• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wady genetyczne a hormony, a może po prostu słabe geny? (niski wzrost i małe przyrodzenie)

latek777

Active member
Diesel dobrze zrobił, że usnął, Ty kolego brzydki nie jesteś, wyglądasz przeciętnie, myślę, że sam masz tego świadomość, gdybyś serio źle wyglądał to nigdy byś nie umieścił swoich fotek na publicznym forum, ja n taki krok bym się nie odważył
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
@Squarex8633 widze ze ty weteran użalania sie na forach. To samo piszesz co tam. Takie same nawet odpowiedzi dostajesz. Mowisz ze cos z tym zrobisz, po czym nie robisz nic, zmieniasz forum i zaczynasz użalanie sie od nowa.
 
@dieselpower no wiem, ale teraz naprawdę moja sytuacja jest ciężka.
panowie obczajcie XDDD
 
Tak się kończy mówienie prawdy na forum opartym na kłamstwie i przeciwstawienie się p0lkom które narzekają "hurr durr faceci źli hurr durr traktujo nas jak przedmiot" XD
 
Impreza się rozkręcała, a ja przegadałem ich, a gdy gościowi miałem pocisnąć takiemu białorycerzykowi (oczywiście subtelnie) to jak wysyłałem odpowiedź to jeb ban XDDD
 

latek777

Active member
Słuchaj nie wiem czemu Ty chcesz na siłę uświadamiac ludzi? jak komuś pasuje być bluepill to ok, mi tam nic do tego, trzeba się przejomowac sobą a ni być kaznodzieją na forach
 
@latek777 ratuję facetów po prostu od straty zasobów, skończenia pod monopolowym/spożywczym z taterką, a w ostateczności przed liną. Ale wiem i zdaję sobie sprawę, że niektórzy wolą żyć w cukierkowym świecie gdzie są jednorożce i chmury z waty cukrowej :rolleyes:
 

latek777

Active member
Ja nie rozumiem tej chęci zbawienia innych, martw się o siebie, jak ktoś chce to wiedzę zawsze sam znajdzie, a poza tym może niektórym tak pasuje żeby być sponsorem dla kobiety? mnie tam to nie rusza, mam swoje życie i swoje problemy
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Coz za ironia. Rozchwiany emocjonalnie nastolatek chce ratowac innych przed tym w czym sam siedzi po uszy. W dupie ze sam soba nie umie sie zająć.
 
Jakby kogoś interesowało czy coś z sobą robię zacząłem od małych kroków wczoraj znalazłem dobrą psychiatrę może nie na redpillu, ale ważne że kompetentna i sobie ludzie ją chwalą, a ma dużo pochwał i dużo ją poleca to musi coś w tym być... Druga rzecz dzisiaj przekonałem ojca żeby mi pomógł z załatwieniem pracy coś pokombinuje. Także ten git majonez.
 
@Squarex8633 nawet on wiecej rucha jak ty.

Wracając do tego to takie XkurczeD laska ma profity jak pisałem z tego "kochania" tego niedołężnego gościa, mają nawet patronite i reklamują durexy XD... A tak btw oni byli pierwsi https://www.youtube.com/c/SquirmyandGrubs
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Hormony Inne 2

Podobne tematy

Do góry