• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu hight & tight

siendej

New member
Rozumiem że metoda "high & tight" wiąże się z całkowitym usunięciem wędzidełka? To że chcę się udać na zabieg już wiem napewno, lecz zastanawiam się pomiędzy high & tight a low & tight. Ogólnie myślę, że najlepsze będzie usunięcię całego napletka. Lecz nie do końca wiem jak to sprawa wygląda z wędzidełkiem ;)
 

Naroznik01

New member
Tak, wędzidełko jest standardowo usuwane zarówno w Low jak i High. Teoretycznie można je zostawić w High, ale po co? ;) tzn. Twój komfort jest najważniejszy, ale ono generalnie po obrzezaniu traci swoje znaczenie i nie wydaje mi się, żeby odgrywało tak bardzo istotną rolę w odbieraniu bodźców. Blizna po usunięciu jest pod tym względem też super ;)
 

Sebix92

Active member
Tak, wędzidełko jest standardowo usuwane zarówno w Low jak i High. Teoretycznie można je zostawić w High, ale po co? ;) tzn. Twój komfort jest najważniejszy, ale ono generalnie po obrzezaniu traci swoje znaczenie i nie wydaje mi się, żeby odgrywało tak bardzo istotną rolę w odbieraniu bodźców. Blizna po usunięciu jest pod tym względem też super ;)
Jakieś zmiany?
 

Naroznik01

New member
Nie straciłem na odczuciach przez upływ czasu. Moze nawet nabrałem nad nimi większej kontroli i tak samo wiem które punkty dają więcej przyjemności, ale o tym już kiedyś pisałem.

Nie miałem po otrzymaniu żadnych problemów z ocieraniem o bieliznę. Po pierwsze, próbowałem chodzić z odciagnietym napletkiem parę lat przed zabiegiem, więc zdążyłem się przyzwyczaić, a i wtedy jakiś dyskomfort odczuwałem max tydzień. Poza tym uważam że "penis line" na bieliźnie czy kapielowkach po obrzezaniu jest super :p
 
  • Like
Reactions: AGv

Sebix92

Active member
Nie straciłem na odczuciach przez upływ czasu. Moze nawet nabrałem nad nimi większej kontroli i tak samo wiem które punkty dają więcej przyjemności, ale o tym już kiedyś pisałem.

Nie miałem po otrzymaniu żadnych problemów z ocieraniem o bieliznę. Po pierwsze, próbowałem chodzić z odciagnietym napletkiem parę lat przed zabiegiem, więc zdążyłem się przyzwyczaić, a i wtedy jakiś dyskomfort odczuwałem max tydzień. Poza tym uważam że "penis line" na bieliźnie czy kapielowkach po obrzezaniu jest super :p
Pokażesz o jakiej linii mowa?
 

Michu87

Member
Mam za krótkie wedzidelko , które strasznie napręża mi się podczas zabaw przed stosunkiem co za tym idzie ciągnie żołądź ze sobą co doprowadza do dyskomfortu przed stosunkiem. No i spory naddatek napletka który chowa się za żołędziem i jest w pewnym miejscu węższy. Często musze sobie ręcznie przytrzymać (naciągnąć) czesc napletka aby odsłonić całą żołądz by podnieść doznania przy stosunku.
 
  • Like
Reactions: AGv

Michu87

Member
Mam za krótkie wedzidelko , które strasznie napręża mi się podczas zabaw przed stosunkiem co za tym idzie ciągnie żołądź ze sobą co doprowadza do dyskomfortu przed stosunkiem. No i spory naddatek napletka który chowa się za żołędziem i jest w pewnym miejscu węższy. Często musze sobie ręcznie przytrzymać (naciągnąć) czesc napletka aby odsłonić całą żołądz by podnieść doznania
Mam za krótkie wedzidelko , które strasznie napręża mi się podczas zabaw przed stosunkiem co za tym idzie ciągnie żołądź ze sobą co doprowadza do dyskomfortu przed stosunkiem. No i spory naddatek napletka który chowa się za żołędziem i jest w pewnym miejscu węższy. Często musze sobie ręcznie przytrzymać (naciągnąć) czesc napletka aby odsłonić całą żołądz by podnieść doznania przy stosunku. Cały dyskomfort jest oczywiście podczas wzwodu.
 

mati12

Well-known member
Kolega poprosił tutaj o radę konkretną osobę i z tego co widzę myśli o częściowym więc bez sensu rady całkowitego obrzezania
 

Podobne tematy

Do góry