• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

13 dni po zabiegu...

MKD

Active member
u mnie zostalo 5 szwow tylko, dzisiaj kolejny szew wypadl. W piatek bedzie miesiac wiec jest ok pewnie w ciagu tygodnia wypadnie reszta.
 

MKD

Active member
ja mocze w rumianku 15-20 minut raz dziennie, czasami dzien przerwy ale to od jakos 8-9 dni. Stopniowo odpadna wszystkie.
 

MKD

Active member
A opuchlizna sie wciaz utrzymuje?
Tzn ciezko powiedziec cos o te opuchliznie. Ja juz sam nie wie czy to po prostu nie jest kwestia tego, ze jest duzo napletka wewnetrznego i to zadna opuchlizna a ze skory jest ile jest to sie zatrzymuje na zoledzi i tam "zbiera". Jest mniejsza zdecydowanie ale np wczoraj jak sie troche "bawilismy" z dziewczyna to cos tam troche spuchnal. Ale to deliktanie bo tez nic wielkiego nie robilismy
 

Krzychu89

New member
Tzn ciezko powiedziec cos o te opuchliznie. Ja juz sam nie wie czy to po prostu nie jest kwestia tego, ze jest duzo napletka wewnetrznego i to zadna opuchlizna a ze skory jest ile jest to sie zatrzymuje na zoledzi i tam "zbiera". Jest mniejsza zdecydowanie ale np wczoraj jak sie troche "bawilismy" z dziewczyna to cos tam troche spuchnal. Ale to deliktanie bo tez nic wielkiego nie robilismy
Ja też mam tak dziwnie z tą opuchlizną. Czasami mam jej bardzo niewielkie, a tak jak dziś- ciągle chyba podrażniam sobie szwem o bokserki i mam zdecydowanie większą niż wczoraj. I w ogóle odczuwam niewielki ból. Ja jak sobie poleżę nago ze sprzętem na wierzchu bez żadnego ucisku to mam wrażenie że jest lepiej. A co najdziwniejsze dziś jeszcze zaczęło boleć mnie jądro, mam nadzieję że to kwestia tego że długo się nie spuszczalem, a zwody mam co trochę.
 

MKD

Active member
Ja też mam tak dziwnie z tą opuchlizną. Czasami mam jej bardzo niewielkie, a tak jak dziś- ciągle chyba podrażniam sobie szwem o bokserki i mam zdecydowanie większą niż wczoraj. I w ogóle odczuwam niewielki ból. Ja jak sobie poleżę nago ze sprzętem na wierzchu bez żadnego ucisku to mam wrażenie że jest lepiej. A co najdziwniejsze dziś jeszcze zaczęło boleć mnie jądro, mam nadzieję że to kwestia tego że długo się nie spuszczalem, a zwody mam co trochę.
Ja jak scisne opatrunkiem mocno to ta opuchizna schodzi, czasami sie powieksza czasami nie. Np dzisiaj rano zdjalem opatrunek po nocy i opuchlizna bez zmian ale jak juz dochodza wzwody to po nocy bez opatrunku jest wieksza ale nie duza
 
a jak Panowie z waszą wrażliwością żołędzia? ja 2 dni temu miałem zabieg obrzezania i wszystko w porządku , tylko nadal żołądź boli przy dotyku palcami , po ilu dniach żołądź przestał boleć przy dotyku? i jak się myć i w jakiej wodzie bo narazie się boje wejść do wanny :rolleyes:
 

Skazany

Active member
a jak Panowie z waszą wrażliwością żołędzia? ja 2 dni temu miałem zabieg obrzezania i wszystko w porządku , tylko nadal żołądź boli przy dotyku palcami , po ilu dniach żołądź przestał boleć przy dotyku? i jak się myć i w jakiej wodzie bo narazie się boje wejść do wanny :rolleyes:
Pierwsze 2 tygodnie sa bardzo uciazliwe, woda z mydłem szarym letnia.
 

MKD

Active member
U mnie po 5 dniach zoladz sie przyzwyczaila ale to daltego, ze siedzialem nago i zoladz odkryta bez opatrunku. Nizej bylo gorzej ale generalnie nadwarzliwosci przeszla szybko.

Jesli chodzi o mycie to ja bralem szklanke cieplej wody, do tego szare mydlo i uzywalem gazikow do mycia delikatnie przecierajac
 

Podobne tematy

Do góry