Po obrzezaniu całkowitym Low and Tight nie staje?

jimmij

New member
jak dla mnie brak napletka i wędzidełka nie łączyłbym bezpośrednio z problemami z erekcją. Sam miałem dylemat, ale w końcu zdecydowałem się na low and tight z blizną schowaną w rowku pod żołędzią- zdecydowanie dłużej się dochodzi i w zasadzie trzeba pocierać głownie zołądź, by coś poczuć. Natomiast same erekcje są równie mocne jak nie mocniejsze. Jak dla mnie były najważniejsze kwestie estetyczne- na doznaniach i tak specjalnie mi nie zależało, ale to głownie dlatego, że jestem gejem i z penisa zasadniczo nie "korzystałem"..

zane77

Member
Ilu facetów, tyle opinii, każdy ma własne potrzeby i oczekiwania.
U mnie zdecydowanie się poprawiło odczuwanie po dłuższym czasie.

80051

Active member
U mnie tez sie poprawiło i jest bardzo ok.

Jak to nie korzystales z penisa jimmij xd to gdzie ładujesz albo czym

kaloryfer!

Active member
80051 a jak gauczosem? Coś lepiej? Ja dziś 2 tyg po i mały wierzga nad ranem jak nafutrowany, nie mogę opanować bydlaka. Ale do użycia jeszcze z miesiąc myślę. PS anastomat to był zajebisty wybór, przynajmniej na ten moment jestem bardzo happy.

Ja czekam na operacje prostowania skróci mi penisa o 1 cm to może skóra będzie bardziej ruchliwa na trzonie i mam nadzieję że to mnie odratuje z 18 cm jeden ubędzie ale jakoś przeżyję mam nadzieję.. tyle że potem znowu walka z blizną będzie kolejny rok zapewne.
Jakich żelów używacie podczas seksu bo jak coś zaschnie albo będzie za śliski to też nić z ruchania. To też jest problem

80051

Active member
ja używam żelu usg od Ziaja

kaloryfer a masz jakis swoj temat z fotorelacja? ja na szybko wbijam z kompa z pracy, pozniej sie przyjze. jak bylo? na youtubie widzialem ze to szybki zabieg z tym urządzeniem. ladny szew jest?

kaloryfer!

Active member
Nie mam, myślę czy nie wrzucić paru fotek. Jest podobny temat obecnie na forum, obaj mieliśmy w podobnym czasie zabiegi. Ja miałem w czwartek, w poniedziałek nacięcie pierścienia, i w piątek, czyli 8 dnia, odpadl pierścień ze zszywkami. No cięcie to kreska, bo to szew mechaniczny. Jeszcze się goje pod wędzidełkiem trochę, lekko się w jednym punkcie przesącza.

kaloryfer!

Active member
I daj znać jak z tym oralem, bo nie odpisałeś.

Tutaj wątek:

80051

Active member
sory zapomnialem dopisać, wiesz co z oralem jest tak jak jeden z kolegow z forum mi pisal na priv - musi byc głębokie gardło, bo wtedy jest taka gęska, ciągnąca się ślina i to dzieki niej mozna cos zdzialac. ostatni oral jaki probowalismy mogl sie zakonczyc sukcesem mysle, ale postanowilem wjechac w kuciapke wiec nie przetestowalem do konca czy faktycznie bym doszedl, ale mysle ze tak. jak nie ma glebokiego gardla to jest mały poślizg i ciezko komuś obcemu wyczuc jak moze mi byc dorbze, kiedy samemu jest ciezko okreslic kiedy jest dobrze :/ w sensie raz zwalilem sobie na sucho - da sie, wiec i "suchego loda" tez by niby mozna przyjąć, ale nie udalo sie tak jeszcze