• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wady genetyczne a hormony, a może po prostu słabe geny? (niski wzrost i małe przyrodzenie)

hehe daleko mi do białego rycerza, ale rozumiem, że kobiety zwyczajnie wybierają tak samo jak my ich - czyli po urodzie
a Tobie kolego jak jesteś niski to zainteresuje się tematem ponownego otwierania płytek wzrostu, może za Twojego życia będzie to dostępne, naukowcy wiedzą jak to robić i jak uda się przeprowadzić badania to problem niskiego wzrostu zniknie
Nie kobiety nie wybierają tak samo. Kobiety patrzą na kilka rzeczy: wygląd, hajs, pozycja, zaradność, inteligencja i silny charakter. Pokaż mi faceta co patrzy na kobietę przez pryzmat wyglądu, hajsu i statusu (nie licząc żigolaków). Nie mam wpływu na wzrost jak będę mieć finalnie 163 to trudno nadrobię silnym charakterem, hajsem, pewnością siebie i pozycją. Tristyn Lee ma równe 160 cm nie przeszkodziło mu to w zostaniu kulturystą.
 

latek777

Active member
Samlukier a Ty na wygląd nie zwracasz uwagi? myśle, że każdy zwraca i nie ma znaczenia czy ładny czy brzydki
moim zdaniem problem z kobietami jest taki, że one często udają, ze powierzchowność nie ma znaczenia, albo ma znaczenie niewielkie, mi się nie podoba ta dwulicowść, kobiety zwyczajnie boją się być odebrane pustaki
 
Kolego nie można mieć pretensji do kobiet, ze podobają im się atrakcyjni panowie, tak samo jak nam facetom podabaja się atrakcyjne kobiety, chociaż każdy ma swój gust i np dla Ciebie kobieta może być 10/10 a dla mnie całkiem nie interesująca fizycznie
Ale gdzie ja mam pretensje? ja znam temat natury kobiet od podszewki do porzygu. Wiem że gniewanie się na naturę kobiet to jak bycie oburzonym, że pies szczeka albo, że słońce świeci.
 

latek777

Active member
kolego Squarex są faceci, którzy patrzą na kobietę całościowo, czyli również na to jak sobie radzi w życiu - czyli zwyczajnie czy umie zarobić, bo nie oszukujmy się jest to ważne w dłuższej relacji
warto się rozwijać dla samego siebie, a nie robic cokolwiek pod kobiety
zainteresuj się tematem ponownego otwierania płytek wzrostu, to nie sa bajki tylko twarda nauka
 

samlukier

Member
Samlukier a Ty na wygląd nie zwracasz uwagi? myśle, że każdy zwraca i nie ma znaczenia czy ładny czy brzydki
moim zdaniem problem z kobietami jest taki, że one często udają, ze powierzchowność nie ma znaczenia, albo ma znaczenie niewielkie, mi się nie podoba ta dwulicowść, kobiety zwyczajnie boją się być odebrane pustaki

Mam oczy to niby dlaczego miałbym nie patrzeć ? :D Liczy się dla mnie charakter, czyli co sobą, swoim zachowaniem reprezentuje ale nie oszukujmy się gdy fizycznie nie ma tego czegoś to na dłuższą metę nic z tego nie będzie.
 

latek777

Active member
Samlukier i tak samo mają kobiety, mozesz być prezesem banku jak nie jesteś fizycznie atrakcyjny to żadna kobieta cię nie zechce
 

samlukier

Member
Ale ja właśnie nie mam do nich o to pretensji :D Fizyczna atrakcyjność nie zaczyna i nie kończy się tylko na wzroście. O ile na to nie mamy wpływu to na wiele innych aspektów fizycznej atrakcyjności - tak. Może to trochę narcystyczne to co napiszę, ale w pierwszej kolejności trzeba podobać się sobie. Unika się wtedy niepotrzebnych kompleksów, z automatu zwiększa się samoocena i stajesz się odważny, co niestety niektórzy traktują jako bycie próżnym.
 

latek777

Active member
Samlukier na wzrost masz wpływ - jak człowiek jeszcze rośnie i ma dzianych rodzicó są terapie to po pierwsze
po drugie pisałem wcześniej będzie kiedyś możliwe ponowne rośnięcie dorosłych juz osób - zwyczajnie zadziała otwieranie płytek wzrostu, wiadomo długie lata zanim to nastąpi, ale niemożliwe na bank nie będzie
po trzecie możesz się sam akceptować i siebie zwyczajnie lubić, a i tak żadnej kobiecie się nie spodobasz
 

nope

Well-known member
Zgadzam sie z panem @samlukier za duzo wykopu xD tam jest wysyp stulejarzy co tylko siedzą i przegladaja statystyki z jakichs debilnych stron i szerza te swoje poglady bo ich jakas laska odrzucila na portalu typu tinder/badoo/zbiornik i inne gówna tego pokroju a potem masz swoje dziwne wyobrazenie ze kobiety takie są i koniec Xd sorry ale patrzac po moich znajomych to nic sie nie zgadza z tym co piszesz. Nie mowie ze tak nie jest na swiecie i jakies ziarno prawdy w tym jest co piszesz ale nie. Nie kazdy taki jest jak piszesz i jak bedziesz szukal w takim prymitywnym miejscu jak tinder i inne gówna to tak wlasnei bedzie. Skad moi znajomi ktorzy maja rozne standardy zyciowe (biedni, bogatsi, nizsi, brzydsi nie typowe chady jak to nazywacie a maja baby 10/10? Wyjdz z internetu. Wyjdz do ludzi. Po co ci hajs na siebie? Czy to tak duzo kosztuje pobiegać i pocwiczyc w domu ew poswiecic na karnet na silke? Nie trzeba miec multum hajsu na diety i trenerow zeby dobrze wygladac. Ja tez nie jestem ani za bogaty ani typowy chad i nie mam 20cm w spodniach a jakoś od malolata nie mialem zadnych problemow z babami.
 
