• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wady genetyczne a hormony, a może po prostu słabe geny? (niski wzrost i małe przyrodzenie)

nope

Well-known member
Ale ja nie neguje ze wyglad i wzrost nie ma znaczenia. Ale co planujesz? Bedziesz do konca juz zycia tak narzekac na wyglad i wzrost ? To sa czynniki na ktore nie masz zbytnio wplywu mozesz jedynie popracowac nad soba i atrakcyjnosc sie zwiekszy. Najlatwiej jest mowic i narzekac a najtrudniej robic. Szczerze? Nie znam laski w realnym zyciu co patrzy na wzrost. A ja sie coraz bardziej utwardzam w przekonaniu ze masz coraz bardziej sprany mozg jak ty nawet na wzrost zwracasz kolosalna uwage. Za duzo wykopu juz nie bede wiecej sie powtarzal. Chcesz to tak sobie zyj i narzekaj. Twoja sprawa. Naogladales sie screenow rozmow , i jakichs babek co sie sraja na wzrost i juz myslisz ze kazda jest taka a ty szans nie masz.
 
@nope No nie. Wezmę się za siebie, ale najważniejsza jest głowa i nie robić nic na siłę. Przełamywanie się jak się jest leniwym, a robienie czegoś na siłę mając niepoukładane w głowie to jest różnica. NAJWAŻNIEJSZA JEST GŁOWA potem można działać, rozwijać się, ogarniać, pokonywać granice swoich możliwości itd.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
@Squarex8633 nawet on wiecej rucha jak ty.

 

latek777

Active member
Nic do was nie mam ale czaem teoche walka jak z wiatrakami. Porownujecie tego owce np albo chlopakow z wk. Zwroccie uwage ze wszyscy z nich wygladaja przecietnie z twarzy. Zwykle chlopaki tak prawilnie bym to nazwał 😅 a co sylwetki z nimi robią. Są tacy co walą sterydy a są tacy co nic nie biją. Czynników jest wiele ale ja wiem ze da sie wygladac bez kucia dupy tak jak owca pozatym kucie dupy to temat rzeka i to nie jest tak ze walisz tescia i juz bedziesz zajebiscie wygladal nadal musisz ciezko zapier**** i trzymac diete. Sam mialem epizod w zyciu ze cwiczylem kalistenika + silownia (łączyłem to) i wyglądałem nieźle i jak pokazuje komuś stare foty to nie dowierzają że tak wyglądałem. Aktualnie jestem chudą ciotą 180cm z 70kg wagi a szczytowo wazylem 84 kg ale zniszczyla mnie praca po skonczeniu szkoly i motywacja zgasła bo robiłem w delegacji ale nadal mam ochote i kiedyś powrócę do tego.
Nope akurat Saker wg mnie jest powyzej przeciętnej z twarzy, ale cała reszta to fakt przeciętni
 

nope

Well-known member
@latek777 jasne przewineły sie i takie. Proste ze na pustaka kazdy musi natrafic i to wiele razy i wiadomą jest ze jest sporo kretynow i kretynek.
 

latek777

Active member
Nope a czemu pustak od razu? co jest złego w tym, że kobieta szuka faceta, który jej się podoba? my robimy tak samo, więc zalatuje hipokryzją
 

nope

Well-known member
Ja juz nie czaje do czego ta dyskusja dazy xd no to ze kazdy patrzy na wyglad to wiadomo ale jezeli ktos sie tylko tym kieruje to jest w mojej opinii debilem i tyle. I co bedziemy sie tak klocic tylko kto jest brzydki kto nie kto patrzy na wyglad a kto nie? Proste ze wyglad jest wazny ale to nie tak ze jestes niewyjsciowy i juz chuj z zycia ci zostaje.
Wolisz miec miss polonie z brakiem mozgu czy przecietna wspaniala kobiete pod innymi wzgledami? A pustaki to są tacy co WYŚMIEWAJĄ ludzi za wady na które nie mają wpływu. Pomysl miec taka babke w towarzystwie co non stop cisnie chlopow. Ten wiesniak ten niski ten chuj wie co i wyobraz sobie związek z taką. I chlopow to ja tez takich nie czaje co tak robią na kazdym kroku. Mialem z takim pajacem do czynienia co ocenial wiecznie laski po wygladzie i kazda ocenial mial 190cm wzrostu i wiecznie swoje morały srał i jest do dzisiaj sam a krecil wiecznie z pustakami ktore jak otwieraly morde to po 5 minutach juz sie nie dalo sluchac.
 

nope

Well-known member
Zalezy co chcecie od zycia chlopaki ale jak sie wam marza bogate apartamenty, imprezy i stado dziewczyn latajacych kolo was to nic dziwnego ze macie takie podejscie do zycia.
 

latek777

Active member
Nope brzydki wygląd to nie jest koniec świata można z tym żyć, wiadomo łatwo nie jest, ale przecież to nie rak czy inna cięzka choroba
niemniej jak jest kasa to warto zrobić operację plastyczną dla samego siebie, ja mam takie zdanie
 

nope

Well-known member
Zalezy jak bardzo jestes niewyjsciowy i jak wielkie masz te wady bo dla jednego to wyglada normalnie a dla drugiego to masakra nie do przyjęcia. Temat rzeka i tyle
 

latek777

Active member
ja jestem brzydki, ale żyje normalnie, wiadomo życia towarzyskiego nie ma, za seks trzeba płacić, ale ogólnie z życia się cieszę
 
