• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie dr Tondel

Odczucia się nie zmienily, wszystko jest w porządku, nawet szybciej dochodze;p tylko we wzwodzie praktycznie wgl nie mogę tej blizny rozciągnąć, dr Tondel mowil że mam masowac i pracowac nad blizna
 
Trochę już czasu minelo, smaruje sutriconem i stosuje plastry sutricon ale cos niezbyt się zmienia, co o tym myślicie? Doznania są o wiele lepsze wszystko jest git tylko niezbyt mocno moge sciagac ta skórę w wzwodzie, noi ta blizna jest taka gruba, ponowne ciecie chyba niczego nie zmieni, chodzi tylko o ta skore co wyglada jak oponka ;p
 

nope

Well-known member
Jakiś taki ciasny szew wyszedł dlatego tak masz. Ciężko powiedziec co to będzie. Na pewno jeszcze czas ale czy coś jeszcze sie zmieni to ciężko powiedzieć. Poprawka może pomóc ale ja bym sie jeszcze nie zdecydował. Gruboscia blizny ske nie przejmuj i jej sztywnoscia bo to wszystko jeszcze przejdzie.
 

morgan66

Active member
Powiem Ci tak - masz sytuację trochę podobną do mojej (jakiś msc zamieściłem relację, można znaleźć) - tylko trochę mniej napletka wew. który tworzy fałdkę/oponkę i chyba łagodniejszą bliznę. Ponowne cięcie odradzam, warto poczekać. W spoczynku nie wygląda to wogóle źle a we wzwodzie brak zdjęć do oceny. Jesteś 4-5 msc po zabiegu - poczekaj spokojnie to się jeszcze poprawi. U mnie teraz leci 8-msc i ostatnio miałem kryzys niepełnego zadowolenia i poszedłem na konsultacje do innego urologa (Tura) niż ten, który robił zabieg (Janiszewski). Tur stwierdził, że wg niego jest ok i mocno odradza zabieg i że to będzie się jeszcze poprawiać i po roku-dwóch cięcie będzie dużo mniej widoczne.
 
  • Like
Reactions: AGv

Podobne tematy

Do góry