Dodaje zdjęcia sprzed obrzezania, czy możecie się wypowiedzieć? Czy to może być oponka?


Panowie, zszyte pierwsza klasa ale te lekkie zgrubienie mnie cholernie martwi.

Ile masz lat? Czy masz foto jak wyglądał przed zabiegiem podczas erekcji?
 

vertex

Member
Ktoś w ogóle zauważył na fotkach na jakim etapie, znaczy w którym mniej-więcej dniu, ludziom szwy zaczynają zmieniać kolor?
 

vertex

Member
ja właśnie porobię przed zabiegiem foto z każdej możliwej strony i w każdym stanie, bo choćbym później chciał to niczego nie zobaczę ani nie sprawdzę bez fotek przed. Sprawdzę przy okazji czy selfiecam będzie ok do s@mojebek od spodu. światła może brakować, ale niektóre telefony i do selfie mają flash.
 

demolka6

Member
Octenisept wysusza szwy bardzo. No właśnie zdejmować nie chce, chce im tylko pomóc zacząć się rozpuszczać. Z nogi sobie kiedyś zdejmowałem, z ptaka nie ma opcji :) Zresztą na wszelki wypadek zapisałem się u siebie w mieście do chirurga na 26 czerwca w razie jakby jakieś szwy zostały do tego czasu.
U mnie dzisiaj poszedł pierwszy szew, przy zmianie opatrunku dosłownie spadl mi na rękę :)
 

master1

Member
U mnie dzisiaj poszedł pierwszy szew, przy zmianie opatrunku dosłownie spadl mi na rękę :)
U mnie siedzą na miejscu, od piątku / weekendu robię dłuższe posiedzenia w wannie z letnią wodą. Mam wrażenie że z wierzchu mam już 99% zagojone - wczoraj przestało mi z miejsca po wedzidełku wyciekać coś żółtego co się przyklejało do opatrunku. Nie wiem tylko czy pod skórą mi coś zażywał, nie pytałem go o to.
 

vertex

Member
Czemu dopiero w tym wieku się zdecydowałeś?

Lepiej późno niż w kale. To co ja mam powiedzieć majc 38 i jeszcze będąc przed? Celuję jakoś tak w listopad tego roku, bo wcześniej nie mogę. Wiadomo, że idealnie by było gdyby każdy się obrzezał najpóźniej na osiemnastkę, ale tak psychika ludzka nie działa, wiele ma to wspólnego z wychowaniem, seksualnością czy zwykłym strachem. Pokonać te bariery to nie problem pod warunkiem, że się odpowiednio dużo o tym czyta i myśli. Niestety, polska sieć w drugie milenium była nie dość, że biedna to i pełna fałszywych teorii na wiele tematów. Starsi od Was naprawdę ze stulejką mieli, a może i mają nadal prze#%&@ne.
 

master1

Member
Masz stulejkę? Jezeli tak to nie czekaj chyba że finanse nie pozwalają. Nie ma się co martwić zabiegiem, ważne żeby wybrać kogoś z dwóch magików - Poznań lub Rzeszów. Ja z oczywistych względów polecam Poznań :) No i nie baw się w częściowe itp. idź na całość, L&T
 

NapletonBonaparte

Active member
@vertex Jedź do Rzeszowa, do dr Kuźniara. Zapłać jakieś grosze za prywatną wizytę, a on wypisze Ci skierowanie na zabieg, na koszt NFZ. Pytałem jakiś czas temu, termin oczekiwania wtedy to ~ 4 miechy.

Taniej się nie da.
 

vertex

Member
Masz stulejkę? Jezeli tak to nie czekaj chyba że finanse nie pozwalają. Nie ma się co martwić zabiegiem, ważne żeby wybrać kogoś z dwóch magików - Poznań lub Rzeszów. Ja z oczywistych względów polecam Poznań :) No i nie baw się w częściowe itp. idź na całość, L&T

Powiem tak, fakt, że metoda obrzezania dobierana jest przez pacjenta to tak naprawdę efekt placebo. To nasza przypadłość o metodzie decyduje, jak stulejka idzie w parze z za krótkim wędzidełkiem, to trzeba się z tym liczyć, że kosmetyka napletka jest tak samo realna jak całe miasto zamieszkałe tylko przez dziewice. Owszem, z tą długością napletka jeszcze można coś pokombinować, ale dla mnie nie ma to znaczenia jak będzie trzeba uciąć i naplet i wędzidło. Poza tym nie rozumiem dlaczego miał bym nie zaufać DOBREMU chirurgowi, który ma za sobą setki jeśli nie tysiące zabiegów doświadczenia. Oczywiście, że już wybrałem L&T bez żadnych łasic czy czarownic na miotle. Sam kiedyś sobie zaszkodziłem, bo jak większość nowicjuszy badających temat stulejki zacząłem sobie obiecywać kosmetykę napletka. Mając za krótkie wędzidełko przy stulejce - powtarzam - to są bajki. Muszę poczekać bo w robocie nikt mnie teraz nie puści. Oczywiście, że Poznań do W.T. Mam tylko 200km w jedną stronę.
 

vertex

Member
@vertex Jedź do Rzeszowa, do dr Kuźniara. Zapłać jakieś grosze za prywatną wizytę, a on wypisze Ci skierowanie na zabieg, na koszt NFZ. Pytałem jakiś czas temu, termin oczekiwania wtedy to ~ 4 miechy.

Taniej się nie da.
Dzięki za poradę w imieniu innych lub przyszłych zdecydowanych. Ja jadę prywatnie do Poznania do Wiesława Tondla. Skorzystam póki jest aktywny zawodowo, nie ma na co czekać.
 

mati12

Well-known member
Jeżeli w znieczuleniu miejscowym to nie musisz byc na czczo i najlepiej sie wygic lub podgolic najkrócej jak sie da
 

Podobne tematy

Do góry