• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

6 dzien po obrzezaniu całkowitym metodą stapler

luktop

New member
Jestem 6 dzien po zabiegu dziś zauważylem że jedna zszywek zaczeła sie ruszać, czy to nie za wcześnie przez pierwsze dni prysznic mycie szarym mydłem i octanisept a z zaleceń urologa mam teraz smarować po 5 dniu linomagiem tylko mnie jeszcze szczypie nad linią zszywek i jest jeszcze opuchnięte czy was też szczypało tak długo rano muszę przyłożyć zimny okład na wzwody bo nie idzie wytrzymać piecze. I czy robić jeszcze opatrunki bo zwija mi się cały czas opatrunek do środka pod skórę czy wietrzyć go na luzie czy nadal trzymać do góry w slipach https://imagehost.pl/image/wCum https://imagehost.pl/image/wCJ8f
 

Podobne tematy

Do góry