• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu całkowitym Low and Tight nie staje?

nope

Well-known member
Ja na szczescie trafilem na te wypowiedzi, zeby zostawic sobie wewnetrzeny. Nie wyobrazam sobie miec ciecia low
Też przeglądałem to forum i jak byłem u lekarza to musiałem się dopraszać żeby zostawil mi ten wewnętrzny tyle ile da rady to miał nie tęgą mine i troche mu to nie pasowało ale jednak się udało :)
 

zane77

Active member
@Patryk123411 a próbowałeś sztucznej pochwy ? U mnie się to sprawdziło. Mam bardzo mało napletka pod żołędziem i samemu ręką jest zajebiście trudno, ale odkąd kupiłem sobie to : (standard one) to świat się zmienił. Generalnie stymuluje więcej obszarów na raz i pozwala mi dosyć szybko dojść. Porównywalnie do tego jak kiedyś na sucho ręką.
 

Patryk123411

Active member
To nie tak z tym nesbitem ze jest inwazyjny i moga szwy poprzecinać osłonkę białawą pozatym skraca penisa wystarczy poczytać tutaj że już niektórzy mieli nawroty skrzywienia.
Chyba lepiej mieć naturalny zrost zresztą znawca nie jestem, a na NFZ nie wiem chyba bym się bał
 

nope

Well-known member
Czaję ale przyznam szczerze ze 20k na prostowanie dla zwyklego smiertelnika to troche dużo ;p na nfz skrzywienie to robi np kuzniar a tutaj bardzo polecany jest ; d
 

promatyk1

Member
Wrócę do tematu i podzielę się doświadczeniem. Moje obrzezanie było prawie 10 lat temu i do tego low&tight bez wskazań medycznych.
Nie mam i nie miałem nigdy problemów ze wzwodem. Moim zdaniem nie ma to żadnego związku z obrzezaniem, a prędzej z libido i stresem codziennym. Ja mogłem jednej nocy nawet kończyć 3 razy i za każdym razem w gumie bez większych problemów.
Seks bez gumy jestem w stanie kontrolować na tyle, że kończyć mogę po paru minutach, ale również przeciągać przez pół godziny aż do znudzenia ;) W gumie jest nieco inaczej, bo odrobine mniej czuje i za razem szybciej dochodzę - brzmi to trochę bez sensu, ale jak ma być długi seks, to bez gumy, a gumę zakładam dopiero jak już chce skończyć :D
Myślę, że faceci po cięciu low&tight bardzo dramatyzują. Trzeba się nauczyć innego odbierania bodźców.
Jeśli chodzi o pozycję to moim przypadku najmniej stymulująca jest pozycja na jeźdźca (kobieta na górze), natomiast najbardziej stymulująca jest od tyłu (czy na pieska, jak kto woli). Misjonarska daje największą kontrolę. Ogólnie to po tylu latach w ogóle nie żałuję decyzji, a wręcz przeciwnie - myślę, że widok odsłoniętej żołędzi jest sexi, w szczególności kiedy widać ją przez majtki czy kąpielówki :D No ale wiadomo, ile ludzi tyle opinii.
 

Patryk123411

Active member
Jak patrzę ile ty masz wewnętrznego z tyłu i z boku to się nie dziwię ze masz normalne doznania ja nie mam tego wogóle co ty także twoje komentarze ni jak się mają w odniesieniu do mnie osobiście np. Tak jak u CB jest to zrobione to jeszcze jest ok teraz wyo raz sobie ze nie masz tego paska tylko sam żołądź to robi Ogromną roznice
 

