• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wady genetyczne a hormony, a może po prostu słabe geny? (niski wzrost i małe przyrodzenie)

latek777

Active member
Nope przeciętny to nie to samo co brzydki, z całym szacunkiem ale nie łapiesz tematu, tu nie chodzi o użalanie się itd, tylko skończmy z hipokryzją, że wygląd nie ma znaczenia, albo, że można założyć inne ciuchy czy inaczej włosy ułożyć i już będzie git, tak to nie działą, wychodzenie z brzydoty to są grube tysiące złotych, proponujesz koledze wizytę u specjalisty? czyli u kogo? to tak samo jakby ktoś ze stulejką napisał , ze ma stulejkę a Ty byś go odesłał do psychologa, brzydote leczy lekarz zwany chiurgiem plastycznym
 

nope

Well-known member
Co znaczy ze ktos jest brzydki? Zdefiniuj to dokladniej. Ludziom tak sie wydaje ze sa brzydcy bo nie potrafia tego zaakceptowac z reguly i zadbac o siebie. Duzo dziala fryzura broda ( nie trzeba placic kroci ) sylwetka i takie tam. Mozna sie rozpisywac i rozpisywac. Gosc ma problem w duzej mierze na tle psychologicznym dlatego takiego polecam.
 

latek777

Active member
na serio nie widziałeś brzydkiego człowieka?:D ja nie rozumiem tej waszej hipokryzji, to czemu np nie mamy tutaj problemu napisać, ze ktoś ma stulejkę? a jak już pytanie o brzydote to gadka typu zmień fryzure, ubierz się idź na siłkę
 

nope

Well-known member
No ale co w tym dziwnego? Rozne wady mozna zakryc innymi rzeczami i zrownowazyc calosc. Ilu to raperow czy celebrytow widzialem z kaszkietami na łbie i szopą włosów , bez brody czy z brodą i wygladali jak kaszaloty a jak się ogarneli to jak ludzie? Ja mam np wielki i krzywy nos i zyje. Te proste elementy co wymienilem niby takie proste a jednak duzo dają. Zrozumialbym.jakby ktos mial.zmarszczki w wieku 20 lat jak u starego dziada i nie mial polowy zebow i sie uzalal. I ja nie mowie ze wyglad nie ma znaczenia. Owszem ma ale to nie dyskwalifikuje czlowieka czy bd mial fajna laske czy nie.
 

nope

Well-known member
No widzisz stuleja to troche inna rzecz i nie da sie porównać tego. Dziwnym trafem te stuleje leczą ci MAGICY z bluepillu i nawet zdarza sie ze to kobieta wykonuje zabieg.
 

nope

Well-known member
Nie ma nic moim zdaniem w operacjach plastycznych ale ja mam ciekawsze marzenia i wydatki niz wykladanie na to hajsu. Chyba ze ci sie przelewa to spoko. Leca na brzydali?.nwm ale znam gostka co ma ryja jak rozrzutnik do gnoju , krzywe zeby, afro na glowie , monobrew , przecietne finanse a ma laske 10/10 co jeszcze wywija na rurach pole dancu.
 

nope

Well-known member
Ale za to jest bajerantem z pomyslem na siebie, ma gadane i jakos zawsze mu sie kleiły takie rzeczy. Da sie ? Da.
 
@nope Z autopsji wiem, że kobieta psycholog to zły pomysł jeszcze taka na bluepillu... Taką właśnie mam. Psychiatra niestety również bluepillowiec. Lekarze psycholodzy/psychiatrzy na nfz imho to porażka, ale nie stać mnie też na prywatne chodzenie do psychologa i psychiatry, ale jakbym miał kasę to psycholog gość na redpillu co przelizał życie i zna psychikę nie jakiś dyletant, znachor, konował jak moja psycholoszka. A psychiatra to samo co psycholog + chciałbym żeby to nie był amator jak mój obecny i dobrał mi tak leki, że nie miałbym chorych snów jak cudem zasnę, nie miałbym kłopotów z zasypianiem, liczyłby się z moim zdaniem jak powiem, że leki na OCD (nerwica natręctw) pomagają trochę, ale przydałoby się mocniejsze dać albo że chciałbym coś co by mi dało kopa bo depresja się pogłębiła, a on to ma w poważaniu. Tak nie wierzę w specjalistów przynajmniej z mojego miasta, ale chyba też powoli zaczynam nie wierzyć w ogóle w Polskich lekarzy bo raz mnie mieli do psychiatryka przewieźć na szczęście skończyło się na rozmowie z panią psychiatrą tam i przypisała mi nasenne no i nie pomogło. Dlatego owszem nie wierzę w specjalistów.

