• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pierwszy opatrunek - pare pytan

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Bylo na forum mnostow razy jak. Zawsze mozesz isc do do przychodni to ci wyjma. A piecze bo po takim czasie moze juz sie robic stan zapalny przy szwach.
 
Bylo na forum mnostow razy jak. Zawsze mozesz isc do do przychodni to ci wyjma. A piecze bo po takim czasie moze juz sie robic stan zapalny przy szwach.
No to dzięki za przestraszenie mnie, na kontroli lekarz mi powiedział żebym dopiero moczył i natłuszczal szwy miesiac po zabiegu a teraz sie okazuje ze juz dawno powinienem to zrobic
 
Ja po 19 dniach sam sciagnelem wokół rany po obrzezaniu a następnego przy wędzidełku. Obawiałem się tego ale naprawdę niepotrzebnie. Najpierw 15 minut moczyłem w rumianku, później przecinalem i wyciagalem. Trochę szczypalo i miałem mikro ranki po szwach ale ulga była spora.
 

vertex

Member
@marcinol562 powiem tak, nikt tu Ci źle radzić nie chce. Jeśli lekarzy traktujesz autorytarnie to twoja sprawa. Ale później nie zdziw się, że zostaną ząbki albo ślady na skórze po szwach. Co zrobić? To już twoja wola.
 
@marcinol562 powiem tak, nikt tu Ci źle radzić nie chce. Jeśli lekarzy traktujesz autorytarnie to twoja sprawa. Ale później nie zdziw się, że zostaną ząbki albo ślady na skórze po szwach. Co zrobić? To już twoja wola.
Nigdzie nie powiedzialem ze ktos mi tu zle radzi, docebiam wszystkie rady i odpowiedzi jedynie jestem zaskoczony ze wiekszosc z tym sie tak szybko uporala a ja jestem w tyle, co do namaczania robie to juz 3 dzien i wypadly jedynie 2 szwy..w takim tempie pozbede sie ich za miesiac wiec zapisalem sie juz na ich sciagniecie
 
Hej, olałem trochę temat ale praktycznie wszystko jest już w porządku i nie mam żadnych przeciwskazan , ale zmagam się z jednym mankamentem i jestem ciekaw opinii. Ogólnie podczas masturbacji wszystko jest w porządku aczkolwiek gdy sesja jest dłuższa (załóżmy, że np od 30 minut w góre). Żołądź strasznie robi się suchy i szorstki w dotyku, a wędzidełko już w ogóle przybiera dziwny szary kolor. Oczywiście to wszystko znika po podmyciu się, umyciu szarym mydłem ogólnie po zastosowaniu higieny, ale zastanawia mnie czy tak będzie już cały czas? Bo raczej nie znam nikogo kto po 5 minutach już daję sobie spokój bo przecież przyjemnośc powinna trwac jak najdłużej...słyszałem też że na obrzezanie praktycznie obowiązkowy jest nawilżacz które ja nie używałem bo sadziłem, że do rękodzieła nie jest potrzebny a co wy o tym sądzicie?
 

Podobne tematy

Do góry