• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite doktor Tomasz Piskozub w Namysłowie (obok Opola)

cichy13

Active member
Witam Wszystkich, wczoraj miałem obrzezanie całkowite u wymienionego wyżej doktora, dostałem znieczulenie miejscowe a zabieg trwał 30 minut. Jestem zadowolony z całego zabiegu, dostałem wytyczne postępowania z małym i za 2-3 tyg umówię się aby zerknął. Jak oceniacie wygląd jak na 22h po zabiegu? Wygląda oki Waszym zdaniem? Ja myślałem że będzie gorzej. dziękuję za odpowiedzi ;)
 

nope

Well-known member
Tak z ciekawosci zapytam ze wzgledu na to co pisales na pw do mnie. Czego nie poszedles jednak do Ratajczyka?
 

cichy13

Active member
AKTUALIZACJA- 5 DZIEŃ PO ZABIEGU
Siemanko, dzisiaj mija 5 doba od zabiegu, żołnierz prezentuje się tak jak na zdjęciach, noszę go przyklejonego do brzucha co chyba powoduje, że nie ma takiej opuchlizny. Jeśli chodzi o higienę to ocenisept, Biały Jeleń oraz zmiana opatrunków. Jeśli chodzi i wrażliwość żołędzia to myślałem że będzie dużo gorzej a tu naprawdę tylko trochę jeszcze dokucza przy niektórych ruchach. Dzięki za opinie jak ktoś ma pytania to zapraszam.
 

cichy13

Active member
AKTULIZACJA- DZIEŃ 7
Panowie ogólnie jest dla mnie kapitalnie jest chodzi o wygląd, higienę oraz wrażliwość. Nie mogę totalnie narzekać ale zacząłem się zastanawiać czy ja nie mam za krótkiego wędzidełka XDD? Jak coś to miałem już wydłużenie wędzidełka przed obrzezaniem ale nic to nie pomogło ale teraz ono się wydaje takie krótkie, o co chodzi haha? Czy jest normalne ono a ja coś świruje ?
 

cichy13

Active member
W sensie to wydłużenie wędzidełka nie pomogło wyleczyć stulejki i poddałem się obrzezaniu. Wtedy po wydłużeniu czułem że już schodzi naplet i nie ciągnie tak w dół ale we wzwodzie lipa była dlatego zrobiłem obrzezanie.
 

cichy13

Active member
Znaczy no teraz jeszcze nie miałem wzwodu i nie wiem o co kaman, wtedy we flaku mi nie ciągnęło po wydłużeniu więc może teraz będzie tak samo?
 

nope

Well-known member
Okaże się po wygojeniu. Ale czesc wedzidelka nadal jest u ciebie i jest nie wycięta. Istnieje taka możliwość że będzie krótko ale nie zaprzątałbym se tym głowy jak narazie.
 

cichy13

Active member
Nie no ale bez jaj że będę musiał nowy zabieg przechodzić jak to się wygoi? Jak ja już miałem wydłużone to wędzidełko 🙈
 

Podobne tematy

Do góry