• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie dr Tondel low and tight

Mniej więcej tyle byś musiał mieć wycięte pytanie czy jeżeli tyle ci wytną nie będzie ci za bardzo ciągnęło skóry w podbrzusza i będzie wchodziła na penis
Sprawdzałem podczas wzwodu jak by to było, czy skóry wystarczy xd. Górą bym się nie martwił tylko dołem, czy skóra nie będzie za bardzo napięta.
 

mati12

Well-known member
No właśnie musiałby to zobaczyć lekarz i ocenić na Ile mógłby sobie pozwolić bo miejsca masz na tyle by wyciąć tylko czy za bardzo Skóra nie będzie ciągła
 
Góra by przeszła na spokojnie. Nic by się nie ciągnęło z podbrzusza. Dr zaznaczył trochę więcej niż Ty. Postaram się zaraz wysłać zdjęcie jak mniej więcej było zaznaczone przez dr Tondla.
 
Spoko ja też tak zaznaczyłem jak zaznaczyłem mniej więcej bo to nie da się tak co do milimetra
Dr Tondel zaznaczył mniej więcej tak. Nie mam dokładnego zdjęcia.
Od wędzidełka chciał wyrównać żeby nie było takiego "stożka" jak to aktualnie widać.
 
Tak jak widać żeby pozbyć się tych pagórków, ząbków.
Dlatego moje pytanie czy jak pójdzie tyle tego czy może się coś odyebać z odczuciami, erekcją.
Pozdrawiam.
 

MarcinBbb

Member
Daniel stracisz dużo wewnętrznego napletka napewno odczucia będą mniejsze o ile nikt ci nie powie , każdy odczuwa inaczej .
Sam sprawdź posmyraj palcem po tym wewnętrznym napletku i zdecyduj czy dużo stracisz jak go tyle ubędzie .
 

MarcinBbb

Member
Chodź wydaje mi się ze mógł byś poprosić Dr Tondel żeby troszkę więcej zostawił jak zaznaczyłeś, ja mu tak powiedziałem i tak też zrobił przy poprawce tylko wspomniał ze mogą znowu zrobić się blizny jeśli wytnie nie wystarczająco skóry. I mam delikatnie grubszą bliznę w jednym miejscu ale liczę ze jeszcze się trochę poprawi .
 
Witam ponownie.
Jestem umówiony na zabieg jutro godzina 17. Teraz pytanie do was, w co się szybciutko zaopatrzyć przed zabiegiem w aptece żeby po powrocie do domu mieć już wszystko gotowe. Dr chyba daje coś takiego (listę) po zabiegu, ale godzina będzie już taka że apteki będą pozamykane.
Pozdrawiam.
 
  • Like
Reactions: AGv

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Co osoba to inne metody. U mnie dobrze działała apka na telefon z łamigłówkami logicznymi.

Co do zestawu, to jak pisali wyżej. Na początku będziesz miał trzymać penisa w opatrunku od doktora, więc luz. Na pewno przyda Ci się zapas gaz jałowych, bandaż, jakieś przeciwbólowe (mi nie były potrzebne, ale każdy ma inne odczucia), coś odkażającego: pewnie Octenisept.
Spokojnie zdążysz zrobić zakupy następnego dnia z zalecaniami od doktora. Na początku najważniejsze będzie utrzymanie w czystości opatrunku od doktora. Wiadomo, może się lekko zamoczyć podczas sikania, ale trzeba będzie dbać, aby nie był mokry.
 

dandoo

Active member
uciskowe opatrunki, ewentualne przykładanie zimnego, rozchodzenie, nogi do góry, przerywany sen - pobudka co 2-3 godz przez pierwsze pare nocy ale się nie wyśpisz, ja poszedłbym w zimne okłady i rozchodzenie, zauważyłem, że jak jest w miare chłodniejsze powietrze w otoczeniu i się nie przykrywałem to wzwody były lekko mniejsze choć w sumie przetestowałem wszystko 😂 po około 10 dniach już nie przeszkadzały mi tak bardzo ;) dobrej nocy i powodzenia
 

Krystiankendroj

Active member
Nie rób low and thigh
Zrób sobie high lose czy thigh
Jak Ci nie przypasuje to możesz zmienić na low
Z low już nic nie zrobisz a z low and thigh to już kompletnie
Taka moja rada
 

Podobne tematy

Do góry