• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite Low&Tight dr Tondel

80051

Active member
Kurde pewnie nie odpowiesz ale wlasnie do apteki sie zbieram i mysle czy kupic i te maść cebulowa Contractubex czy tylko te plastry
 

MKD

Active member
Ale miałeś wedzidełko napletek jakieś zakonczenia nerwowe ja mam wszystko wycięte mój penis jest bezużyteczny teraz wiem że to trudno zrozumieć mając napletek wewnętrzny ale sproboj tak jak mówię masować sam żołądź nie ma szans na dojście możesz tak 2 h i nic wkoncu ten wzwód opadnie nie da się tak ja nie jest ten maszyną.
Tak, mialem ale napletkiem moglem ruszyc 4-5mm bo inaczej bolalo wiec tyle z tego bylo x
Serio kobieta robila mi reka to raz sie udalo po godzinie ale to byl wytrysk bez orgazmu.

teraz to inna bajka bo mam ciecie high, dobre 3cm napletka wewnetrznego wiec pasuje. Masturbowac sie nie masturbuje wiec w tej kwestii ciezko mi sie wypowiedziec, jedynie na poczatku sie troche bawilem
 

80051

Active member
Kurde chcialem kupic te maść z cebula ale jakos pokusiło mnie na te plastry. w necie 99 za 5 sztuk a w galerii w aptece 160 za 5 sztuk. wzialem jeden. wymiar 5x30cm. moj maly ma 10cm obwodu, rana 1cm, tutaj margines jeszcze +0,5cm od kazdej strony z rany wiec z mojej matematyki wychodzi mi ze taki plaster starczy mi na 6 razy - 10x2,5cm razy 6.

Wiec kupujac jeden za 36zl mam go na niecale 3 tygodnie, nie tak zle jesli chodzi o kase. Mam tylko nadzieje ze nie są one "gorsze" od żelu sylikonowego ktory zalecil lekarz
 

emjot

Active member
Seksuolog ci napletka nie przywróci.
Chyba muszę się pogodzić i żyć z tym kalectwem pewnie na początku odwiedzę psychiatrę i zacznę brać antydepresanty albo zacznę ostro chlać a znając swoją psychę po czasie pewnie nie wytrzymam tego i skącze ze sobą w jakiś sposób. Nie wyobrażam sobie takiego życia bez kobiety u boku jako impotenta a najgorsze jest ze chcica jest a penis nie pozwala walenie konia zajmuje 2h, seks nie możliwy.
Od początku Ci to sugerowałem to nazwałeś takiego lekarza magikiem, w którego nie wierzysz. Szczególnie, że mówiłem o lekarzu ze specjalnością seksuologii. A takie specjalizacje robią zazwyczaj dodatkowo psychiatrzy. Sam u takiego byłem po pierwszym nieudanym zabiegu, podczas którego lekarz zrobił mi z ładnego penisa masakrę, na którą nie mogłem patrzeć.
 

80051

Active member
Panowie tak to ma wyglądać? Nakleiłem ten plaster w taki sposób. Z ciekawego materialu to jest w ogole wykonane

 

zane77

Active member
Za szeroko. Wycinasz wąski pasek, który max po 5mm wystaje poza linię blizny. Teraz marnujesz sporo. Na dwa razy by wystarczyło.
 

80051

Active member
Ło czyli jeszcze na pół to zrobić, ok. Zastanawiam sie czy sie nic na zoledzi nie odkształci przez to ze rok bede taki plaster nosic teoretyczne
 

80051

Active member
Wrzucam filmik dla potomnych jak to wyglada 20 dzien po zabiegu. prawa strona penisa idealnie, lewa niestety ta taka wystająca blizna. plus widok na łyse miejsce po wędzidełku. tylko bez ciepłych wiadomości na priv prosze, to naukowy filmik tylko

 

emjot

Active member
Do pół roku blizna zrasta się szybko, po tym czasie zacznie jaśnieć i w pełni się kształtować. Będzie tylko lepiej :)
 

Podobne tematy

Do góry