• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wady genetyczne a hormony, a może po prostu słabe geny? (niski wzrost i małe przyrodzenie)

A tak swoją drogą nie, że coś ale teraz się boję że ktoś gdy udzielę moich rad jakiemuś facetowi mi pociśnie takim tekstem jak płodna julka mi powiedziała "jak ty możesz żyć z takim ryjem"
 

latek777

Active member
z tego co ja obserwuję po znajomych to dzisiaj kobiety maja strasznie wywalone ego - te przeciętne uważają się za miss świata, oczywiście wina tego stanu rzeczy to cała masa spermiarzy, białych rycerzy
 

latek777

Active member
nie wiem kolego co julki mówią itd ja tylko napisałem co ja sądzę na temat Twojego wyglądu, zrzuć kg, dodam Ci tyle, że ja wyglądam o wiele gorzej i jakoś depresji nie mam, ale dla mnie to tylko pozostała opcja operacją plastyczna u dobrego chirurga
 
Skąd wiesz, że potwierdzę? Daj do oceny jeden mi tutaj swojego ig podał nigdzie go nie rozpowszechniłem... Można mi zaufać jestem wierny jak pies. Jak nie chcesz to ok nie domagam się spoko luzik arbuzik.
 

nope

Well-known member
Wygladasz normalnie i nie widze zadnego tu problemu. Jak ci jakas laska tak powie to prosta reakcja ze cza ja olac i nie jest ciebie warta. Zrozumiesz to jeszcze. Tez sie spotkalem z odrzuceniami jak kazdy i z obelgami to normalne. Diesel ci dobrze radzi tutaj sie doradzisz w kwestii fiuta i zdrowia. Reszta na innym forum. Powodzenia.
 
@nope to znaczy forum męskie zdrowie, a zdrowie raczej obejmuje dwie sfery psychiczne i fizyczne to imo powinny być też działy o depresji, borderline, narcyzmie, schizofrenii, fobią społeczną itp. No, ale ja tu nie rządzę.
 
To znaczy ogólnie zdrowiu psychicznym. Moim zdaniem to forum ma potencjał, ale no trochę mało użytkowników takie niedocenione trochę forum. Jeśli chodzi o męskie forum to Bracia Samcy chyba najpopularniejsi są. Ale ja tam wstępu nie mam, bo pan Marek mnie uznał za trolla mimo, że jak miałem jeszcze kasę i było mnie stać na jego książki to oprócz tego, że kupiłem książki to wsparłem forum dotacjami. Chyba książki + wsparcie jakie dostał z moich donejtów to 500 zł około dałem.
 

nope

Well-known member
No moze i malo slawne ale dlatego ze nie kazdy na nie natrafia przez googla. Raczej o obrzezaniu za wiele sie nie dowiesz z polskieog internetu oprocz tego forum xd
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Normalny kolo z ryja. Oczywiście ilość pozytywnej energii jaka od ciebie bije jest porażająca. Zamiast siedziec przed kompem zalic sie na forum jaki to z ciebie przegryw i żreć chipsy idz ze kurna rowerem pojeździj.
 
@latek777 no wiem on gada z sensem i mówi prawdę no i pomaga, ale po prostu mówię, że chujowo się zachował względem mnie, bo niesłusznie przypisał mi łatkę trolla. Ja obejrzałem dużo jego audycji przeczytałem kobietopedie czytałem forum i nadal czytam itd.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Hormony Inne 2

Podobne tematy

Do góry