• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu hight & tight

vertex

Member
@Sebix92 Kiedy dowiedziałem się o rozciąganiu było za późno. Pamiętasz jak w drugie milenium wyglądała sieć? Bo ja pamiętam. Nie było gdzie szukać wtedy pomocy, jak ktoś nie chciał dać się poszatkować jakiemuś szamanowi, to miał problem. Do tego nie było jak dowiedzieć się o różnych metodach, odczuciach itp., etc. Później było wszystko inne ważniejsze w życiu, aż do momentu, gdy sobie człowiek uświadamia, że to raczej ostatni dzwonek. Poza tym na zabieg idę nie ze względów prokreacyjnych, a zdrowotnych.
 

Sebix92

Active member
@Sebix92 Kiedy dowiedziałem się o rozciąganiu było za późno. Pamiętasz jak w drugie milenium wyglądała sieć? Bo ja pamiętam. Nie było gdzie szukać wtedy pomocy, jak ktoś nie chciał dać się poszatkować jakiemuś szamanowi, to miał problem. Do tego nie było jak dowiedzieć się o różnych metodach, odczuciach itp., etc. Później było wszystko inne ważniejsze w życiu, aż do momentu, gdy sobie człowiek uświadamia, że to raczej ostatni dzwonek. Poza tym na zabieg idę nie ze względów prokreacyjnych, a zdrowotnych.
Czy próbowałeś teraz rozciągania podczas kąpieli?
Czy zwężenie widać w spoczynku?
Czemu czekasz do jesieni?
 

vertex

Member
Bo uważam, że rozciąganie teraz może tylko pogorszyć sprawę, w kąpieli i tak muszę dbać o higienę, więc siłą rzeczy i tak naplet ściągam, tylko wydaje mi się, że kiedyś mogłem więcej tego napletka ściągać. Może robią się zbliznowacenia.

Może i nie widać, ale czuć przy ściąganiu napletka. Ból, naprężenia otarcia. Kiedyś naprawdę można mieć już tego dosyć.

Nie czekam do jesieni, tylko do zimy. Po pierwsze mam dodatkowy czas na research, po drugie to jest najlepszy czas abym dostał wolne, a nawet dużo wolnego jak zechcę. Teraz miał bym z tym problem.
 

Sebix92

Active member
Bo uważam, że rozciąganie teraz może tylko pogorszyć sprawę, w kąpieli i tak muszę dbać o higienę, więc siłą rzeczy i tak naplet ściągam, tylko wydaje mi się, że kiedyś mogłem więcej tego napletka ściągać. Może robią się zbliznowacenia.

Może i nie widać, ale czuć przy ściąganiu napletka. Ból, naprężenia otarcia. Kiedyś naprawdę można mieć już tego dosyć.

Nie czekam do jesieni, tylko do zimy. Po pierwsze mam dodatkowy czas na research, po drugie to jest najlepszy czas abym dostał wolne, a nawet dużo wolnego jak zechcę. Teraz miał bym z tym problem.
Czy masz blizny na napletka lub rozstępy?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Sebix przestań za kazdym razem cytowac post jak odpowiasz! 2 strony i za każdym razem cytowanie postu pod postem. Gadacie sami to po cholere sie cytujecie. Nikt sie wam nie wcina w zdania zeby musiec za kazdym razem cytowac caly post. Tobie sebix juz chyba ktorys raz o tym pisze.
 
Ostatnia edycja:

sopociak

New member
Witam wieczorną porą!
Dziś przeszedłem zabieg obrzezania całkowitego, szczerze nie wiem jaką metodą bo wybierał lekarz(znajomy) ale powiedział że będzie pięknie i dla mnie, i dla dziewczyny i sąsiadki :)
jak na razie trochę się sączy krew, szczypie i ciągnie ale nie ma dramatu, bo jak zeszło znieczulenie gdzies koło 14/15 to myslałem że straciłem swojego przyjaciela...
Jak długo takie szczypanie i pieczenie może się utrzymać? chciałem też obejrzeć mojego wariata z bliska ale napletek jest opuchnięty a penis ze tak powiem.. schowany i mały, mam wrażenie ze jeszcze się nie otrząsnął po zabiegu, i ciężko cos tam zobaczyć, a może nie majstrować?
przeczytałem cały temat i muszę powiedzieć że chyba to jedyne rozsądne forum:)
Pozdrawiam
 

sopociak

New member
Hej! Generalnie jeszcze się goi, poniżej wedzidelka pojawiła się krewka i tak jakby wzdłuż cięcia jest trochę czerwone ale jest Ok! Wyglada elegancko i nawet się przyzwyczaiłem do chodzenia bez opatrunku... tzn czasem są jakieś niekomfortowe momenty, jednak jest co raz lepiej :) problem pojawia się tylko przy wzwodzie, wtedy bardzo boli w miejscu szwów... nie wiem co na to poradzić! Pozdrawiam
 

emjot

Active member
U kolegi Naroznik H&T wygląda rewelacyjnie. Sam mam całkowite przeciwieństwo, i choć mój wygląda, pomimo krojenia i całkowitego usunięcia napletka o wiele bardziej naturalnie, tak jakbym się urodził z takim, to osobiście wolałbym mieć "drapieżny" wygląd H&T z widoczną blizną :)
 

Naroznik01

New member
U kolegi Naroznik H&T wygląda rewelacyjnie. Sam mam całkowite przeciwieństwo, i choć mój wygląda, pomimo krojenia i całkowitego usunięcia napletka o wiele bardziej naturalnie, tak jakbym się urodził z takim, to osobiście wolałbym mieć "drapieżny" wygląd H&T z widoczną blizną :)
Emjot, żadne przeciwieństwo. Przeciwieństwem jest tu "uncut" :D U Ciebie świetnie to wygląda i czasem się zastanawiam jak sprawdziłby się u mnie L&T ;)

Kochani szwy zeszły a niektóre ściągnąłem sam. Wrzucę jakieś fotki niedługo to się pochwale jak dla mnie jest mega :) pozdrawiam!
Czekamy w takim razie na fotorelację.

WITAM
mógł by Pan mi napisać ile centymetrów zewnętrznego napletka u Pana pozostało kiedy penis jest w spoczynku
z góry dziękuję
Pozdrawiam
Trudno powiedzieć, nie mierzyłem, ale szacuję że napletek zewnętrzny to 75-80% całej powierzchni napletka.
 

Sebix92

Active member
Emjot, żadne przeciwieństwo. Przeciwieństwem jest tu "uncut" :D U Ciebie świetnie to wygląda i czasem się zastanawiam jak sprawdziłby się u mnie L&T ;)


Czekamy w takim razie na fotorelację.


Trudno powiedzieć, nie mierzyłem, ale szacuję że napletek zewnętrzny to 75-80% całej powierzchni napletka.
Pokażesz jak wygląda po takim czasie?
 

Podobne tematy

Do góry