• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

maly sznaps kielonek na odwage przed igla ;)

xwiewiurx

Member
witam szanowne grono , co myslicie o tym pomysle?? caly zabieg jak i rekonwalescencja mnie nie przeraza ale to wklucie znieczulenia igla w penisa juz tak, dzis mam za soba golenie przed zabiegiem i mialem problem sie ogolic tak wrazliwe jest to miejsce, a co dopiero igla, co myslicie?? bedzie to duze przegiecie jak walne sobie malego drinka ?? chyba o pozwolenie lekarza nie bede pytal bo mnie ukatrupi, a moze wlasnie nie??
 

3xcięty

Active member
Szczerze to nie polecam drinka, bo to może Ci tylko zaszkodzić, jeszcze wpłynie w jakimś stopniu na krzepliwość krwi i będziesz bardziej krwawił. Dasz radę przeżyć znieczulenie to tylko chwila i parę ukuć.
 

xwiewiurx

Member
Szczerze to nie polecam drinka, bo to może Ci tylko zaszkodzić, jeszcze wpłynie w jakimś stopniu na krzepliwość krwi i będziesz bardziej krwawił. Dasz radę przeżyć znieczulenie to tylko chwila i parę ukuć.
myslalem doslownie kieliszeczek na odgonienie glupich mysli, hmmm wezme sluchawki na uszy ;) wiem wiem mam byc twardy ale co ja moge ze moj organizm tak reaguje , glowa spokojna a cialo swoje , dziwne to i kto nie przezyl tego ten nie wie.
fajnie ze tu trafilem bo to forum to kopalnia wiedzy :)
 

xwiewiurx

Member
hej, dzieki ze pytasz, tak jakos dalem rade, pierwsze uklucie nie gorsze niz u denstysty wiec rzeczywiscie nie ma czego sie obawiac, kolejne wklucia chyba bardziej odczulem ale do zniesienia spokojnie, ale wez to powiedz mojej glowie ktora nie dala sobie wytlumaczyc tego ze to jest potrzebne wazne itp - stres i tak i tak byl podczas zabiegu mimo ze nie bolalo jakos specjalnie, no moze oprocz szycia tam kilka wkluc odczulem ale lekarz mowil ze to sie zdarza i dolozyl srodak przeciwbolowego. Glowe mialem odwrocona w 2ga strone zeby nie patrzec ale wyobraznia dzialala i czulem to jak odcieta skore rzuca na moj brzuch gdzie byla jakas cerata operacyjna, dziwne uczucie... ogolnie jestem jakims dziwnym przypadkiem chyba z nerwica bo mimo braku bolu to i tak i tak byl stres ogromny.
Przynajmniej wiem nad czym musze pracowac i cos z tym zrobic bo to byl cyrk.
Lekarz mega wyrozumialy i pozwolil mi gledzic bo tylko to pomagalo jakos sie uspokoic heheh, no pizda nie facet normalnie ;)
NO I W SUMIE NAJWAZNIEJSZE O CZYM CHCIALEM NAPISAC TO UWAGA (NIE WIEM CZY TO ZART BYL CZY NIE, CHOC MIALEM WRAZENIE ZE NIE) ALE JAK ZAPYTALEM O 1 KIELICHA BO WIEDZIALEM ZE BEDE SIE TAK ZACHOWYWAL I LEKARZ TEZ WIDZIAL CO TO ZE MNA ROBI TO POWIEDZIAL ZE 1 KIELICHA MOGLEM WZIASC BO TAKA MALA OBJETOSC NIE ZROBILA BY MI KRZYWDY A PEWNIE BYM SIE TAK NIE WIL:ROFLMAO::ROFLMAO: I BYL SPOKOJNIEJSZY. TAKZE TEN, KAZDY NA WLASNA ODPOWIEDZIALNOSC ;) MOZE MALY JOINT BYLBY LEPSZYM ROZWIAZANIEM, PODOBNO SAMO ZDROWIE ;)
W glownym moim poscie moge wrzucic zdjecia zebyscie ocenili prace Tondla
 

