• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie dr Tondel

Hej, w czwartek o godzinie 17 bylem obrzezany przez pana Tondla, obrzezanie całkowite, znieczulenie miejscowe po którym nic nie czułem, cena 2100(mówił że jestem ostatnia osobą która tyle zapłaci bo cena idzie w górę;p) ,a jak mówiłem mu o tym że jest ceniony na forum to aż się uśmiechnął:) dzisiaj mam dopiero wieczorem zmienić opatrunek i psikac octaniseptem, a we wtorek mogę już na luzie go moczyć, rozumiem że mam go klasc do góry do brzucha zeby oponka nie powstala?
 

nope

Well-known member
Noś pierwsze dni do góry. Zaszkodzic nie zaszkodzi a może pomóc : ) moczyć? W czym go chcesz moczyć? Kąpiele chyba jeszcze nie wskazane. Jaki styl wybrałeś z ciekawości?
 
Troszeczke krwi polecialo, zdjecie opatrunku bylo uciazliwe bo sie do rany przykleilo, popsikalem octeniseptem i poszlo na luzie, psikam teraz octeniseptem tylko, zmieniam raz dziennie (wieczorem) opatrunek i psikam, jak szwy zejda mam smarowac zelem czy tam kremem na blizny, jak oceniacie ?
 
  • Like
Reactions: AGv

nope

Well-known member
Aaa już prześledziłem stare wątki. Faktycznie. Ale u niego w starym wątku moźliwe że czas by to naprawił ale skoro poszedł na poprawke to już trudno :D
 

Casevan

Member
Ja się na razie swoim nie chwale bo tez mnie pogonicie na zabieg poprawkowy. ;)

Daje sobie trochę czasu w którym będę ćwiczył z maścią na blizny.
 

Casevan

Member
Zobaczymy. Na razie w prawie pełnym wzwodzie wszystko się zsuwa za główkę i tam zostaje. Nie wiem czy to kwestia wedzidelka czy jeszcze ciasnej blizny.
Wedzidelko miałem 15l temu wydłużane wiec teraz nic przy nim nie było robione.
 

nope

Well-known member
Normalne. Dopóki sie nie leje ciurem krew to nie ma co panikować. Masz low&tight ale widocznie takie uzgodniles z lekarzem bo on przecież daje wybór jak tniemy.
 

Podobne tematy

Do góry