• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite Low&Tight dr Tondel

MKD

Active member
ja osobiscie kontktowalem sie z 4 urologami i od kazdego slyszalem, ze szwy posiedza 4-5 tygodni i u mnie sie to sprawdzilo.

co do higieny to pierwszy opatrunek jest uciskowy i wiadomo wtedy higiene ciezko utrzymac skoro trzeba trzymac ten opatrunek ale pozniej przemywac rane nalezy 1-2 razy dziennie z naciskiem na przemywac bo na poczatku ciezko jest dobrze umyc ze wzgledu na to, ze swieza rana.

powiem lepiej, po 2 tygodniach mozna spokojnie wracac do pracy rowniez fizycznej ale dyskomfort jednak bedzie
 

Patryk123411

Active member
Ja po 11 dniach miałem już luźne szwy i sam wyciągnąłem pinceta i małe nożyczki. Po 14 dniach to ja bym właśnie zaczął moczyć żeby przyspieszyć ich rozpad im krócej się trzymają tym lepiej a jak są luźne to można samemu powyciągać ale nie na siłę. Ja miałem taki luz że palcami niektóre wychodziły
 

80051

Active member
Nie no miałem na myśli to że prysznic biore codziennie tylko że różnica miedzy prysznicem a kąpielą taka, że w tym drugim przypadku w zasadzie "namaczamy" penisa, a w pierwszym dajemy jedynie splynąć po nim wodzie. Wiecie o co chodzi :)

Przestraszyliscie mnie też mega tymi grudkami, zwlaszcza ze po jednej stronie szwa (jak patrzeć z moich oczu to po lewej stronie penisa) mam takie nie najladniejsze zgrubienie. 15 min w wannie i jeden szew sam wyszedl, reszta to doslownie 16 min, nożyczki i pęseta i po szwach. Czyli mam już spokoj :D psiknalem rane octeniseptem, zawinalem w opatrunek i schowalem. Myślicie że już można tą maścią za pare dni smarować?

I dajcie znać co z tym obrzekiem po lewej stronie... chujowo to wygląda a jeszcze gorzej pod palcem to czuć, zwłaszcza że po prawej stronie mam totalnie odwrotny efekt, prawie zero opuchlizny i "gładki" szew

 

80051

Active member
Ale przyznam że nie potrafie sie nadziwić jakiego małego mam teraz xD porównując stan zwiodczały z napletkiem i bez napletka to różnica jest olbrzymia. Całe szczęście nie mam kompleksów bo w zwodzie mam mocno sporo, więc z uśmiechem politowania obecnie patzre na mojego pisklaka xD
 

80051

Active member
Jak to jest, że na tym forum nie można edytować posta?

Panowie wezcie cos doradzcie na ten obrzek po lewej stronie, dzisiaj rano zmienialem opatrunek i kurde boli i szczypie ten obrzek i czuc ze pod skórą jest duzy kawał skóry :/
 

pqblito

Member
Dokładnie 13 dni to jest nic przy zabiegu przy tak unerwionym miejscu. Czas i cierpliwość żeby organizm mógł się wygoić.
 

80051

Active member
Dzięki, pocieszające. Moim zdaniem to jest niesamowite i fascynujące jak organizm szybko się regeneruje i wlasciwie że dwa osobne kawałki skóry w ciągu 13 dni zrosły się ze sobą na stałe i stały sie nierozerwalne... wtf :p fajny ten organizm
 

Patryk123411

Active member
Taki obrzęk jak ty masz to jest chuj nie obrzęk. To się będzie z tygodnia na tydzień wchłaniac i nie będzie za jakiś czas po. Tym żadnego śladu a maściami to tak myślę 3 tydzień już można smarować najlepiej coś na cebuli przez około tydzień a później że dwa miesiące sylikonowe maści a z tego wszystkiego co testowałem a już jestem ekspertem w likwidowaniu blizn to najlepsze co mi pomagało są silikonowe plastry sutricon wycinanie cienkich pasków oklejanie i zmienianie ich co 2 dzien przynosi dwa raze lepsze efekty niż zwykle maści.
 

80051

Active member
Widzialem wlasnie ze polecasz te plastry i wycinanie pasków - to wróćmy do tego za 3 tyg, ale ogolnie to polecasz w ogole nie korzystac z tych silikonowych maści na rzecz tych plastrow?
 

Patryk123411

Active member
Tak polecam plastry dlatego, że walczyłem z bliznami dwa lata i plastry dawały mi zauważalne widoczne efekty do tego stopnia że byłem pod wrażeniem ich działania no ale ja miałem beznadziejny przypadek. Ten silaurum nie jest taki skuteczny,. Plastry nie wcierasz w bieliznę a maść tak. Plastry mają działanie cały czas i po 3 dniach sobie je zmieniasz wtedy najlepsze efekty są, ale są dosyć drogie. Ja je cały czas stosuje nawet teraz z dnia na dzień widzę jak mi fajne wygładza bliznę i robi się jaśniejsza. Żadna maść nie dała mi tego efektu co plastry już po 2 tygodniach widziałem znacząca poprawę i to w przypadku blizny przerostowej a w takich mniejszych bliznach albo ciętych sprawdzają się doskonale no ale są dosyć drogie, ale warto.
 

Patryk123411

Active member
Pamiętaj, że usuwanie blizny to długotrwały proces i trzeba zacząć na początku się jej pozbywać bo później już nic nie zrobisz i przedewszystkim odklejasz plaster i zaklejasz nastempny ma być cały czas przyklejone około 2 miesiące i wtedy są efekty rewelacyjne
 

MKD

Active member
U mnie silaurum daje rade lekko. Nie wyciera sie w biezline bo opuszczam spodnie na te pol godziny po posmarowaniu
 

80051

Active member
MKD daje rade lekko w sensie mizerne efekty czy wlasnie wrecz odwrotnie - super sie sprawdza? :d
 

MKD

Active member
Sa wyrazne efekty ale blizna bez zadnych powiklan i jak mowie masc nie wyciera sie u mnie w bielizne
 

Patryk123411

Active member
Plastry mają taką przewagę, że nie musisz cały czas smarować i czekać aż się trochę wchłonie maść i jak dobrze przykleisz to też trochę jakby ściągają, naciągają bliznę. Możesz też zrobić tak że 2 tyg smaruj maścią a 2 tyg naklejaj plastry i zobaczysz co da lepszy rezultat
 

Podobne tematy

Do góry