• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

13 dni po zabiegu...

 

MKD

Active member
Ja sie moge masturbowac normalnie ale nie wiem jak z seksem, Kilka szwow jeszcze jest w ten piatek mija miesiac a kobieta juz nie wytrzymuje
 

Krzychu89

New member
U mnie w poniedziałek będzie miesiąc od zabiegu i też przez ten czaś zero seksu i masturbacji. Próbowałem pod prysznicem się masturbować bardzo delikatne ale szwy na wędzidełku mi przeszkadzały. Też jestem jestem ciekaw jak to robisz.

A drugie pytanie, czy po takim czasie od zabiegu jak dotykacie szwów to czujecie ból. Ja od wczoraj czuje przeszwywajacy-kujacy ból jak dotknę szew na wędzidełku. Trochę mnie to zaniepokoiło bo wcześniej tak nie miałem.
 

Skazany

Active member
Heja wam, wczoraj podczas jednej z libacji alkoholowej doszlo do pewnej aktywnosci seksualnej z kobieta ale wszystko tak delikatnie zeby nie podraznic czlonka. 31 dni po zabiegu. Jak juz nie mozecie wytrzymac bez masturbacji to pocierajcie człon penisa albo dla tych mniej unerwionych sama glowke penisa. Ja wciaz mam szwy. Po świetach jade na wyciagniecie ich. Przy dotykaniu ich choćby musnieciu mam dziwne uczucie takie jakbym dotykal czesc siebie. Opuchlizna nadal jest i chuj wie co z nią dalej tak de facto bede kombinował z nią po zdjęciu szwów.
 

Skazany

Active member
Heja wam, wczoraj podczas jednej z libacji alkoholowej doszlo do pewnej aktywnosci seksualnej z kobieta ale wszystko tak delikatnie zeby nie podraznic czlonka. 31 dni po zabiegu. Jak juz nie mozecie wytrzymac bez masturbacji to pocierajcie człon penisa albo dla tych mniej unerwionych sama glowke penisa. Ja wciaz mam szwy. Po świetach jade na wyciagniecie ich. Przy dotykaniu ich choćby musnieciu mam dziwne uczucie takie jakbym dotykal czesc siebie. Opuchlizna nadal jest i chuj wie co z nią dalej tak de facto bede kombinował z nią po zdjęciu szwów.
Dodam jeszcze ze moj mały wyglada jakby miał korone cierniową.
 

MKD

Active member
Ja sie zajmowalem tylko gora penisa bo od dolu troszke by bolalo jak tam mi szew puscil. Wedzidelko mam w pelni zagojone wiec o to sie nie martwie. Szwy wypadaja jeden za drugim. Tzn tam sie takie strupki na nich porobily i one jak odlatuje to szwu nie ma ale na logike te szwy sa wchloniete tylko strupek trzyma.

taka masturbacja to sie nadaje ale zeby wyladowac napiecie bo przyjemnosc jest polowiczna. Bardziej ciekawy bylem czy cos czuje xd

a wy macie te opuchlizne we wzwodzie? Bo wtedy jest to istotne - u mnie wszystko ok
 
Ładnie to wyglada jak na 16 dzień, masz całkowite? Ja wyglądałem w 16 dniu jakby mnie dopadł jakiś rzeźnik w szelkach.
Nie wiem sam jakie mam xd chyba całkowite, mnie nic nie boli w miejscu szwów nawet wczoraj ciaglem za jednego bo myslalem ze wyciagne ale jednak nje. Wszystko byloby spoko gdyby nie ta opuchlizna
 

Skazany

Active member
Ja sie zajmowalem tylko gora penisa bo od dolu troszke by bolalo jak tam mi szew puscil. Wedzidelko mam w pelni zagojone wiec o to sie nie martwie. Szwy wypadaja jeden za drugim. Tzn tam sie takie strupki na nich porobily i one jak odlatuje to szwu nie ma ale na logike te szwy sa wchloniete tylko strupek trzyma.

taka masturbacja to sie nadaje ale zeby wyladowac napiecie bo przyjemnosc jest polowiczna. Bardziej ciekawy bylem czy cos czuje xd

a wy macie te opuchlizne we wzwodzie? Bo wtedy jest to istotne - u mnie wszystko ok
A jak mam to zobaczyc? Jestem obrzezany metoda high and loose, podczas wzwodu boje sie napletek sciagnac xD
 
Ja sie zajmowalem tylko gora penisa bo od dolu troszke by bolalo jak tam mi szew puscil. Wedzidelko mam w pelni zagojone wiec o to sie nie martwie. Szwy wypadaja jeden za drugim. Tzn tam sie takie strupki na nich porobily i one jak odlatuje to szwu nie ma ale na logike te szwy sa wchloniete tylko strupek trzyma.

taka masturbacja to sie nadaje ale zeby wyladowac napiecie bo przyjemnosc jest polowiczna. Bardziej ciekawy bylem czy cos czuje xd

a wy macie te opuchlizne we wzwodzie? Bo wtedy jest to istotne - u mnie wszystko ok
Ja nie umiem, probowalem i nicc
 

Krzychu89

New member
Ja nie umiem, probowalem i nicc
Ja jestem tak zdesperowany że kilka razy w ciągu nocy śni mi się że się spuszczam, albo że się bzykam. Nie myślałem że będzie mi brak seksu tak doskwierał. A urolog po zabiegilu pytał mnie czy wiedziałem że tyle czasu ma być wstrzemięźliwość I czy dam radę. I na pewniaka mu mówiłem że tak tak. A teraz człowiek cierpi. heehe
 

MKD

Active member
Ja jestem tak zdesperowany że kilka razy w ciągu nocy śni mi się że się spuszczam, albo że się bzykam. Nie myślałem że będzie mi brak seksu tak doskwierał. A urolog po zabiegilu pytał mnie czy wiedziałem że tyle czasu ma być wstrzemięźliwość I czy dam radę. I na pewniaka mu mówiłem że tak tak. A teraz człowiek cierpi. heehe
A ile czasu juz czekasz? xD ja mialem zabieg 27 listopada i ze wzgledu na to, ze nie chce sobie nic zrobic masturbacja byla delikatna wiec przyjemnosc proporcjonalna. Jakos od paru dni mam silna potrzebe ale wiem, ze nie moge tzn nie powinienem. Meczace ale samo kontrola musi byc. Dzisiaj tez byl taki ciezki moment ale dalem rade. To w koncu juz miesiac
 

Krzychu89

New member
A ile czasu juz czekasz? xD ja mialem zabieg 27 listopada i ze wzgledu na to, ze nie chce sobie nic zrobic masturbacja byla delikatna wiec przyjemnosc proporcjonalna. Jakos od paru dni mam silna potrzebe ale wiem, ze nie moge tzn nie powinienem. Meczace ale samo kontrola musi byc. Dzisiaj tez byl taki ciezki moment ale dalem rade. To w koncu juz miesiac
Ja miałem zabieg 30 listopada. Zostały mi dwa szwy które mam na wędzidełku jeden z nich mnie boli i dlatego nie chcę doprowadzić do wytrysku bo myślę że może być później gorzej. Jutro zadzwonię do lekarza może zalecił mi ich wyciągnięcie żebym już dużej się dluzej nie męczył.
 

Podobne tematy

Do góry