• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite low and tight- dr. Tondel - fotorelacja

Witam Panów po raz drugi.
Na początku maja miałem wykonany zabieg obrzezania częściowego , który wykonywał inny doktor .Koniec końców zabieg się nie udał. Link do tematu :


Problem w poprzednim obrzezaniu polegał na tym , że zostało za mało wycięte tej ciasnej skóry z trzonu i po zagojeniu podczas wzwodu nie można było dalej odciągnąć napletka , który blokował się w rowku za żołędziem i puchł. Na siłę i przy regularnym masturbowaniu udawało się , ale wystarczyło ,że odstawiłem masturbacje na jeden dzień i zaciskało się na tyle mocno ,że robil się taki napuchnięty pierscien- coś w rodzaju załupka. Dodatkowo przy naciąganiu na siłę skóra w odległości ok 2 cm od miejsca cięcia robiła się biała , szklista i pekala . Sama rana w miejscu cięcia po lewej stronie też zagoila się w taki sposób , że powstalo twarde zdrubienie- nazywa się to chyba blizna przerostowa. Przy każdej masturbacji czułem ból rozgrywanej skóry . Ogólnie zabieg bez sensu i ponad 3,5 tys zł wydane w błoto... Gdy już wiedziałem , że się nie polepszy , to szukałem kogoś konkretnego , kto wykona mi zabieg raz i dobrze. Za radą kolegów z forum wybrałem do poprawki dr. Wiesława Tondla . Miałem do niego ok. 400km , ale wolałem jechać dalej i mieć zrobione jak trzeba , niż blisko i do kolejnej poprawki. Z doktorem miałem trochę utrudniony kontakt , bo nie mogłem się dodzwonić . Więc pisalem trochę przez e-mail , trochę przez SMS i umowilismy termin w czwartek 13.08 godz.18:00
Gdy przyjechałem na miejsce ukazał mi się hol cały w drewnie (naprawdę fajnie odrestaurowany stary przedwojenny budynek). Na początku poszedłem na recepcję zgłosić swoją obecność i dostałem do wypełnienia ankietę o covid19. Po wypełnieniu poczekałem chwilkę i przyszła moja kolej. Doktor od samego progu drzwi już żartował . Powiedział coś w stylu ,, włączę radio , bo ludzie się skarżą ,że słychać u mnie krzyki pacjentów,, haha:LOL: Doktor zapytał się co robimy , rozrysował mi dwa sposoby cięcia-wybralem ten przy żołędzi , ale u mnie i tak musiałoby być szyte w tym miejscu , bo po częściowym zostało mało napletka wewnętrznego i dodatkowo ta zgubiona twarda blizna zabrała kolejne 0,5 cm. Doktor miły , cały czas coś mnie zagadywał w trakcie zabiegu. Słyszałem o nim na forum ,ale dopiero sam się przekonałem jaki z niego pozytywny człowiek. Na początku rozrysował linię cięcia , potem dostałem dwa zastrzyki. Jeden gdzieś w trzon ,drugi gdzieś w żołądź ,albo okolice. Pierwszy mniej bolał , drugi bardziej-ale dalo się wytrzymać 😉
W trakcie zabiegu slyszalem skwierczenie przypalanej skóry( to chyba skalpel elektryczny) ale wolałem nie patrzeć co to , bo ja nie mogę patrzeć na takie rzeczy- chyba bym zemdlał 😆Cały czas rozmawiałem z doktorem o różnych rzeczach. Za oknem była super pogoda ,jakieś drzewo ,zielone liście a w tle po cichu gralo radio.
Po ok godz. doktor pokazał swoje dzieło- już wtedy wiedziałem ,że będzie dobrze gdy porównałem w głowie to jak poprzednio po zabiegu wyglądał mój penis. Na koniec doktor pokazał w jaki sposób mam robić opatrunek i przekazał wszystkie informacje ,do których mam się stosować. Za zabieg zapłaciłem 1800 zł , co nie wydaje mi się jakaś kosmiczna cena biorąc pod uwagę to , że za poprzednie obrzezanie częściowe zapłaciłem 3,500zl , które i tak było bez sensu od samego poczatku...
Pierwsza zmianę opatrunku miałem zrobić w sobote wieczorem czyli dnia 3 od zabiegu. Nie mam jednak zdj , bo padł mi dotyk w telefonie... Ale mogę powiedzieć , że wszystko wygladalo praktycznie tak jak dzisiaj- może troszke krwi więcej na opatrunku , ale nie na ranie. Rana była czysta o dziwo.
Dzis dzień 4. Zdj mam porobione , ale dodam je jutro albo pojutrze , gdy będę miał sprawny telefon. Oczywiście zdj z dnia jutrzejszego itd też dodam.
Jako podsumowanie napisze , że doktor Tondel jest mega pozytywnym człowiekiem , ma ludzkie podejście do pacjenta i jest chyba stworzony do tego co robi. Widać ,że dobrze się w tym czuje . Chciałbym podziękować też forumowiczom ,którzy pomagali mi i wyrażali swoją opinię w poprzednim temacie z obrzezania częściowego. To dzięki nim wybrałem się teraz na poprawkę do magika z Poznania . Dzięki chłopaki 😉
Zdj. z każdego dnia wrzucę jutro ,albo pojutrze jak odzyskam telefon. Jeśli ktoś jest zainteresowany moim tematem , zdjęciami i cała reszta , to niech go obserwuje w tygodniu.
Na razie dzięki Pozdrawiam.
 

