• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

13 dni po zabiegu...

MKD

Active member
Po obrzezaniu mialem mniej czuć na penisie, jestem jeszcze bardziej unerwiony niz przed, gosc mnie dotykał po grzybie to myslalem ze zara wyjde z siebie i stane obok bez kitu. Obrzezany metoda jednak Low and Loose
Ja mam high tight. Na poczatku konczylem szybko po 2 minutach ale jeszcze bylem zbyt wrazliwy. Teraz moge "szybko" bo tak z 3-4 minuty a moge tez pol godziny bez problemu xd a co mnie cieszy? Erekcje jak przed zabiegiem. Skoncze i za 10 minut moge znowu tylko wtedy skonczyc to nie lada wyczyn....
 

Skazany

Active member
Ja mam high tight. Na poczatku konczylem szybko po 2 minutach ale jeszcze bylem zbyt wrazliwy. Teraz moge "szybko" bo tak z 3-4 minuty a moge tez pol godziny bez problemu xd a co mnie cieszy? Erekcje jak przed zabiegiem. Skoncze i za 10 minut moge znowu tylko wtedy skonczyc to nie lada wyczyn....
Na poczatku to dojechalem po 2 minutach a lekarz zakazal masturbacji w ogole bo ponoc to jest mniej higieniczne niz seks ale juz nie wytrzymalem i zmeczylem malego po 4 tygodniach. Ale wracam do stanu przed zabiegiem tylko wiadomo odczucia sa lepsze jednak nie uprawialem seksu, dzis mialem dopiero wyciagane szwy a seks po 6-7 tyg i dopiero w prezerwatywie (zalecenia) tego sie trzymam bo potem bede mogl miec pretensje w razie czego. Wiadomo
boli wyciaganie ?
boli tylko przy wędzidełku ja ogolnie jestem mega unerwiony po samym obrzezaniu gdzie nawet lekarz jest zdziwiony. Ale to wiadomo kAzdy jest inny i kazdy inaczej cos odczuwa ja nie moge miec dotykanego zoledzia bo mnie szlak trafia on se lubi miec spokoj haha
 
Na poczatku to dojechalem po 2 minutach a lekarz zakazal masturbacji w ogole bo ponoc to jest mniej higieniczne niz seks ale juz nie wytrzymalem i zmeczylem malego po 4 tygodniach. Ale wracam do stanu przed zabiegiem tylko wiadomo odczucia sa lepsze jednak nie uprawialem seksu, dzis mialem dopiero wyciagane szwy a seks po 6-7 tyg i dopiero w prezerwatywie (zalecenia) tego sie trzymam bo potem bede mogl miec pretensje w razie czego. Wiadomo

boli tylko przy wędzidełku ja ogolnie jestem mega unerwiony po samym obrzezaniu gdzie nawet lekarz jest zdziwiony. Ale to wiadomo kAzdy jest inny i kazdy inaczej cos odczuwa ja nie moge miec dotykanego zoledzia bo mnie szlak trafia on se lubi miec spokoj haha
Ja nie wiem jak wy sie masturbujecie, ja nie umiem xd. A co do zoledzia to nie mam czegos takiego jak ty, moge normalnie dotykac ale czasami ta nadwrazliwosc jeszcze sie odezwie
 

MKD

Active member
No ja sie tylko 2 razy masturbowalem zeby poznac bodzce przed seksem.

kup sobie najwyzej masturbator i lubrykant.

sam nie powiem Ci jak to robic bo za pomoca masturbacji skonczylem raz, pozniej sprawdzalem jak znowu moglem czy bede mogl dluzej i tyle
 

MKD

Active member
Mysle ze to zrobie jak nie bede miał szwów

ktory to dzien po zabiegu u Cb? U mnie w piatek minie 5 tydzien a serio moge ruchac jak chce :)

tyle sie nasluchalem, ze a to szwy max 3 tygodnie albo opatrunek szybko zdjac itd ale albo ja po prostu bardzo dobrze dbalem i nie zrobilem bledu zakladajac luzne opatrunki albo po prostu mam taki organizm
 

Skazany

Active member
ktory to dzien po zabiegu u Cb? U mnie w piatek minie 5 tydzien a serio moge ruchac jak chce :)

tyle sie nasluchalem, ze a to szwy max 3 tygodnie albo opatrunek szybko zdjac itd ale albo ja po prostu bardzo dobrze dbalem i nie zrobilem bledu zakladajac luzne opatrunki albo po prostu mam taki organizm
Ja po 5 tygodniach szwy, tera walcze z oponką :O dowiedzialem sie ze szwy nie wypadają tak o, nawet jak są rozpuszczalne. Musi sie pojawic stan zapalny organizmu żeby powypadały albo inaczej zeby organizm sie ich pozbył. Może dlatego u mnie to tak wygladalo. Nie mam pojecia, kupilem sobie jakis zel z aloesem i bede probowal go na oponke, ponoć wyciąga obrzęk z takich miejsc (z tydzien postosuję i zobacze jaka roznica, choć lekarz kazał masować ponoc najlepiej wtedy schodzi, chociaz Nie mam pojecia jak to robić. Za tydzień maść na blizny i działamy dalej. Bede wkoncu musial opowiedziec cala historie, typ obrzezania i lekarza i kontakt zeby zostawic dla potomnych haha
 

Amek

Active member
Jak nałożysz żel to tak musisz jeździć po opuchliznie palcem. Zastanawiam się czy nie lepiej jakiś żel typowo na opuchliznę, ja kiedyś stosowałem lioton 1000 (zwykła opuchlizna prącia, nie po zabiegu), ale nie wiem czy to bezpieczne przy odsłoniętym żołędziu. Możesz jakoś na opuchliznę założyć napletek? Taki ucisk bardzo by przyspieszył zejście opuchlizny. Tak czy inaczej z czasem powinno zejść.
 

Skazany

Active member
Jak nałożysz żel to tak musisz jeździć po opuchliznie palcem. Zastanawiam się czy nie lepiej jakiś żel typowo na opuchliznę, ja kiedyś stosowałem lioton 1000 (zwykła opuchlizna prącia, nie po zabiegu), ale nie wiem czy to bezpieczne przy odsłoniętym żołędziu. Możesz jakoś na opuchliznę założyć napletek? Taki ucisk bardzo by przyspieszył zejście opuchlizny. Tak czy inaczej z czasem powinno zejść.
Ja mam napletek na zoledziu caly czas inaczej sobie zycia nie wyobrazam, po konsultacji do 3 msc sie moze utrzymywac ale maleje z tygodnia na tydzien.
 
ktory to dzien po zabiegu u Cb? U mnie w piatek minie 5 tydzien a serio moge ruchac jak chce :)

tyle sie nasluchalem, ze a to szwy max 3 tygodnie albo opatrunek szybko zdjac itd ale albo ja po prostu bardzo dobrze dbalem i nie zrobilem bledu zakladajac luzne opatrunki albo po prostu mam taki organizm
24 dzien wypadla prawie polowa szwów ale dalej jest taki obrzek wokól zoledzia
 

Podobne tematy

Do góry