• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie dr Tondel low and tight

Minimalnie troszkę. Mam nadzieję że to zaraz się zejdzie i będzie git. Jak będzie coś jeszcze niepokojącego to dzwonie i dopytuje co robić.
Pozdro.
 
Dzisiaj mija 9 dzień po poprawce.
Wstawiam fotki.
Ogólnie no tak w sumie nic się chyba nie zmienia, ta fałdka napletka wewnętrznego dalej taka gdzieś zgrubiała, jedynie na środku jest normalnie bez napuchnięcia.
Na drugim zdjęciu widać już taka czarną zaschniętą krew. Pytanie do was czy pozbyć się tego czy samo zejdzie bez mojej ingerencji.
Dodam że ogólnie wzwody nie bolą, nie są pełne tylko takie gdzieś na 60 %, nie wiem czy to przez opatrunek że tak hamuje czy coś w głowie. Czasami coś tam ukłuje ale to tylko szwy. Szwy wszystkie dalej siedzą, dobrze się trzymają.
Pytanie do was czy zacząć smarować czymś ten napletek wewnętrzny żeby to jakoś zaczęło schodzić czy to jeszcze ma szansę zejść samo , chociaż przez kilka dni nie widzę zmian.
Nie ma zdjęć podczas jakiejś erekcji czy coś bo to raczej za wcześnie i jeszcze strach żeby coś nie jebło.
Pozdrawiam.
 
Pojawiło mi się jakieś zgrubienie pod skóra po zabiegu, coś twardego. Nie jest to linia cięcia i szycia tylko poniżej jakieś 2 cm.
 
Po jakim czasie szwy powinny znikać albo po jakim czasie powinienem je usuwać? Dodam że jestem 16 dni po zabiegu. Od dolnej strony wydaje się wszystko git zrośnięte, od górnej bym jeszcze zostawił bo 1 szew poluzował mi się w ~12 dniu i czekam aż tam się wszystko jeszcze raz zejdzie (minimalne rozejście, prawie nie zauważalne). Pozdrawiam.
 
Kąpanie i moczenie się w gorącej wodzie jest wskazane chwile przed wyciąganiem? Ogólnie przez ostatnie 2 tygodnie brałem sam prysznic żeby szwy tak bardzo nie dostawały po dupie.
 

dandoo

Active member
masz szwy o zagojoną ranę? jeżeli są i rana też to ja bym jeszcze przystopował, pamiętaj grunt żeby nie pocić miejsca to jest klucz nie wiem co i jak chcesz robić…
 

Trolo

Well-known member
Moim zdaniem możesz wrócić na siłkę bez problemu jezeli nie masz krwawień. Po siłce szybki prysznic i nic nie powinno sie dziać.
 
Przed wyciąganiem szwy lepiej wskoczyć sobie do wanny i jakoś to ,,wymoczyć,,? Nie wiem bardzo jak się do tego zabrać a będę to robił za 2 dni.
 

RandomGuy

Active member
Elegancja. U mnie też tak naciąga, mimo że jakoś bardzo tight nie jestem. Ogólnie dosyć podobne cięcie masz do mojego. Co do szwów to możesz je trochę posmyrać, może któraś sama puści, u mnie z kilkoma tak się udało XD, a jak nie to pinceta i małe nożyczki odkażone. Na sucho, bez żadnego moczenia w moim przypadku.
 

Podobne tematy

Do góry