• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wady genetyczne a hormony, a może po prostu słabe geny? (niski wzrost i małe przyrodzenie)

latek777

Active member
głównym przesłaniem forum bracia samcy to chyba jest to, że wygląd faceta ma największe znaczenie, i z tym się absolutnie zgodzę bo biologii nie da się oszukać
 
Ja to widzę tak, że ich głównym celem jest szerzenie redpilla i MGTOW przy tym uświadamiając nieświadomych facetów jaka natura kobiet i zasady gry.
 

latek777

Active member
hahahahaha poczytałem o tych pilach, jest w tym część prawdy, ale z drugiej strony przecież od dawna wiadomo, że kobiety sa hipergamiczne i pożądają najprzystojniejszych facetów, tak samo jak my pożądamy urodziwych kobiet, ta wiedza jest od dawna, ale niektórzy zwyczajnie nie lubią gorzkiej prawdy
 
Nie najprzystojniejszych tylko z jak najsilniejszymi i jak najzdrowszymi do przekazania genami. Ale dzisiaj z taką różnicą, że oprócz siły, silnych, zdrowych genów itd liczy się jeszcze pozycja i zasoby a jak masz zasoby i pozycje to wiadomo musisz być zaradny i inteligentny oraz samowystarczalny. Silny charakter jest dodatkową zaletą aby zatrzymać przy sobie partnerkę, bo wiadomo kobieta chce gościa pewnego siebie, który wie czego chce od życia i ją poprowadzi, a jak zasłuży okrzyczy. No to prawda niektórzy nie lubią prawdy napisz gdzieś na jakiejś stronie na fb że kobiety są hipergamiczne to Cię zwyzywają od najgorszych. Ja się z rzeczywistością pogodziłem i jak już pisałem obrażanie się na naturę kobiet to jak bycie złym na psa, że szczeka albo na słońce, że świeci.
 

latek777

Active member
w dzisiejszych czasach kobiety tez muszą być zaradne, zresztą mają duże możliwości jeśli chodzi o zarabianie więc faceci powinni też stawiać wymagania
 
Oczywiście, że faceci powinni mieć wymagania. Ja nie mam wyglądu, a też mam wymagania. Wolę być sam do końca życia niż brać jakieś ochłapy degeneratke, kobiete z borderlinem, ćpunkę, żulkę itd.
 

samlukier

Member
@Squarex8633 właśnie Tobie przydała by się taka, która potrafiła by Ci zwyczajnie pierdolnąć w ten pusty cymbał. Dawno nie słyszałem gościa z zerowymi ambicjami. Myślałeś może żeby zamiast płacić to zmienić coś w sobie i po prostu złowić rybkę? Nie Ty wolisz użalać się jaki to nie genetyczny jesteś, i zakładać tematy jak tu pałkę powiększyć mimo, że Ci wcześniej wszyscy pisali, że jesteś ulanym prosiakiem i na początku masz schudnąć. Wcale się nie dziwię, że żadna nie chce takich genów.
 
To znaczy mam wymagania, bo byle czego bym nie wziął do stałego związku (LTR), ale co mi szkodzi przygoda z divami? kto wybrzydza ten nie rucha.
 

mati12

Well-known member
A później będziesz mógł mówić wartościowa,nie wartościowa,ładna,brzydka jak już będziesz wybierał i przebierał i depresja i mały fiut i wszystko co cię męczy przejdzie Wystarczy wziąć się za siebie To chyba dobra motywacja nie uważasz?
 

samlukier

Member
Mam nadzieję, że weźmiesz rady matiego do serca bo kilka dni temu był walkowany temat długości, a wczoraj znowu założyłeś identyczny temat. Robisz syf wszędzie... Co do wazektomii to raczej się dokładnie zastanów bo później będzie po ptakach...
 

nope

Well-known member
Tego jeszcze nie grali. Chlop 20 lat i będzie wazektomie robił. Zycie to nie tylko beztroskie ruchanie panien non stop chlopie zbastuj troche xd masz dziesiatki metod antykoncepcji , nie masz zony nie masz dzieci i wazektomia ? 😅
 

latek777

Active member
ogarnąć się trzeba dla siebie, ale to nie jest tak, że jak się facet ogarnie to od razu się znajdą kobiety, tak to nie działa panowie, albo się podobasz albo nie, operacje plastyczna może dużo pomóc, jeśli chodzi o płatny seks ja bynajmniej nic w tym złego nie widzę
 
@samlukier sam się ze mnie nabijasz w stylu "gumki nie potrzebujesz do trzepania kapucyna", a teraz radzisz rozważyć wazektomię. Dziesiątki moich wrogów mówi mi żebym się nie rozmnażał. Kolejne powody to moje wadliwe geny, zaburzenia tj. zespół aspergera, dyspraksja, epilepsja nabyta po próbie samobójczej i inne. Nie chcę drugiego człowieka skazywać na przegryw co z tego jak mój plan lukratywnej pracy, posiadania ciała adinosa i pozycji bycia znanym i szanowanym wypali jak syn/córka urodzi się ze słabymi genami.
@nope tak jak napisałem koledze wyżej obciążenia genetyczne itd + chęć skosztowania seksu bez gumki bez ryzyka że panna zacznie puchnąć.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Hormony Inne 2

Podobne tematy

Do góry