3xcięty

Active member
Haha, to inni może skorzystają przed zabiegiem następnym razem. Jakbym zapalił jointa to chyba bym sobie wkręcił, że mi zaraz coś utnie i tak w trakcie operacji spytałem jak idzie, ale doktor odpowiedział czy to nie miał być zabieg amputacji. 😂
A zdjęcia pokaż ocenimy.
 

nope

Well-known member
No ja to bardziej bylem osrany przed zabiegiem niż w trakcie tak apropo stresu xD bólu nie ma a jak lekarz spoko to i pogada z tobą xD
 

xwiewiurx

Member
no mam nadzieje ze komus pomoze ,przede wszystkim trzeba znac siebie... a pro po jointa mi pewnie wystarczylby buch, a ten tekst o amputacji to kilka razy slyszalem, i mialem mu tez przypomniec co my tu robimy hahaha
odpowiadajac tez na pytania z poprzedniego posta , tak wrocilem po 2 dniach do UK na razie wszystko ok, po 10 dniach wrzuce kolejne fotki

zdjecie przed zabiegiem:


2 dni po zabiegu:


5dzien po zabiegu:

https://i.imgur.com/DtNUBvN.jpg
https://i.imgur.com/XxEib0P.jpg
https://i.imgur.com/3hElwA9.jpg

i co myslicie? ja mam pewne spostrzezenia ale nie chce nic sugerowac ;)

ogolnie chyba za slabo go przyklejam do brzucha bo czasami potrafi sie w pol zlozyc i troche pobolewa - zwlaszcza szwy choc wszystko goi sie ok to zauwazylem ze pod koniec dnia jak by penis pobolewa ale to chyba odslonieta przesuszona zoladz (38 lat w cieplym siedzial to teraz sie buntuje)
 

xwiewiurx

Member
dzieki panowie, a czy zauwazyliscie te krzywizne na zdjeciu?? nie chcialem nic sugerowac ale przyznam sie wam ze z mojej perspektywy (jak patrze na moj sprzet z gory) nie zauwazylem tego , dopiero jak przyjzalem sie na zdjeciach widac ze ta linia ciecia nie jest rowna, widac to dobrze na tym zdjeciu
jakos specjalnie mi to nie przeszkadza, wydaje mi sie ze taka moja budowa bo odleglosc od zoledzi jest taka sama po obu stronach, nie specjalnie sie tym przejmuje na razie daje po prostu znac ;)
no i jak poradzic sobie z ta zoledzia bo az kluje czasami, wiem ze sie przyzwyczaje, ale duzo na rowerze jezdze i zastanawiam sie jak sobie pomoc zeby przyspieszyc powrot do roweru (oczywiscie po tych 3-4 tygodniach rekowalescencji po zabiegu)
nie usmiecha mi sie ze jutro mija tydzien i bede musial go odkleic z brzucha do domu, ajjjj

taka refleksja mlodzi panowie ;) !!!!!!!!!! NIE CZEKAJCIE Z ZABIEGIEM TAK DLUGO JAK JA BO TO SIE PO PROSTU NIE OPLACA, IM DLUZEJ ZOLADZ SCHOWANA POD NAPLETKIEM TYM DLUZEJ BEDZIE SIE PRZYZWYCZAJAC DO NOWYCH WARUNKOW, I TAK I TAK TRZEBA ZROBIC I ZROBICIE TO BO DOJDZIECIE DO TAKIEGO MOMENTU JAK JA GDZIE SKORA ANI DRGNIE W DOL A TRZEBA BEDZIE SIE UMYC. JA SPEDZALEM EXTRA 10 MINUT POD PRYSZNICEM ZEBY SIE TAM UMYC MASAKRA. POMYSLCIE JAK TO BEDZIECIE ROBIC MAJAC LAT 50-60 MAM NA MYSLI MYCIE SWOJEGO SPRZETU, JA MIMO OGROMNEGO STRACHU GLOWNIE DLATEGO SIE ZDECYDOWALEM A JAK PRZELAMAC STRACH MACIE INSTRUKCJE WYZEJ ;)

pytanie do kolegow dluzej bedach na tym forum , znalazl sie ktos starszy odemnie kto robil stuleje??
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Maly penis Inne 2
M Opatrunek tak aby maly stal? Krótkie wędzidełko 1

Podobne tematy

Do góry