@nope No w sumie ja też mam fajną gadkę teraz możecie się śmiać dowoli, ale mały progres zrobiłem kiedyś byłem autystycznym (nadal jestem autystyczny tylko mała różnica zaraz napiszę) zamkniętym w sobie chłopakiem, który dawał sobą pomiatać, nie miał własnego zdania, nie umiał myśleć samodzielnie, bał się dać komuś w mordę jak ten zasłuży itp itd. Dzisiaj jestem pewny siebie, mam kompleksy, bo mam, ale ćwiczę small talking codziennie jak chodzę do sklepu osiedlowego. Gadam z ludźmi, z babcią, z bliskimi itd. Kiedyś byłem sztywny i nawet żartować nie potrafiłem niedawno walnąłem żartem w takim sklepie w centrum miasta mały sklepik ekspedientka petarda niezła sztuka aż się uśmiechnęła. Nawet ostatnio rozbawiłem taką majestatyczną (poważną) ekspedientkę z osiedlowego. Co chcę powiedzieć nastąpiła zmiana z zamkniętego w sobie chłopaka do dynamicznego gościa, który jest pewny siebie. Aha dodam, że kiedyś nawet chodziłem na siłownię i kiedyś była taka akcja że silniejszego od siebie poskładałem XD potem on jakaś obdukcja czy nwm jak to się tam nazywa stłukłem mu chyba kość jarzmową miał śliwę i mama moja musiała ok 250 zł zwrócić i przeprosić i ja też przeprosić.

No i co? laski szaleją na moim punkcie? nie. Może dlatego, że nie próbuję podrywać nie wiem, ale wątpię. Myślę że ta kobieta 10/10 Twojego znaj to po prostu perełka i taka jakiej trzeba ze świecą szukać innego wyjaśnienia nie widzę.
 

kaloryfer!

Active member
Squarex a wstaw No foto sylwetki.
Ryja możesz zamazać bo tu każdy po obiedzie już.

I zrób zdjęcie z czymś żeby skalę wzrostu było widać, np z pudełkiem zapałek.

Co do kobiet to powiem tyle - to jest trochę jak z małym dzieckiem. My, jako chłopy, staramy się je zrozumieć czy ocenić stosując swoje myślenie, logike itd itp. To tak się nie da 🙂 kobiety są po prostu inne... Inaczej myślą, innymi kategoriami. Rządzą nimi też hormony. No ciężko tu o logike czasami bo jej być nie może. Cytując JPII - tak jest i ch...

Wygląd bardzo ważny a kto mówi że nie to albo durny albo zaklina rzeczywistość. Pierwsze co to jest to co oczy widzą. Potem cała reszta. Owszem bywa że ktoś nas nie interesuje na początku jako partner i to z czasem się pojawia, no ale to rzadziej.
 

MKD

Active member
Wazektomia jest dla kazdego. Ludzie z roznych powodow decyduja sie na brak prokreacji. Nie ma obowiazku naruchania dzieciakow.

co do kurew to zawsze bylem zdania, ze prawdziwy facet nie placi za seks i jest to ponizajace. W ogole jak to brzmi?

bede sie z toba ruchac jak mi zaplacisz. To z gory pokazuje, ze jestes gorszy od dziwki bo ty musisz jej zaplacic
 

latek777

Active member
MKD to jak brzydki facet ogarnie seks jak nie u prostytutki?:D nie ma innej możliwości, piszesz, ze prawdziwy facet to taki co nie płaci, a co byś zrobił gdybyś był brzydki i zwyczajnie żadna by Cie nie chciała?
 

MKD

Active member
Sorry ale mam dwoch kumpli, ktorzy sa takimi brzydalami ze masakra. Jeden ma zone i 2 dzieci drugi narzeczona 6 lat zwiazku.

nie zarabiaja, nie sa ludzmi ktorzy potrafia wszystko.

mozna albo szukac kogos rownego albo uwierzyc w siebie i siegnac po to co sie chce
 

latek777

Active member
MKD a czy ci Twoi kumple mają wartościowe partnerki? bo sorry być z kims z braku laku to jest jak dla mnie zwyczajnie nie fair wobec samego siebie i tej osoby
 

kaloryfer!

Active member
No dobra. Więc o ile nie masz schorzeń i tarczyca działa to musisz się odchudzić. Filozofii być nie powinno, ruch i deficyt kaloryczny. Sugeruje jednak się rozeznać jak to zrobić z głową. Powodzenia.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Hormony Inne 2

Podobne tematy

Do góry