• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wady genetyczne a hormony, a może po prostu słabe geny? (niski wzrost i małe przyrodzenie)

latek777

Active member
kolego życie jest zbyt cenne a świat nie kończy sie na kobietach, żyjemy w naprawdę coraz lepszych czasach jeśli chodzi o wygląd z pomoca kasy można bardzo dużo zmienić, wiadomo łatwo nie jest jak zaczynasz się dorabiać sam od zera
 
@latek777 Prawda ja też nic nie widzę złego z korzystania z usług kurtyzan jest popyt jest podaż... Gdyby nie płatne panie do dzisiaj byłbym prawiczkiem. A tak swoją drogą ciekawe ile facetów dzisiaj korzysta z usług div pewnie sporo w tych czasach narastającej hipergamii.
 
No niby tak, ale genów nie oszukasz, a operacje to takie kurła nwm jak to nazwać takie okłamywanie samego siebie i innych coś jak makijaż u kobiet. Już wolę się na koksa/gnoma bojowego, bo jestem niski zrobić na przez ciężkie treningi niż dawać ingerować w mój wygląd jakąś chemią we mnie.
 

latek777

Active member
kolego zgadzam się, zmiana wyglądu to tylko zmiana powierzchowna, a geny masz takie same
co mi się rzuca w oczy to chłopaki stąd widze nie rozumieją problemu - wygląd jest dzisiaj bardzo ważny i albo się rodzisz przystojny albo nie, przecietni mogą dużo nadrobić, brzydcy w sumie też, ale nie oszukujmy się bez powierzchowności ani rusz, a kobiety czy 1/10 czy 10/10 każda chce przystojniaka a ni chłopaka ze swojej ligi taka jest prawda
 

latek777

Active member
Mati cena ze operacje plastyczne to dziesiątki tysięcy, jak już się operować to u najlepszych na świecie nie a Polsce gdzie wszystko jest niższej jakości nie oszukujmy się
 

latek777

Active member
Mati ja rozumiem, ale o co mi chodzi to, że nie oszukujmy się, ze jak ktoś pójdzie na siłownię czy do fryzjera, albo łądnie się ubierze to od razu kobiety będą szaleć, nie tak to zdecydowanie nie działa
 

mati12

Well-known member
Spoko rozumiem dobra odczepiam się od tematu bo robi się troszeczkę jak Niewolnica Lisaura, Dynastia czy Moda na sukces czyli Tasiemiec 😃
 

latek777

Active member
musimy po prostu skończyć z hipokryzją - wygląd ma bardzo duże znaczenie w życiu, a jeśli chodzi o znalezienie partnera czy partnerki to już bym napisał, ze jest to decydujące, przynajmniej w początkowej fazie poznawania się, jak się nie spodobacie to niczym nie nadrobicie
 

nope

Well-known member
Ale dla kogo chcesz te wazektomie robic? Na divy to bez gumy bym nie poszedl to raz a dwa wyznaje zasade ze za to sie nie placi. A jak bd miec stala partnerke to jest duzo mozliwosci antykoncepcji bez gumy lol.
 
@nope Stary zrozum nie chcę skazywać drugiego człowieka na przegryw nie chcę. Ja swoje przecierpiałem, nie mam zamiaru tu wchodzić w moje życie prywatne m.in. ostracyzm społeczny i załamka jaki się urodziłem rany weszły tak mocno w psychike, że 2 lata temu wziąłem nasenne i popiłem whisky. Potem się znalazłem na oiomie. Nie jestem złym człowiekiem. Jestem zepsuty, może trochę niereformowalny (troszkę), ale nie jestem złym człowiekiem. Jestem wrażliwym, empatycznym i o dobrym sercu facetem, który czerpie satysfakcję z niesienia pomocy innym.
 

nope

Well-known member
Jestem przecietniakiem jezeli chodzi o wyglad xd mozesz mi wierzyc lub nie. Mniejsza z tym. @Squarex8633 widze ze nie wierzysz w specjalistow. Ale jak ty sobie sam nie potrafisz ulozyc balaganu na bani a nie dasz sobie pomoc komus kto z toba porozmawia no to ja juz nie wiem. Lepiej jest siedziec i tylko narzekać. Nic nie wynosisz z tego co tu pisza ludzie jedynie szukasz tego zeby ktos ci przyznal ze tak jest i koniec nie da sie nic zrobic.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Hormony Inne 2

Podobne tematy

Do góry