• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie dr Tondel low and tight

Gdyby ktoś pytał to da się przeżyć 6h jazdy samochodem po zabiegu. Jakoś specjalnie nie boli ale to pewnie przez to że to poprawka i żołądź normalnie nic nie boli jak po pierwszym krojeniu. Ogólnie pierwszy opatrunek mam zmienić dopiero w sobotę wieczorem a trochę widzę mi się ukrwawiło od spodu. Zostawić to narazie jak jest? Teraz przetrwać noc z nocnymi wzwodami. Może nastawię budzik co godzinę żeby nie mieć xddd.
 
Psikałem bardzo dużo ale i tak ciężko oderwać. Najgorsze jest to że szwy wchodzą w opatrunek i się plątają. Pierwsza zmiana opatrunku a podłoga wygląda jakby swinie zabili. Kurwa jego mac.
 

dandoo

Active member
Z czasem będzie lepiej :) aczkolwiek nie powinno intensywnie krwawić, Tondel na tym forum jest jak król, choć ja u niego nie robiłem. Ja trochę namaczałem opatrunek wodą, żeby zszedł, bo tak mi mój mówił, żeby polać lekko wodą i wtedy się łatwo odlepia, ale co doktor to widzę czasem lekkie odchylenia w podejściach. Ja trzymam się swojego. Jakby świnie zabili to pływał byś stopami w krwi a chyba, aż tak źle nie jest bo byś się wykrwawił :). A tak poważnie, zawsze jak jest intensywne krwawienie trzeba skontaktować się z lekarzem.
 
To ogólnie do tej pory sobie smigam normalnie z penisem w dół tylko w opatrunku. Jak serio coś daje to może zacznę podklejać go do brzucha żeby był do góry.
 

Podobne tematy

Do góry