• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu hight & tight

mati12

Well-known member
Moja bluz na wygląda tak po 3 latach i chyba się już nie zmieni Michau87 musisz wziąść pod uwagę że ciężko będzie uzyskać identyczny efekt jaki uzyskał Narożnik 01nie ma dwóch identycznych blizn
 

Michu87

Member
Moja bluz na wygląda tak po 3 latach i chyba się już nie zmieni Michau87 musisz wziąść pod uwagę że ciężko będzie uzyskać identyczny efekt jaki uzyskał Narożnik 01nie ma dwóch identycznych blizn
Rozumiem i zdaje sobie z tego sprawę, każdy przypadek wygląda inaczej. Możesz podczas wzwodu naciągnąć w jakimś stopniu skórę w stronę żołędzia?
 

mati12

Well-known member
Jestem w stanie ruszać skóra po dłuższym czasie nie wiem z czego to wynikło mogę również w czasie wzwodu naciągnąć na główkę
 

mati12

Well-known member
A to się nie wypowiem tego co czytałem to zawsze nawilżenie jakieś musi być ale niech wypowiedzą się osoby które mają całkowite
 

Naroznik01

New member
Witam. Kolego specjalnie dołączyłem do grupy bo też (chyba) sie obrzezam. Mam Do Ciebie takie pytanko: ile jesteś w stanie podciągnąć skory w miejsce byłego napletka w stanie wzwodu?? Czy wogole masz taką opcję?
Cześć. Mam obrzezanie typu tight (calkowite), więc napletek zachowuje nieznaczną ruchomość we wzwodzie. Powiedziałbym że tak maksymalnie to jest odległość od blizny do korony żołędzi. Więcej też się niby da, ale wtedy to ściągnie skóry z moszny i podbrzusza ;)

Myślisz nad obrzezaniem częściowym czy całkowitym?
 

Naroznik01

New member
Co do blizny, duże znaczenie ma to jak lekarz poprowadzi cięcie, jakich szwów użyje i rodzaj szycia. Do tego jeszcze specyfika organizmu. Kazdy goi się trochę inaczej ;) na forum znajdziesz wielu polecanych lekarzy.

W moim przypadku mogę się masturbowac bez nawilżenia i jest to przyjemne. Trzeba się wyczuć. Od czasu do czasu używam lubrykantu ale to na dłuższe sesje :p
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Tydzień po obrzezaniu. Stulejka 2
P 6 dzień po obrzezaniu Obrzezanie 1
F Rana po obrzezaniu Obrzezanie 1
U oponka po obrzezaniu Po zabiegu obrzezania 4
B 21 dni po obrzezaniu prośba o ocene Obrzezanie 11

Podobne tematy

Do góry