• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z podjęciem decyzji -typ cięcia

Widziałem robotę pana Drabiny, wyglądało super. Nie ma się po co bać braku skóry. Miliony mężczyzn na świecie jest obrzezanych. Jeszcze będziesz zadowolony. Koniecznie styl H&T
 
  • Like
Reactions: AGv

nope

Well-known member
@Arek111 jak ty już zakladasz multi konta nawet bo ci glupio pytac o to samo to ile jeszcze bedziesz zwlekał z tym? Rób teraz i spokój a nie czekal bedziesz do zimy.
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Poprostu nie chce podjąć jakiejś decyzji której będę żałował .
Serio? A jak masz anginę to beż boisz się, że będziesz żałował, że zastosowałeś konieczne leczenie?
To choroba jak każda inna.

Też mam rozkminy czy robić teraz czy czekać na okres jesienno zimowy.
A później będzie, że może na wiosnę, bo zimno, gaz drogi, węgla nie ma.
Lato nawet lepsze, bo możesz nosić się luźniej.

Bierz się do roboty, męska decyzja. Dzwonisz, umawiasz się i idziesz. Drabina to fachowiec, więc nie masz się czego obawiać.
 

nope

Well-known member
Gratuluję podjęcia decyzji. Idz i pogadaj z nim bo Drabina wytlumaczy wszystko z tego co wiem i doradzi. No i wykonales 1 krok najwazniejszy.
 

nope

Well-known member
Kiedy chlop raz pisze z jednego konta a raz z drugiego 🤣🤣🤣 doradzi ci. Nie musisz przychodzic z podjeta decyzja, pozatym ty idziesz na konsultacje. Pogadasz co i jak dowiesz sie wszystkiego i ew umowisz sie na zabieg.
 

Arek111

New member
Kiedy chlop raz pisze z jednego konta a raz z drugiego 🤣🤣🤣 doradzi ci. Nie musisz przychodzic z podjeta decyzja, pozatym ty idziesz na konsultacje. Pogadasz co i jak dowiesz sie wszystkiego i ew umowisz sie na zabieg.
A odnośnie tego że napisałem z dwóch kont , to sorki ale zdarzają się sytuacje gdy nie pamiętasz danych do logowania w tym przypadku tak było . Nie jestem żadnym spamerem . Niektórzy inaczej przeżywają takie sytuacje poprostu i wolą się dopytać bardziej doświadczonych tutaj ludzi w tych sprawach. Szukam opcji aby usunąć temat ale nie widzę. Po zabiegu będę chciał prowadzić tutaj jakąś relacje z aktualizacjami dla potomnych bo wiem na swoim przykładzie ile to stresu kosztuje nawet przed samą wizyta.
 

Hipo9868

Member
A więc tak, dzisiaj miałem wizytę konsultacyjną u dr Drabiny. Odniosłem dobre wrażenie odnośnie zaangażowania . Dr po sprawdzeniu zaproponował obrzezanie częściowe gdyż napletek mam jak to powiedział elastyczny tylko na samym końcu zgrubienia , zbliznowacenia i jest napletek za długi . Jak się dopytywałem jaki typ cięcia proponuje to powiedział że wszystko się okaże podczas zabiegu gdyż zależy czy wewnątrz nie ma uszkodzonego napletka . Powiedział że częściowe będzie u mnie dobrym wyborem . Jednak zabieg będzie we wrześniu gdyż teraz idzie na urlop a nie chcę robić przed bo byłby utrudniony kontakt.
 

Podobne tematy

Do góry