• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

13 dni po zabiegu...

Krzychu89

New member
Ja też mam często wzwody, chodź już członek nie jest aż tak bardzo wrażliwy na dotyk jak na początku. Czasami bywa to męczące. Mi w poniedziałek minie 5 tygodni od zabiegu i dalej męczę się z jednym szwem. Ruszam bo na prawo i lewo ale nie chce wyjść, a ciągnąć bardzo też nie chce. Czytałem tutaj że niektórzy sami sobie obcinali je przy skórze, próbował któryś z Was coś kombinować w ten sposób?
 
Ja też mam często wzwody, chodź już członek nie jest aż tak bardzo wrażliwy na dotyk jak na początku. Czasami bywa to męczące. Mi w poniedziałek minie 5 tygodni od zabiegu i dalej męczę się z jednym szwem. Ruszam bo na prawo i lewo ale nie chce wyjść, a ciągnąć bardzo też nie chce. Czytałem tutaj że niektórzy sami sobie obcinali je przy skórze, próbował któryś z Was coś kombinować w ten sposób?
A masz tez obrzek wokol zoledzi? Zalaczysz zdjecia jak u cb to wyglada ?
 

Krzychu89

New member
Ja cały czas mam po prawej stronie mam obrzęk, który się nie zmienia od dłuższego czasu. Już zacząłem się zastanawiać czy tak mi nie zostanie- czy to nie jest przypadkiem nadmiar skóry, a nie opuchlizna. Nie wiem. Może gdy wypadnie ostatni szew to się zmieni. Podczas zwodu nie widac tego wybrzuszenia. Dwa razy się ostatnio masturbowałem bo już nie wytrzymałem- bardzo delikatnie tak żeby nie podrażniać za bardzo szwu i było spoko, myślę że przy seksie albo mocnej masturbacji będą mega doznania. Nigdzie nic mnie nie bolało. Tylko bym chciał się pozbyć ostatniego szwa, tylko nie wiem jak.

 

Podobne tematy

Do góry