• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite doktor Tomasz Piskozub w Namysłowie (obok Opola)

cichy13

Active member
Ale przed obrzezaniem czułem się że jest z tym wędzidełkiem, wtedy go po prostu nie widziałem teraz widzę że jest trochę krótkie ale może się obędzie bez? Bo czułem że pomogło wtedy
 

cichy13

Active member
AKTUALIZACJA- DZIEŃ 11 PO ZABIEGU

Witam, dzisiaj jestem już 11 dzień po zabiegu, wszystko przebiega bardzo dobrze i w następną sobotę będę szedł na kontrole do lekarza co robił zabieg, członka mam przyklejonego do brzucha co zdecydowanie powoduje, że opuchlizna nie jest taka duża, higiena wiadomo, ocenisept po każdym sikaniu, zmiana opatrunków, szare mydło itp. Ciekawi mnie tylko to, że rano nie mam łodygi stojącej, trochę wydaje mi się to dziwne co o tym sądzicie? Bo nie wiem czy sie martwić tym czy nie. Tak to w trakcie dnia nie mam wiadomo ale rano jak sie budze to też od tygodnia nie kojarze abym miał, jest sie czym martwić?
Dzięki za odpowiedzi, pozdro.
 

Humanista

Active member
Na oko git, tylko mocno ci schodzi naskórek na żołędzi. Może stosuj maść na podrażnienia? Ja używam Calmapherol i fajnie łagodzi podrażnienia.
 

cichy13

Active member
Chodzi o to białe na naplecie? Też mnie to dziwiło, właśnie idę dzisiaj do apteki, coś jeszcze polecasz czy to wystarczy ? Dziękuję 😉
 

nope

Well-known member
Ja smarowalem chwile mascia z wit a ale to i tak musi ten naskórek zejść po to żeby się wytworzył nowy więc no nie ominiesz tego. Swoją drogą to spoko to wygląda i wędzidełko też wygląda ok.
 

cichy13

Active member
Ja smarowalem chwile mascia z wit a ale to i tak musi ten naskórek zejść po to żeby się wytworzył nowy więc no nie ominiesz tego. Swoją drogą to spoko to wygląda i wędzidełko też wygląda ok.
Jak nope mówi że wygląda ok oraz że wędzidełko to już nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba naprawdę🤌 dzięki wariaty♥️
 
  • Like
Reactions: AGv

Podobne tematy

Do góry