• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wady genetyczne a hormony, a może po prostu słabe geny? (niski wzrost i małe przyrodzenie)

Denis98

Member
14lat na siłowni i mówisz że koksuje, sprawdź wszystkie filmy tych chłopaków i jeszcze raz napisz że owca jest nie szczery. Oglądam chłopaków od lat, nawet są filmy z badaniami koleżko 😇
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Denis98

Member
Denis owca taki natural jak ja arcybiskup:D ale fakt jest taki, ze zapierdalać i tak na siłowni musiał
Całe życie zapierdala, a znajdą się tacy co nie spędzają 6h tygodniowo na siłce spece od dopingu 🤣 pozdrawiam, a swoją drogą, życie jest zbyt krótkie żeby mieć testosteron w normie 😀
 

Denis98

Member
Denis nie uwierzę, ze to natural, ale wg mnie muskulatura ok, koleś wygląda jak czołg i robi wrażenie
Nie odbiegając od tematu, co masz na myśli nie naturalny? Spójrz sobie na zdjęcia lub filmy sprzed 8/9lat gdy miał za sobą już dobre 3/4lata treningu - nie wiem czy wiesz ze dużą też rolę odgrywa geneytyka. Trzymaj michę całe życie licz makroskładniki i trenuj jak Arnold =) z tym że Arnold w wieku 17lat wszedł na takie soki co byki się szprecuje
 

latek777

Active member
Denis nie naturalny czyli bierze sterydy, w życiu nie uwierzę, że te mięśnie są z diety i suplementów i żeby nie było ja się o to nie czepiam i nie e to coś złego o ile człowiek robi to sam dla siebie, to każdego sprawa jak traktuje swój organizm, jedyne co jest jak dla mnie nie fair to udawanie naturala z jakąś nadludzką genetyką jak tak nie jest, kiedyś big majk z kfd też nie przyznawał się od koksu, jak i inni również, była taka zmowa milczenia, ale zauważ, że się to zmieniło, ja szanuje ludzi szczerych a nie ściemniaczy
 
A tak odbiegając od tematu... W polsce coraz gorzej za niedługo nawet ruchać nie będę mógł i zostanie mi ręka. Podobno zatrzymali właściciela odlotów, a jeszcze nie tak dawno rokse zamknęli... Nic ino wyjeżdżać z kaczogrodu.
 

latek777

Active member
MKD jak się nie ma wyglądu to serio zostaje tylko płatna PAni Kurwa
jaką opcję ma nieatrakcyjny facet? kobieta po ścianie z gromadką dzieci ( o ile jest bogaty i hojny:D) , nieogarnięte karyny, julki, jessicy? serio uważasz, ze jest sens uganiać się za takim targetem?
 
@MKD wezmę się za siebie, ale to nie jest tak, że nagle w jeden dzień postanawiasz wszystko ogarnąć itd z incele zmiana w supermena jak ktoś to napisał. Wiem z autopsji, że najważniejsza jest głowa już raz próbowałem się ogarnąć co prawda rok 2018, ale no byłem na dobrej drodze, regularnie ćwiczyłem itd. Wszystko małymi krokami, a jak ktoś ma ciężką depresję jak ja to już muszą pomóc leki no niestety + pewne refleksje + filmiki motywacyjne co właśnie robię, ale jak wspomniałem lekarzy miałem konowałów to wczoraj zrezygnowałem, a dzisiaj od rana szukam dobrego psychiatry nawet prywatnie i choćbym miał krocie płacić za fachową pomoc :p. Nie bój się mój nick znasz ja jestem słowny tutaj nie wiem ile będę jeszcze, bo może zostanę zbanowany jak na pewnym forum gdzie też pomagałem itd. Podobnie tutaj mnie uznają za trolla i mod za mną nie przepada. Ale tak jak mówię nick mój znasz może tylko liczby w nicku będą inne albo sam squarex znajdziesz mnie kiedyś na yt albo wypoku tam będę i zobaczysz, że się ogarnę i jak dalej moje życie się potoczy (oczywiście nie zmuszam, ale jak chcesz interesujecie to zapraszam) póki co jestem w bagnie.
@latek777 +1 i w sedno chłopie gadasz coraz bardziej z sensem i dobrze prawisz polać Ci wódki czy tam danielsa z lodem (ale nie, że ja Tobie) chodzi o ten mem jak coś jack daniels smakuje najlepiej z lodem XDD, ale dobra to tyle z bycia frywolnym. Idę dalej szukać lekarza. Miłego dnia panowie i trzymajta się.
 
@Denis98 Oczywiście, że oglądam i się tego nie wstydzę mam ok 100 ulubionych aktorek co mają fajne tyłeczki :3. Tak abstynencja od trzepania kapucyna i oglądania filmów dla dorosłych. Podobno są korzyści i bardziej trzeźwo patrzysz na kobiety, że bardziej chcesz je poznać niż w nie wejść itp. Tyle wiem no, ale początek abstynencji ciężki z tego co wiem albo momentami ciężko jest.
 

nope

Well-known member
Nic do was nie mam ale czaem teoche walka jak z wiatrakami. Porownujecie tego owce np albo chlopakow z wk. Zwroccie uwage ze wszyscy z nich wygladaja przecietnie z twarzy. Zwykle chlopaki tak prawilnie bym to nazwał 😅 a co sylwetki z nimi robią. Są tacy co walą sterydy a są tacy co nic nie biją. Czynników jest wiele ale ja wiem ze da sie wygladac bez kucia dupy tak jak owca pozatym kucie dupy to temat rzeka i to nie jest tak ze walisz tescia i juz bedziesz zajebiscie wygladal nadal musisz ciezko zapier**** i trzymac diete. Sam mialem epizod w zyciu ze cwiczylem kalistenika + silownia (łączyłem to) i wyglądałem nieźle i jak pokazuje komuś stare foty to nie dowierzają że tak wyglądałem. Aktualnie jestem chudą ciotą 180cm z 70kg wagi a szczytowo wazylem 84 kg ale zniszczyla mnie praca po skonczeniu szkoly i motywacja zgasła bo robiłem w delegacji ale nadal mam ochote i kiedyś powrócę do tego.
 

nope

Well-known member
Polecam poprzegladac street workout transformation. Przemiany ludzi w okresie do dwoch lat co cwiczenia z nimi zrobily i jak stali sie "atrakcyjnymi" ludzmi z grubasow , chudzielcow do dobrych sylwetek i przemiany ogólnej. Mowie glownie o street workout bo cwiczac na poczatku sw szybciej sa efekty niz na silowni. Bo mniej rzeczy mozna robic zle i prosciej jest "dobrze" cwiczyc. Na poczatek super i daje kopa. A co do tych transformacji. Ja w nie wierze bo jestem żywym przykładem tych zdjęć.
 
@nope 180 cm i Ty się dziwisz że nie brakuje chętnych na Ciebie kobiet... Ehhhh w sumie dzięki tej dyskusji mam taki wniosek, że ci co mają, ruchają, wiedzie im się z kobietami zawsze są trochę na bluepillu wyjątki i gadają coś pokroju "a nie ja mam 190 cm wzrostu, ale stary to się nie liczy" albo też zwyczajnie jest to brak wiedzy.
 
Powiedziałbym, że to działa na zasadzie masz to nie wiesz/nie zdajesz sobie sprawy/negujesz i dalej jesteś w święcie przekonany że bluepill ma rację.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Hormony Inne 2

Podobne tematy

Do góry