• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie dr Tondel

Lekko czerwona się zrobilA
 

nope

Well-known member
Nie tyle co caly zoladz bo to bez sensu. Ja smarowalem ujscie cewki bo mi spuchla po zabiegu i sie sklejała jakąś wydzieliną a to przyklejało skolei do gaci. Mi pomogła :) nawilzanie calej zoledxi nie ma sensu bo ona i tak musi sie zaadoptowac do nowej sytuacji i tym bólu nie usmierzysz a to ze schodzi naskórek to nic nie szkodzi. Pod nim wytwarza sie i tak troche trwalszy : )
 

Casevan

Member
Bardzo ładny, jakby to nie zabrzmiało. xD

To jest klasyczne low&tight?

Wstaw kiedyś jak wyglada w pełnym wzwodzie bo ciekawy jestem jak ta reszta napletka się układa. Teraz wyglada ze odciagasz ręką.
 

AGv

Active member
Czyli taka trochę najbardziej hardkorowa wersja. Wyglada spoko ale ile taki będzie dawać przyjemności po 5-10 latach..
najmniej przyjemności na początku. później, po ok 3ms wszystko wraca. Jedynie żeby spuścić, trzeba się na tym skoncentrować, podobnie jak u kobiet
 

RandomGuy

Active member
Czyli taka trochę najbardziej hardkorowa wersja. Wyglada spoko ale ile taki będzie dawać przyjemności po 5-10 latach..
Desensytyzacja tych miejsc aż tak długo raczej nie trwa. Dla niektórych trwa to 3 miesiące, dla niektórych rok, kwestia indywidualna. W sobotę mija mi 3 miesiąc od zabiegu, w moim przypadku bardzo szybko czułość się dostosowała do nowych warunków, od 2 miesięcy już nic się praktycznie nie zmieniło.
 
  • Like
Reactions: AGv

nope

Well-known member
Czyli taka trochę najbardziej hardkorowa wersja. Wyglada spoko ale ile taki będzie dawać przyjemności po 5-10 latach..
Najbardziej hardkorowa wersja to jest takie najmocniejsze low&tight z cieciem w rowku zażołędnym. Tak ze blizna jest skitrana mocno a skóra prawie zajmuje cale miejsce po wedzidelku. Wtedy jest hardkorowa wersja. To co autor ma to zwykłe low&tight.
 

Podobne tematy

Do góry