• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

13 dni po zabiegu...

MKD

Active member
J doszedlem do wniosku, ze nie mam opuchlizny tylko skora w wzwodzie luzna i sie po prostu tak zbiera. Tzn wczesniej mialem ale teraz juz nie mam. W wzwodzie ona sie rozciaga i jest zajebiscie.

Zostaly 4 szwy z czego dwa sa na wykonczeniu i pewnie dzisiaj je wyciagne
 

MKD

Active member
Ciekawe o jakim zelu byla mowa mrozacym na opuchlizne.
Ja ogolnie myslalem, ze mam opuchlizne a to nie opuchlizna tylko w spoczynku napletek wrwnetrzny opiera sie na zoledzi i tyle. W wzwodzie bajka.

jestem bardzo zadowolony. Szwy wczoraj "wyciagalem" bo one tak naprawde odpaly od lekkiego podwazenia, w ogole nie byly wrosniete wiec powiedzmy mialem je miesiac tak jak zalecalo mi w sumie 4 urologow zeby byly 4-5 tygodni
 

Skazany

Active member
Ja ogolnie myslalem, ze mam opuchlizne a to nie opuchlizna tylko w spoczynku napletek wrwnetrzny opiera sie na zoledzi i tyle. W wzwodzie bajka.

jestem bardzo zadowolony. Szwy wczoraj "wyciagalem" bo one tak naprawde odpaly od lekkiego podwazenia, w ogole nie byly wrosniete wiec powiedzmy mialem je miesiac tak jak zalecalo mi w sumie 4 urologow zeby byly 4-5 tygodni
No ja mam 5 tydzień dzis i tak de facto nadal sie trzymaja. Jutro jade na wyciaganie ich ale ta opuchlizna wciaz sie pokazuje. Masakrycznie wk***** mnie to ze mi zoladz wyskakuje podczas chodzenia z napletka i dostaje na leb
 

Podobne tematy

Do góry