Zgadzam sie z panem @samlukier za duzo wykopu xD tam jest wysyp stulejarzy co tylko siedzą i przegladaja statystyki z jakichs debilnych stron i szerza te swoje poglady bo ich jakas laska odrzucila na portalu typu tinder/badoo/zbiornik i inne gówna tego pokroju a potem masz swoje dziwne wyobrazenie ze kobiety takie są i koniec Xd sorry ale patrzac po moich znajomych to nic sie nie zgadza z tym co piszesz. Nie mowie ze tak nie jest na swiecie i jakies ziarno prawdy w tym jest co piszesz ale nie. Nie kazdy taki jest jak piszesz i jak bedziesz szukal w takim prymitywnym miejscu jak tinder i inne gówna to tak wlasnei bedzie. Skad moi znajomi ktorzy maja rozne standardy zyciowe (biedni, bogatsi, nizsi, brzydsi nie typowe chady jak to nazywacie a maja baby 10/10? Wyjdz z internetu. Wyjdz do ludzi. Po co ci hajs na siebie? Czy to tak duzo kosztuje pobiegać i pocwiczyc w domu ew poswiecic na karnet na silke? Nie trzeba miec multum hajsu na diety i trenerow zeby dobrze wygladac. Ja tez nie jestem ani za bogaty ani typowy chad i nie mam 20cm w spodniach a jakoś od malolata nie mialem zadnych problemow z babami.
Na wykopie pełno toksycznych ludzi i trochę tego co napisałeś stulejarze itd. 3 lata temu czytałem wypok i trochę dosłownie traktowałem. Dzisiaj wiedzę czerpię z ebooków, książek, forum męskiego bracia samcy, kanały na yt carrioner i nie wiem ale sie dowiem (to co mówią o kobietach trochę redpilla), radio samiec 2 (dużo wartościowych filmów w tym redpill), musisz wiedzieć (kanał poświęcony w całości redpillowi) no i moje doświadczenia z kobietami, niektóre rzeczy wiem z autopsji.

Btw zapomnialem dopisac. Hajsu na siebie nie masz ale na regularne divy juz starcza? Troche nie czaje.
Mam hajs, ale połowę dokładam się do domu, duża część idzie na fast foody, fajki inne duperele i divy. W sumie jakbym se dive odmówił i fast foody to mam karnet na siłkę, no ale jeszcze zadłużony jestem i chcę jak najszybciej spłacić tel co wziąłem z salonu a dzisiaj żałuję, bo wolę xperie niż xiaomi.
 

nope

Well-known member
No to sam sobie odpowiedziales. Wolisz tracic hajs na faje fastfoody i divy zamiast na silke i lepsze zywienie. Otoz ja nie mowie. Nie kazdy ma sielanke w zyciu ale troche samozaparcia i duzo da sie zrobic. Nie potrzebujesz duzo zeby schudnac i nikt nie mowi ze masz byc odrazu arnoldem schwarzenegerem. A o tym redpillu to czytalem i znam temat. Ale sorry w moim malym miasteczku to nie działa chyba ze stritce w internecie to moze cos w tym jest. I jakos z mojego otoczenia nikt na ten temat nie lamentuje. Jak tak bedziesz to rozkminiac to stracisz wiecej zycia na to niz z niego wezmiesz i skorzystasz.
 

nope

Well-known member
Obczailem to forum samców. Porownalbym je do wykopa. Nie sadzisz ze takie posty produkuja tylko tacy ludzie co ich jakas baba skrzywdzila i juz wrzucaja wszystkich do jednego wora xd ? A te kanaly na jutubie to takie foliarstwo jak plaskoziemcy. Rowniedobrze wlaczysz se TV i jestes tak samo wtedy oglupiony
 
No masz rację chłopie, ale oni też mają troszkę racji w tym co piszą. Nie powiesz chyba, że kobiety nieskazitelne anielice czy coś w tym stylu. Ale no co do tych co baba skrzywdziła no faktycznie jeszcze jak byłem na forum jeden gość tam napisał bardzo nieładnie o kobietach nie oszczędzając się ani trochę w słowach pokażę Ci na privie jak obczaję jak się tu prywatne rozmowy zaczyna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nope

Well-known member
Oczywiscie przyzbam ci racje ze nie wszystkie to anielice ale jednak da sie spotkac spoko baby. A co do tego to tez warto popatrzyc ile chlopow jest tez wartych tego wszystkiego XD I idiotów nie brakuje.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Hormony Inne 2

Podobne tematy

Do góry