• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg obrzezania (stulejka) - moja pełna relacja

max11400

Active member
Próbowałeś Pantenol na mosznę?
W sumie to nic nie próbowałem, jedynie moczenie w wodzie i przemywanie z szarym mydłem. Ale widzę że idzie ku dobremu, to coś jakby spalić skórę na słońcu - stara skóra odchodzi (można ja oderwać), i w miejscach gdzie to zrobiłem już jest ok. Teraz czekam aż reszta tej "starej" skóry odpadnie.
 

max11400

Active member
Mała aktualizacja, jestem po porannym prysznicu, jaja trochę namokły i skóra praktycznie sama się poodrywała. Pod spodem jest już nowa, świeża, no jakby mi ktoś jajca na nowe wymienił, więc w sumie mimo tego co odwaliłem to polecam xD

Dziś była druga nocka z rzędu bez opatrunku ale w gaciach. Spałem w bokserkach, a na sprzęt jedynie zawinąłem sobie listek ręcznika papierowego, żeby ewentualnie nie zabrudzić. Zarówno wczoraj jak i dzis listek suchy, więc nic się na szczęście nie działo mimo tego że oczywiście poranne wzwody były i wczoraj i dziś. Strup też cały, bez zmian.
 

max11400

Active member

9 dni po zabiegu.
Opis bez zmian bo nic się nie dzieje. Bez bólu itp. Trochę w opatrunku dzisiaj chodziłem, nockę znowu planuję bez, dziś pierwsza nocka z żoną już w jednym wyrze, na razie jak dotąd spałem sam na pojedynczym łóżku. Oczywiście bez żadnych ekscesów, z tym wstrzymuję się do 4 tygodnia tak jak bozia przykazała. Pozdrawiam
 

MKD

Active member
Tez sie tak z kobieta ugadalismy ale osobno spalismy dluzej bo jakos ponad 2 tygodnie jak juz sie nie balem wzwodow sam wywolywac :)
Wtedy to bylo… lekko mnie muskala a ja odlatywalem taka wrazliwosc xd
 

AGv

Active member

9 dni po zabiegu.
Opis bez zmian bo nic się nie dzieje. Bez bólu itp. Trochę w opatrunku dzisiaj chodziłem, nockę znowu planuję bez, dziś pierwsza nocka z żoną już w jednym wyrze, na razie jak dotąd spałem sam na pojedynczym łóżku. Oczywiście bez żadnych ekscesów, z tym wstrzymuję się do 4 tygodnia tak jak bozia przykazała. Pozdrawiam
W spoczynku prezentuje się świetnie. Jak jest podczas wzwodu? Jaki jest naciąg skóry? Czy nie ściąga z moszny i łona?
 

max11400

Active member
W spoczynku prezentuje się świetnie. Jak jest podczas wzwodu? Jaki jest naciąg skóry? Czy nie ściąga z moszny i łona?
Wzwodu jeszcze nie sprawdzałem, trochę się wstrzymam, myślę że po dwóch tygodniach od zabiegu będę dopiero sprawdzać jak to wygląda. Co wzwód jedynie rano to od razu go gaszę, ale na pewno nie czuję żadnego bólu, jedynie czuje że coś się dzieje i przez to się budzę. Teraz z uwagi na szwy jeszcze się wstrzymuję przez te parę najbliższych dni.
 
  • Like
Reactions: AGv

mw1998

Member
Widzę, że niemal identycznie jak ja to przechodzisz, strup z ujścia cewki, zszedł mi po niecałym tygodniu, wiec to chyba standard, mocz tak samo przy mocniejszym strumieniu bolało trochę, ale teraz po 3 tygodniach to się już nie zdarza.
 

max11400

Active member

10 dni po zabiegu. Zaczyna to trochę już mniej estetycznie wyglądać, ale z tego co kojarzę po innych tematach to chyba jest to normalny proces. Mam nadzieję że za parę dni się ten widok unormuje :D pozdrawiam
 

max11400

Active member
11 dzień po zabiegu, bez zdjęć bo bez zmian. Od dwóch nocy śpię już normalnie z żoną, oczywiście bez wariactw ;) na noc jednak zakładam opatrunek z uwagi na strupa. Myślę że jak odpadnie to już sobie opatrunki odpuszczę na dobre, bo na razie robię je tylko z uwagi na ten strup. No i na wyjścia z domu też zakładam wiadomo, a tak to w domu chodzę jak włoska rzeźba.
Wydaje mi się też że szwy się delikatnie luzują. Zobaczymy
 

AGv

Active member
Właśnie czekam na twoją relację jak naciąga się skóra podczas erekcji - mam nadzieje że się podzielisz, przed tym, jak ją pod nóż pójdę)))

Chcę mieć dokładnie jak u ciebie w zwisie ale chcę uniknąć ściągania skóry z łona i moszny (o ile się da mieć wszystko na raz)))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nope

Well-known member
No ja na poczatku mialem nawet wizualnie mniejszego fajansa ale minelo moze z 2 tygvi wszystko wrocilo do normy xD seks/masturbscja wszystko naprawi 😁🤣
 
  • Like
Reactions: AGv

max11400

Active member
Chcę mieć dokładnie jak u ciebie w zwisie ale chcę uniknąć ściągania skóry z łona i moszny (o ile się da mieć wszystko na raz)))
Będziesz lekarzowi pokazywał zdjęcie jak u fryzjera i mówił "poproszę coś w tym stylu"? :ROFLMAO:

Zbijam się :D jasne zdjęcia jeszcze będą, na tym na pewno nie koniec relacji :) mam nadzieję że komuś te wszystkie informacje się kiedyś przydadzą. Dziś 12 dzień po zabiegu, wieczorem wrzucę jakaś aktualizację
 
  • Haha
Reactions: AGv

max11400

Active member
Dzień 12 po zabiegu.
Szwy strasznie się luzują, ale nic jeszcze nie wypada. Bez bólu. Trochę nadwrażliwość odczuwam, ale to chyba normalne. Mimo wszystko poza domem chodzę z opatrunkiem. Dzis na noc już nie zakładam opatrunku (i tak gdy się budzę to jest już zsunięty), więc zobaczymy jak to wyjdzie. Pozdrawiam :)

 
  • Like
Reactions: AGv

mw1998

Member
Widzę, że dobrze to u ciebie przebiega, podejrzewam że za tydzień już będzie elegancko. Skorzystam i powiem, że dzisiaj lekarz wyciągnął mi wszystkie szwy, jestem zaskoczony bo myślałem że będą miał kosmiczną nadwrażliwość jak będzie dotykał żołędzia, a tu tylko lekki dyskomfort. Teraz tylko czekać aż opuchlizna zejdzie do końca i kończę przygodę :). Wracając u ciebie to wygląda lepiej niż u mnie na tym samym etapie także myślę że za 3 tygodnie jakoś pewnie zapomnisz że miałeś jakiś zabieg.
 

Podobne tematy

Do góry