• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie dr Tondel

W tym miejscu, dwa takie guzki niewidoczne
 
jestem 3tyg po obrzezaniu, wczoraj sam wyjąłem szwy które zostały, i teraz martwią mnie te pooznaczane miejsca, nie wiem czy to obrzęk czy co to jest ale no ładdnie to to nie wygląda, mam kupić plastry sutricon i nakleić na te miejsca czy jak? czy to pomoze? ze strony wedzidelka tez tak jakos brzydko wyglada
 
A i jeszcze takie glupie pytanie :p Ja nie mam wedzidelka co nie? Bo od strony gdzie jest wedzidelko mam taka białą kreske wzdluz zoledzia jakby to byla blizna
 

telewizor

Member
Nie masz - zostalo wyciete. Jak masz watpliwosci co do procesu gojenia to najlepiej z lekarzem sie skontaktuj. Wg mnie jest w porzadku a proces gojenia jeszcze trwa i opuchlizna schodzic bedzie.
 

nope

Well-known member
Bardzo dobrze wyglada. Moim zdaniem nie masz sie czym martwic. Odczekaj jeszcze tydzien i zacznij cos stosowac na blizny. Ja plastry bardzo polecam od siebie. Mi dużo dały. Ale wiem też ze z początku pierwsze tygodnie warto dużo masować blizne(wcierając żel na blizny) bo to dużo daje : )
 

nope

Well-known member
Dokladnie. Od wypadniecia ostatniego szwa warto poczekac jeszcze z 4-7 dni i zerknac jak to wyglada. Jest wszystko suche nie ma ran otwartych ani nic to zaczac cos stosowac wtedy.
 

Casevan

Member
Jak mówicie ze majster ma już swoje lata to nie wiem teraz czy się spieszyć z zabiegiem. Rozważam poprawkę ale u mnie temat bardzo świeży i myślałem tak za pół, może rok się wybrać jak będzie potrzeba.
 

Casevan

Member
Wybrzeże, gdzieś pośrodku ;)
Byłem u najbardziej polecanego tu w okolicy a mimo tego nie pyklo. Może to trochę moja wina bo uparłem się na częsciowe. Ale to nic nie zmienia bo samo szycie tez nie jest jakoś precyzyjne.
 

nope

Well-known member
Ajajaj kurde akurat wiekszosc lekarzy co tutaj czesciej widzialem sprawdzonych to z bardziej z poludnia polski. Zostaje Tondel ze sprawdzonych chyba że pominalem kogos a byl na forum :v
 
Tak to wygląda lekko po 3tyg, kupiłeś plaster sutricon i teraz mam go na noc nakleic na rozciągnięta skórę? lekko mnie wkurza te wybrzuszenie na tej bliznie pod żołędziem
 
Tak we wzwodzie wygląda, nie mogę zbytnio ściągnąć bardziej tej skóry bo ze strony wędzidełka jakby mnie kuje;p ale nie mam nawet takiej potrzeby ściągania więc, tylko te wybrzuszenie mnie martwim
 

Podobne tematy

Do góry