• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite doktor Tomasz Piskozub w Namysłowie (obok Opola)

toastt

Well-known member
Zostanie taka, skóra. Według mnie nie jest to opuchlizna czy oponka. Tak zostało wycięte.
Według mnie też zostanie, bo ewidentnie widać, że chirurg ciął w sposób opisany przez @AGv.
@3xcięty na szczęście mi to nie przeszkadza, z biegiem lat może się to jakoś wyrównywać czy nie jesteś w stanie powiedzieć ?
Wszystko to jeszcze pracuje i się sporo jeszcze zmieni, ale moim zdaniem nie powinieneś nastawiać się na jakieś spektakularne wyniki. Niestety wybrałeś takiego a nie innego lekarza i jest jak jest.
 

cichy13

Active member
Według mnie też zostanie, bo ewidentnie widać, że chirurg ciął w sposób opisany przez @AGv.
Wszystko to jeszcze pracuje i się sporo jeszcze zmieni, ale moim zdaniem nie powinieneś nastawiać się na jakieś spektakularne wyniki. Niestety wybrałeś takiego a nie innego lekarza i jest jak jest.
Nie nastawiam się, mało tego- jestem zadowolony z zabiegu.
 

nope

Well-known member
Zmieni sie duzo ta skora. Za pol roku to bedzie inaczej wygladac i inaczej sie układac. Plus wewnetrzny napletek sflaczeje i nie bedzie napompowany.
 

cichy13

Active member
AKTUALIZACJA- DZIEŃ 36
Siema wszystkim 😀 dzisiaj mija 36 dzień po obrzezaniu całkowitym, ogólnie decyzja o obrzezaniu była dla mnie jedna z najlepszych i najważniejszych jak narazie podczas 19 lat chodzenia po tej planecie XD jeśli chodzi o funkcjonowanie sprzętu oceniam je 10 na 10🤌 fakt jest taki, że wędzidełko jest lub wygląda na trochę krótkie ale podczas masturbacji nie przeszkadza totalnie (raz na pięć integracji coś pociągnie lekko także nie zwracam uwagi na to) mam tylko jedno pytanie odnośnie wyglądu. Mianowicie jak widać na zdjęciu mam duży żołądź(tak mi się wydaje- czy to jest tak, że mam taką charakterystykę po prostu ? A może wcale nie jest jakiś duży tylko mi się tak wydaje?) I drugie pytanko jak widać, kolor od linii tam gdzie były szyte jest taki bardziej czerwony niż tam gdzie jest reszta. Czy to będzie już tak zawsze? Bo to mi się lekko nie podoba że jest takie zdecydowanie czerwone, no ale jeśli tak musi być to zniosę to, najważniejsze że działa 🙂 czekam i dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 

Humanista

Active member
Wyglada git! Zoladz jest normalnej wielkosci wzgledem reszty ptaka, nie masz takiej wielkiej bulwy ani nic. Zacznij stosowac plastry sutricon, one rozjasniaja i wygladzaja blizne. Ja je nosze i nic nie draznia, tylko troche wkurza ich zdejmowanie, ale idzie sie przyzwyczaic
 
Może Ci się wydawać, że jest większy, bo wcześniej był ściśnięty napletkiem.
Mój też wizualnie wygląda na większego po zabiegu. Tak jak by odżył xd
 
  • Like
Reactions: Wah

toastt

Well-known member
Wygląda normalnie, a co do blizny to się jeszcze wszystko ułoży i za kilka miesięcy będzie wyglądało jeszcze lepiej. Plastry na blizny to dobry pomysł jak chcesz poprawić trochę wygląd, ale nie masz się czym przejmować w obecnym stanie.
 

cichy13

Active member
Witam Panowie, z małym wszystko ok, za tydzień wstawię aktualizację a tymczasem mam pytanko- może się teraz skompromituje ale trudno, za bardzo mnie to męczy a chce to robić dobrze. Mianowicie- jak golicie jajka to zwykłą maszynką czy elektryczną oraz czy tylko na podbrzuszu czy worek też, tak jak to w Brazzersach mają? Bo ja zwykłą oraz tylko na podbrzuszu mimo, że wolałbym worek też ale nie wiem czy czegoś nie sknoce. Proszę o odpowiedzi i dziękuje bardzo.
 

don_domini00s

Active member
Najlepiej po kąpieli, bo wtedy zmiękczają się trochę włosy. Normalnie smaruje jakimś żelem albo pianka i lece maszynka po trzonie bo mi akurat włosy wchodzą trochę, po jajkach tez ale ostrożnie żeby się nie zaciąć a wokol przy pachwinach i podbrzusze to przycinam trymerem. Ogólnie łatwiej trochę jest jak stanie, nie trzeba tak mocno skóry naciągać żeby ostrza włoski złapały. Pare razy użyłem tez kremu do depilacji ale średnio bylem zadowolony, wypróbowałem Veet i Bielende. Gdzieś przeczytałem ze dobre efekty sa po kremie BlitzBlank ale nie testowałem go.
 

Humanista

Active member
ja robie elektryczną. Imo jaj nie warto golić kompletnie na łyso, bo dziewczynom na tym nie zależy, a cholerstwo odrasta szybko i niewygodnie w cholerę się to goli. Żeby tylko nie były kosmate jak kokosy ;)
 

Podobne tematy

Do góry