• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dr Tondel - 2 dni po całkowitym, do oceny

Napster

Member
Lepiej niech skróci bo jak się ogolić może podrażnić skórę (krostki itp) by nie potrzebnie innych infekcji nie robić w tym miejscu.. np ogół się na 0 maszynka tydzień w wcześniej. Ale nie ma różnicy. Wiadomo lepiej się robi jak czyste podłoże
 

master1

Member
No nie ma. Nie pij alkoholu z 2 dni wcześniej, żeby się organizm oczyścił. Jajka ogolić możesz, ja brzuch właśnie maszynka do włosów na "0" przejechałem.
 

demolka6

Member
Dokładnie, u mnie nie było znaczenia czy na czczo, czy nie. Musialem dac znać doktorowi wcześniej jedynie jeśli brałbym jakieś leki przeciwkrzepliwe. I lepiej zdecydowanie się ogolić, przynajmniej na brzuchu bo potem kiepsko się odkleja plastry z brzucha :D.
 

vertex

Member
Czyli tego rodzaju zalecania, że na czczo raczej kierowane są do tych, którzy są usypiani, a nie znieczulani. No i wszystko jasne.
 

master1

Member
14 dnia wieczorem wziąłem kąpiel. Po ok 20-25 minutach zaczęło lekko szczypać w miejscu po wedzidełku więc wyszedłem z wanny i później było git. Wydaje mi się że to miejsce że szwami szczypało.

Od wczoraj chodzę bez opatrunku, 2x dziennie po sikaniu psikam octeniseptem. Wczoraj też mi wypadły 3 szwy ale to podczas patentu na alternatywne do masturbacji. Mam żonę i już nie wytrzymywałem - najpierw ja zaspokoiłem, później patent dla odważnych i napalonych:
Żona, dziewczyna, facet czy co kto lubi musi umyć pośladki. Psikasz na pośladek octeniseptem i ocierasz się miejscem po wedzidełku do orgazmu. Myślę że tak z 50 ml na spokojnie wyleciało, o dziwo nie było bardzo wodniste :) Nie odważyłbym się jeszcze masturbować ręka albo coś podobnego ale myślę że takie ocieranie jest spoko o ile minęło przynajmniej 12 dni i wzwody na ok 70% nie są bolesne. No i ważna sprawa - pośladek musi być ogolony (jeżeli ktoś woli chłopców). Te 3 szwy to te jakby pętelki odpadły, mam nadzieję że w środku nic nie zostało :)

U mnie już praktycznie zagojone, czekam tylko aż wypadnie reszta szwów.

Zdjęcia wrzucę później.
 

vertex

Member
Po dwóch tygodniach nieużywania jak jakiemuś facetowi ciśnienie jaj nie rozwala to polecam zapisać się do klasztoru. Ja po obrzezaniu będę miał wyzwanie aby znaleźć jakąś zabawę na solo. Jak znajdę to się podzielę, chyba, że ktoś mnie wyprzedzi.
 

demolka6

Member
Po dwóch tygodniach nieużywania jak jakiemuś facetowi ciśnienie jaj nie rozwala to polecam zapisać się do klasztoru. Ja po obrzezaniu będę miał wyzwanie aby znaleźć jakąś zabawę na solo. Jak znajdę to się podzielę, chyba, że ktoś mnie wyprzedzi.
Nie no, bez przesady. U mnie minęło 16 dni od zabiegu, ale ciśnienie jaj mi nie rozwala 😄. Wiadomo, że ochota jest, ale nie mam jakiegoś parcia żeby próbować, przynajmniej dopóki są szwy. Master1 już wędzidełka nie ma, a u mnie jeszcze sa przy wedzidełku szwy, więc taka zabawa odpada.
 

demolka6

Member
Są ważniejsze rzeczy niż ulżenie sobie w danym momencie. Jednym goi się ładniej, szybciej... innym wolniej i gorzej. Jednak każdy ma swój rozum i zna swój organizm najlepiej, dlatego każdy decyduje sam ile dni po zabiegu zaczyna już "działać". Master1 zaczął po 2 tygodniach, niektórzy po tygodniu, a jeszcze inni czekali 2 miesiące. Nie widzę tutaj nic gorszego w abstynencji. Ale to tylko taka dygresja, nie zaśmiecajmy tematu.
 

vertex

Member
Nie no, żeby nie było, nikt tu na forum nie ma wiedzy autorytarnej, a każdy przypadek ma swój przebieg zdarzeń. Gojenie zależy między innymi od od rodzaju obrzezania. Ale nie tylko, zależy od metabolizmu i odżywiania. Jak chcesz możesz żywić się tym, co w niewielkim stopniu podnosi ciśnienie albo tym, co przyspieszy gojenie.

Też tutaj czytałem wątki, że ktoś już pierwszego tygodnia nie wytrzymał, ale że 2 miesiące? Nie wiem po co? Chyba żeby sprawdzić swoją wytrzymałość albo spartolona robota po obrzezaniu zamiast przyjemności przysparzała komuś bólu. Sorry, ja nie robiłem wtrątu w czyjąś wypowiedź, tylko wyraziłem swoją opinię, a że opinia jest jak dupa - każdy ma swoją to wiemy wszyscy.
 

master1

Member
Co najlepsze to wydawało mi się że na miejscu wędzidełka szew miał inny kolor ale pozostałe wyglądają normalnie. Wypadły mi już 4 ale mając zwykły niebieski kolor. Chyba woda tak nie działa, nie psikam też prawie octeniseptem. Nie pamiętam kto z forum opowiadał że po zagojeniu jeszcze psikal i że go szczypało - octenisept tak działa na cewkę moczowa :)
 

Podobne tematy

Do góry