pqblito

Member
Jak sie sprawy maja na dzien dzisiejszy? :) tez zastanawiam sie nad podobnym podejsciem do tematu - rowniez jestem po obrzezaniu (niby calkowitym a przypomina troche czesciowe) co do efektow ktorego nie do konca jestem przekonany i rozwazam wlasnie takze kwestie poprawki..
 
Jak sie sprawy maja na dzien dzisiejszy? :) tez zastanawiam sie nad podobnym podejsciem do tematu - rowniez jestem po obrzezaniu (niby calkowitym a przypomina troche czesciowe) co do efektow ktorego nie do konca jestem przekonany i rozwazam wlasnie takze kwestie poprawki..

Zapomniałem wogóle o swoim wątku. Ostatni raz na forum byłem około 2 miesiące temu. Miałem na poczatku jakiś problem z imgurem i potem dałem sobie spokój. Ale zdjecia mam porobione. W tygodniu postaram się powrzucać i opisać jak to było. Na dzień dzisiejszy jestem mega zadowolony. Nie jest to jeszcze to , co bym chciał, jeśli chodzi o bliznę , ale widzę jak z dnia na dzień wygląda coraz lepiej. W sumie dopiero dwa miesiące, ale w porównania do poprzedniego zabiegu jest niebo, a ziemia. 🙂
 

pqblito

Member
W między czasie zapraszam do mojego tematu bo coś czuje, że mam podobny problem co Ty. Mam przepisaną maść na sterydach oraz wskazanie żeby tą skórę rozciągać i rzekomo po 2 tyg ta oponka ma zejść..

Opisz dokładnie co i jak, jak tylko będziesz miał chwile bo niewykluczone, że będę musiał pójść Twoimi śladami :) btw. napisałem maila z zapytaniem do dr Tondela o możliwości wykonania poprawki ale nie odpisał
 
Zajrzę jutro do Twojego tematu jak wrócę z nocki 😉 co do maila do dr Tondla, to lepiej odpuść na początku tez pisałem e-maile i raz odpisywał, potem nie - ogólnie utrudniony kontakt przez e-mail. Ciężko się też do niego dodzwonić. Ale jeśli napiszesz sms na jego nr telefonu, to bedziesz miał pewność, ze bedzie odpisywał. Z doktorem najlepiej właśnie przez sms sie kontaktować i umawiać 🙂
 

Ajzi

New member
Cześć, mam pytanko... Czy osoby, które miały wykonane obrzezanie całkowite mogłyby wrzucić zdjęcie po wygojeniu i w pełnym wzwodzie? Przymierzam się do takiego zabiegu i chciałbym zobaczyć „efekt końcowy” 🙂
 

Bobaniu

New member
A mam pytanie, bezpośrednio z nim się umawiać na wizytę, czy najpierw do jakiegoś urologa iść, choć mi się wydaje sprawa dość oczywista, że będzie cięcie
 

Podobne tematy

Do góry