emjot

Active member
Wrócę do tematu i podzielę się doświadczeniem. Moje obrzezanie było prawie 10 lat temu i do tego low&tight bez wskazań medycznych.
Nie mam i nie miałem nigdy problemów ze wzwodem. Moim zdaniem nie ma to żadnego związku z obrzezaniem, a prędzej z libido i stresem codziennym. Ja mogłem jednej nocy nawet kończyć 3 razy i za każdym razem w gumie bez większych problemów.
Seks bez gumy jestem w stanie kontrolować na tyle, że kończyć mogę po paru minutach, ale również przeciągać przez pół godziny aż do znudzenia ;) W gumie jest nieco inaczej, bo odrobine mniej czuje i za razem szybciej dochodzę - brzmi to trochę bez sensu, ale jak ma być długi seks, to bez gumy, a gumę zakładam dopiero jak już chce skończyć :D
Myślę, że faceci po cięciu low&tight bardzo dramatyzują. Trzeba się nauczyć innego odbierania bodźców.
Jeśli chodzi o pozycję to moim przypadku najmniej stymulująca jest pozycja na jeźdźca (kobieta na górze), natomiast najbardziej stymulująca jest od tyłu (czy na pieska, jak kto woli). Misjonarska daje największą kontrolę. Ogólnie to po tylu latach w ogóle nie żałuję decyzji, a wręcz przeciwnie - myślę, że widok odsłoniętej żołędzi jest sexi, w szczególności kiedy widać ją przez majtki czy kąpielówki :D No ale wiadomo, ile ludzi tyle opinii.
Rzeczywiście co niektórzy skutecznie tu odstawiają dramat w III aktach i to od miesięcy, bo widzę po komentarzach, że śpiewka o tragedii jakiej doznali trwa w najlepsze.
Sam mam skrajne low&tight i odczucia w trakcie stosunku czy masturbacji to tylko przestawienie się i nauka odbierania bodźców jak to ładnie napisałeś.
 

nope

Well-known member
Przyznaje wam tez troche racji. Mam cos takie high/medium&tight i w zasadzie moze sie masturbowac na sucho bez zelu a wtedy tylko delikatnie ruszam skórą u trzonu a tam jest tylko napletek zewnętrzny, tego wewnętrznego nie dotykam a i tak dochodze na spokojnie więc ja już sam nie wiem jak to z tym low&tight jest :)
 

AGv

Active member
Rzeczywiście co niektórzy skutecznie tu odstawiają dramat w III aktach i to od miesięcy, bo widzę po komentarzach, że śpiewka o tragedii jakiej doznali trwa w najlepsze.
Sam mam skrajne low&tight i odczucia w trakcie stosunku czy masturbacji to tylko przestawienie się i nauka odbierania bodźców jak to ładnie napisałeś.
Może nie oceniajmy nikogo. Każdy tu się dzieli własnym doświadczeniem.
Jak już pisałem, nawet sparaliżowany od pasa w dół może nauczyć dowolną część swojego ciała reagować na stymulację sexualną.
Od kilku dni jestem po poprawcę, mam L&T. Mój mały bohater wreszcie wygląda tak, jak ja chciałem oddawana. Wiem, że modyfikacja sprzętu logiczne wiąże się z innym podejściem do praktyk sexualnych.
 

emjot

Active member
Może nie oceniajmy nikogo. Każdy tu się dzieli własnym doświadczeniem.
Jak już pisałem, nawet sparaliżowany od pasa w dół może nauczyć dowolną część swojego ciała reagować na stymulację sexualną.
Od kilku dni jestem po poprawcę, mam L&T. Mój mały bohater wreszcie wygląda tak, jak ja chciałem oddawana. Wiem, że modyfikacja sprzętu logiczne wiąże się z innym podejściem do praktyk sexualnych.
Dzielenie się własnym doświadczeniem to jedno, i rzeczywiście to forum z pewnością jest pomocne i wiele osób z takiej pomocy skorzystało. Jednak pisanie dla samego użalania się i nierobienie nic w kierunku poprawy własnej sytuacji uważam za bezcelowe.
 

emjot

Active member
Od kilku dni jestem po poprawcę, mam L&T. Mój mały bohater wreszcie wygląda tak, jak ja chciałem oddawana. Wiem, że modyfikacja sprzętu logiczne wiąże się z innym podejściem do praktyk sexualnych.
A Tobie gratuluje podjęcia decyzji o poprawce, akurat rodzaj cięcia to rzecz poboczna. Najważniejszy jest fakt pójścia na zabieg, jeśli faktycznie od dłuższego czasu nosiłeś się z takim zamiarem (y)
 
  • Like
Reactions: AGv

Podobne tematy

Do góry