Mogę pokazać wam mordę na privie panowie jak ktoś chce jeszcze ocenić to piszcie tutaj albo zgłaszajcie się na priv moim zdaniem teraz jestem incel taki maks 1,5/10 ale mam potencjał na 4/10 czyli low tier normie no to jeszcze jak będę mieć hajs, pozycję i moje dobre serduszko, ale też powoli kreujący się silny charakter który doszlifuję to może mnie jakaś 5/10 będzie chciała uwieść/poderwać. Co do kobiet nie mam wyśrubowanego gustu riley reid dla mnie dupeczka 11/10 jenny glam tak samo 11/10 mia khalifa dyszka codi vore 7,5/10 aj applegate dyszka bez makijażu 8,5/10. Ja mogę se mieć nawet dziewczynę która będzie w mojej ocenie 3/10 to taki akceptowalne minimum moje poniżej nie biorę bo się szanuję chyba, że zaruchać to inna sprawa, ale nie tylko zaruchać jak mi laska zrobi dobrze postara się dogodzić w łóżku będzie miła to nawet na trochę namiętności i romantyzmu może ode mnie liczyć. Chodziłem na divy byłem u 5 z czego 2 takie se 1 bazyl 1 słodziutka i ładna dla mnie ale ciało ohhh aż wzwód mam na samą myśl... A ostatnia to modelka taka ale kosztowała mnie 200 zł. Wszystkie chciałem pocałować na pożegnanie po seksie 1 nie pocałowałem bo jeszcze byłem shy guy 2 nie pocałowałem bo się mnie brzydziła a 3 pozostałe dostąpiłem zaszczytu cmoknąć w policzek i chętnie nastawiły policzek i nawet śmiem powiedzieć, że się im to spodobało.
 

MKD

Active member
ja jestem brzydki, ale żyje normalnie, wiadomo życia towarzyskiego nie ma, za seks trzeba płacić, ale ogólnie z życia się cieszę
Bez przesady.

ja w wieku 16-17 lat mialem wyjebane, bylem brzydki typowo a laske mialem bo ona nie patrzyla w ogole nie wyglad. Sama nie byla miss pieknosci ale byla ladna.

pamietajmy, ze kobiety sa bardziej emocjonalne i da sie je zdobyc nawet te ladne bo to dalej kobiety.

fakt, duzo jest pustakow to za priorytet biora sobie wyglad i kase ale sa tez takie, ktore potrzebuje faceta, ktory da im to czego chca na plaszczyznie emocjonalnej
 
@MKD A tak poważnie szkoda mi już czasu na kobiety. Po tym jak ta o której myślałem, że takiej ze świecą szukać tylko utwierdziłem się bardziej w swoich poglądach. Są lepsze rzeczy niż seks i kobiety to nie jest jakiś sens życia mieć kobietę i ruchać to, że faceci obierają to za cel życia to w dużej mierze przez konformizm... Ja z konformizmem zerwałem i żyję jak mi się podoba nie jestem (na tę chwilę) zapierdalaczem systemu a (w ogóle) marionetką systemu i kaczogrodu. Wiadomo kto ma uciechy łóżkowe i zalicza panienki ma poklask, ale co to takiego rucha, bo ma geny i inne cechy, które pożądają kobiety. Dzisiaj już uważam, że nie warto w zabieganie o względy kobiet. Tak jak mówiłem temat natury kobiet znam już od podszewki do porzygu... Nawet jak się ogarnę to nie będę gonił za babami mam już to w dupie. Lepiej można spożytkować czas grając gry, obżerając się, waląc konia, oglądając anime. Z tych bardziej owocnych samorozwój i robienie hajsu. Dla kogo są emocjonalne? dla łobuzów chyba, bo mili i romantyczni to frajerzy do wyzyskania i wykorzystania czy to hajs czy bycie tzw tamponem emocjonalnym. @MKD masz wygląd dlatego miałeś kobietę kropka. Dla kobiet liczy się tylko czubek ich nosa i korzyści. Kobiety to bezwzględne i powierzchowne materialistki. Temat wyczerpałem.
 
W sensie ta o której tak myślałem mnie odrzuciła, a zaloty były na poziomie. Nie ważne co bym jej tam jeszcze napisał to by mnie odrzuciła z resztą każda mnie odrzuciła, a jedyna dziewczyna jaką miałem to platoniczny związek przez internet jak jeszcze 16 lat miałem i na bluepillu byłem, ale zacząłem czytać blackpill na wypoku. Pokłóciłem się z nią bo byłem trochę zazdrosny i znalazła se od razu lepszy model. Nie kobiety wcale nie są hipergamiczne i wcale nie mają w życiu łatwiej szczególnie w kaczogrodzie kraju simpów, kukoldów, jeleni, pantoflarzy, betabankomatów, białorycerzyków, spermiarzy i bluepillowców (sarkazm) oczywiście, że mają łatwiej i żyje się im w tej polsce jak w niebie. A seks na pstryknięcie palcem nawet wieloryb albo bazyl sobie znajdzie amatora desperata.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Hormony Inne 2

Podobne tematy

Do góry