• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite Low&Tight dr Tondel

Patryk123411

Active member
Cholera wie jak to jest z tą skóra nie u każdego ona jest tak samo podatna na rozciaganie Przecież to nie plastelina. Mozliwe że i ona u mnie powoduje to że nie może mi stanąć na 100% kto wie napewno nie lekarz.. Oni mają wiedzę książkowa sami nie są obrzezani to nie wiedzą jak gość mi mówi że napletek wewnętrzny jest tak samo czuły jak zewnętrzny to śmiać mi się chce on potrafi tylko Szyć. Mnie zastanawia jedno jak możesz mieć grubszy penis po wycięciu napletek wewnętrznego na logikę powinien być chudszy.
 

80051

Active member
No niestety nigdy przez całe życie nie zmierzyłem sobie obwodu penisa bedac jeszcze nieobrzezańcem, więc teraz to sobie moge wnioskować na podstawie tylko tego ile mi sie może wydawać. Masz foty z mojego stanu "przed" na poprzedniej stronie, sam mozesz ocenic, mnie sie wydaje ze grubszy bo teraz nie ma skóry która go "ściska" ale teraz tak se mysle ze i to pewnie nie ma znaczenia. Podlamałem sie tym rozmiarem nie na zarty, duzy kutas to byla naprawde jedyna dobra rzecz w calym mnie, bylem dumny z tego powodu. eh

A ile sie przyzwyczajales/traciles wrazliwosc zoledzi? Ja dopiero 3,5h i dość to zacząłem już mieć już godzine temu :p
 

Adamek321

Member
Stary nie marudź i tak masz dużą fujare 18 cm jest git. Też miałem większą ale nie podłamuje sie majac tez okolo tyle co ty, pomimo tego ze mialem wiekszego. Potrzeba czasu ja jestem takiego zdania i to minie spokojnie. A jesli nawet nie to co? Nie masz stulei masz zdrowego kutasa, mozesz sie normalnie ruchać, a te 3 cm serio cie nie zbawia. Bedzie git głowa do góry
 

zane77

Active member
A czy to nie jest tak, że od tego unikania wzwodów i opuchliznę a potem obrzęk naczynia krwionośne i ciało jamiste musi się znów przyzwyczaić i porozciągać ? Muszę zmierzyć swojego w wzwodzie :)
 

emjot

Active member
Niby na logikę... była cięta tylko skóra, a penis zmalał. Nie tylko u Was. Ja miałem i do tej pory mam mniejszego. Co prawda trochę wraca do swoich rozmiarów (miałem 16cm, a po samym zabiegu 14cm). Teraz ma lekko ponad 15.
I wcale inaczej, czy źle nie mierzyłem ;)
 

zane77

Active member
Tak patrzę na te zdjęcia z porównaniem... A jak wy zmierzycie kutasa linijką? Od kości łonowej, czy od jajek, czy od czego? Co uznajecie za bezwzględny początek pomiaru?
Przecież jasne, że skóry jest mniej, więc od "brzucha" skóra jest bardziej naciągnięta niż przedtem. Dlatego pałka wydaje się krótsza.
Początek pomiaru musi stanowić coś innego niż skóra trzonu penisa.
 

80051

Active member
Dokladnie do tego wlasnie doszedlem. Penis jest starych rozmiarow tylko skora jest naciagnieta bardziej przez co w sumie jest krotszy bo zostaja te u mnie 3cm penisa „pod skora”
 

80051

Active member
Zrobie później zdjęcie dla potomnych żeby każdy czytający wiedział o co chodzi, ale ogólnie rozwijając moją odpowiedź z wczoraj, bo już leżałem w łóżku i troche na odwal odpisalem.

Tak wiec gdyby wziac na stół takie pojecia jak napletek wewnetrzny i napletek zewnetrzny to wewnetrzny przy L&T nam doktor w znacznym stopniu usuwa i nadrobić to musi naciągając skórę z zewnetrznego. O ile to jeszcze nie rodzi problemów przy stanie penisa miękki, bez wzwodu to o tyle jest to problematyczne ze u mnie przy wzwodzie skóra (tak upraszczając) którą mam między pępkiem a podstawą penisa w momencie wzwodu penisa podchodzi mocno do góry (naciaga sie) tak ze wlasnie mi 3cm penisa znika bo ta skóra u podstawy jesttaka naciagnieta. Sam nie wiem teraz co myslec, z jednej strony spoko bo penisa mi nie ubyło xD z drugiej... może da sie jakoś podciac ta skóre i wszczepić tam skóre z dupy na przyklad i jakos to sie zrośnie.. ale to może kiedyś. Póki co niech będzie jak jest :)
 

Adamek321

Member
Teraz już zaczną się normalne wzwody u ciebie i z czasem wszystko wroci do normy, nasz organizm nie jest przystosowany na ingerencje chirurgiczna i potrzebuje po prostu czasu skoro kutas nam rósł kilka lat No to teraz w miesiąc 3 cm nie urośnie tak o. Skóra tes potrzebuje chwili będzie w porządku ja jestem dobrej myśli.
 

Patryk123411

Active member
Bez ćwiczeń żadna skóra się nie naciągnie byś musiał mieć 24 h wzwód. Ona jedynie się uelastyczni nie będziesz miał efektu, że cię ciągnie także nie liczył bym na jakieś zmiany wizualne i inne czary. Poczytajcie na zagranicznych forach foreskin resoration to nie jest takie proste i wymaga do około 2-3 LAT ABY tam się coś naciagneło wydłużyło o jakiś chociaż centymetr i to przy pomocy jakiś urządzeń rozciągających napletek. Także nie bez powodu to się nazywa tight
 

MKD

Active member
Przypominam, ze chirurg tnie "na oko". Nie widzi czlonka w wzwodzie. Jak dobrze zrobi nie ma opcji stracic rozmiaru.

jakbym mial stracic z 20cm na 17cm to bym sie nawet cieszyl
 

80051

Active member
Przyznam szczerze że wczoraj zwaliłem do końca, nawet nie tyle że miałem presje i napięcie, nie, tylko dlatego zeby sie przekonać czy jestem kaleką czy jednak dam rade dojść. I dosyć szybko doszedlem, konia sie wali zupeeeeeełnie inaczej, trzeba sie nauczyc siebie na nowo. Niestety tez chyba za wczesnie tego dokonalem, bo dzisiaj penis mnie caly piecze i swędzi dziad jeden, takze ~20 dzien nawet jak sie fajnie goi to zdecydowanie za wczesnie wydaje mi sie.

I pewnie jest tak jak Patryk mówisz, pal licho juz te pare centymetrów. Takie konsekwencje tight zapewne

jakbym mial stracic z 20cm na 17cm to bym sie nawet cieszyl

E tak mówisz tylko. To tak jakbys z 250 konnego auta przesiadl sie na 150, niby tez szybkie ale jednak gorsze :d
 

Patryk123411

Active member
Ja konia nie mogę zwalić olejki, żele nic penis po czasie opada. Jedynie ruszanie skóra w 70%erekcji penis em jak z gumy mniejszy o 3 cm.
Zazdroszczę wam panowie a wy jeszcze narzekacie cieszcie się ze wam sprzęt działa i że możecie ruchac walić konia
 

Podobne tematy

Do góry