Po obrzezaniu całkowitym Low and Tight nie staje?

telewizor

Member
To się nie naciągnie niby w jaki sposób by musiało być przynajmniej 1.5 cm więcej napletka wewnętrznego. Ja rozumiem, że odczucia są zmniejszone itd... Ale już nie chodzi o odczucia ja przez to nie jestem w stanie utrzymać erekcji odbyć stosunku, masturbacji bo mimo podniecenia nie mam nawet 100% erekcji a jak już jest to penis po chwili opada
Moze odkop troche, ale u mnie skory przybywalo przez 6 miesiecy po zabiegu.
Po 3 latach moge nawet lekko poruszac skora w pelnym wzwodzie, podczas gdy 2 miesiace po zabiegu sciagalo mi skore z brzucha a sam penis byl napiety jak struna.

AGv

Active member
Od 2 tygodni też jestem posiadaczem TONDEL STYLE PENIS 🤣
Bardzo mnie interesuje jak on będzie wyglądał w spoczynku po tym, jak skóra się rozciąganie? Czy nie zjawią się fałdy?

AGv

Active member
Wolałbym mieć widoczny rówek za żołędzią. Nawisający napletek psuje cały estetyczny walor obrzezania. Ale to moje bardzo prywatne zdanie

Patryk123411

Active member
Bardzo mnie interesuje jak on będzie wyglądał w spoczynku po tym, jak skóra się rozciąganie? Czy nie zjawią się fałdy?
Ja nie mam nic wewnętrznego i mimo to w spoczynku trochę skóra wchodzi na żołądź a mam dosyć ciasno zależy od rozmiaru w spoczynku chyba nikt nie jest Ci w stanie na to odpowiedzieć.

telewizor

Member
Zasadniczo sa dwa typy penisow: showers i growers. Showers malo sie chowa w spoczynku i wtedy masz delikatnie naciagnieta skore caly czas. Przy growersach dlugosc zmienia sie ze 3 razy to w spoczynku skora lekko zachodzi.

80051

Active member

nie licz na to, nic sie nie rozciągnie moim zdaniem. stare faje mamy, nie jestesmy dziecmi zebysmy jeszcze rośli. moim zdaniem nie ma szans

emjot

Member
Sądzę, że nikłe są szanse na rozciągnięcie się skóry. W moim przypadku jedynie nie jest napięta na maksa i ma jakąś ruchomość. Natomiast nawet po zimnym prysznicu, kiedy mały prawie chowa się w ciele, to skóra nigdy nie zakrywa żołędzi.

MKD

Active member
Skora sie rozciagnie. U mnie najpierw byla mega napieta a teraz moge nia lekko ruszac. Oczywiscie nir rozciagnie sie nie wiadomo ile

• Like
Reactions: AGv

nope

Well-known member
E no mam nadzieje ze w moim przypadku nie bedzie jakos mocno rozciagnieta bo nie chce zeby mi przykrywal w spoczynku zoledzia 😂 nie po to robiłem obrzezanie całkowite haha