• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

maly sznaps kielonek na odwage przed igla ;)

xwiewiurx

Member
tez mi sie wydaje ze ciasna, choc erekcja wydaje sie mocniejsza to dlugo sie nie utrzymuje jakos ( chyba wiek ;) hehe ) i ciezko stwierdzic czy uciska , wydaje sie ok, czeste wzwody beda trenowaly blizne :)
tez mi sie przewinelo ze ktos tu mial tez zaciana blizne od niego, powinno sie przychodzic ze zdjeciem penisa w erekcji ( nie mam porownania ale wydaje mi sie ze moj mocno idzie w szerokosc jak sie powieksza a lekarz tego nie wie i stad ta ciasnota)
 

nope

Well-known member
Tak blizna sie rozciaga i tu masz racje. Moze byc po czasie ok i sie bardzo wyrównać. No mnie w sumie lekarz prosil o zdjecia w wzwodzie nie wiedzialem wtedy po co xD
 

zykzak

New member
Ja mam tak samo Jak xwiewiurx ciasnawo ale mnie ciachał gość w Krakowie, trenuje wzwodami rozciąganie tego. Mnie bardziej przeszkadza że jak jest flak to siedzi troche wyowijany napletkiem (obrzezanie częściowe), ale jak zaczynam mieć wzwód to jest strasznie nieprzyjemne uczucie ocierania sie go o bokserki - psychicznie boje sie że coś sie mu stanie wtedy... niewiem jak to opisać. Może chodzić z odciągniętym zeby przyzwyczaił się do pocierania o bokserki? Tak samo mam trochę napuchnięte miejsce przy szwach
 

nope

Well-known member
Ile jestes po zabiegu? Samo ci sie wytrenuje to tylko nadwrażliwość : ) mysle ze chodzenie z odwiniętym napletkiem moze pomoc ale zeby ci oponki nie wywaliło : D
 

zykzak

New member
Ile jestes po zabiegu? Samo ci sie wytrenuje to tylko nadwrażliwość : ) mysle ze chodzenie z odwiniętym napletkiem moze pomoc ale zeby ci oponki nie wywaliło : D
Miesiąc, ale strasznie wolno mi sie wszystko goi patrząc na fotki ludzi tu po zabiegach to kogoś po 3dniach wygląda jak mój po 2tygodniach. Właśnie jest lekko zgrubiały przy szwach więc np w nocy jak po wzwodzie napletek zejdzie za żołądź to tak śpie do rana. Ale w dzień to mam zaciągnięty na żołądź - zrobię posta na dniach i wrzucę fotorelacje :p
 

3xcięty

Active member
Moja blizna wygląda niemal identycznie, również mam wrażenie, że lekko za ciasna. Miałem zabieg chyba 2 tygodnie przed Tobą, bo 31.03.22, to ona się odrobinkę rozciągnęła, ale nadal jest ciasna (odnośnie ostatnich zdjęć co wstawiałem). Mam nadzieje, że coś się jeszcze zmieni w tej kwestii
 

xwiewiurx

Member
ale czy we wzwodzie uciska i przeszkadza?? masz jakies wrazenie podczas seksu czy masturbacji poprzez te ciasna blizne?
wydaje mi sie ze trzeba dac jej czasu i rozciagnie sie, wystarczy tyle by nie przeszkadzala.
@zykzak czekamy na relacje ;)
 

3xcięty

Active member
Jeszcze tydzień temu powiedziałbym, że podczas seksu mi przeszkadzało, bo trochę bolała, ale może było za wcześnie na seks po prostu, dlatego przerwałem akcje. Ale wczoraj mnie już nic nie bolało podczas stosunku czy masturbacji.
 

xwiewiurx

Member
ja jeszcze nie , ale ja 2 tygodnie po Tobie robilem wiec w danym momencie 4 tygodnie to dla mnie za wczesnie, z reszta jeszcze bola mnie te dziurki po szwach bo 3 dni temu wyciagnalem je wszystkie, dzis probowalem przesuwac dopiero skore gora dol ale nie mam komfortu na razie wiec odpuszczam ;), ciul tam poczekam jeszcze z tydzien minimum choc w moim wieku to juz z zona rzadziej heheh i czeka sie na weeekend wiec pewnie za 2 tygodnie wyjdzie :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 

nope

Well-known member
Miesiąc, ale strasznie wolno mi sie wszystko goi patrząc na fotki ludzi tu po zabiegach to kogoś po 3dniach wygląda jak mój po 2tygodniach. Właśnie jest lekko zgrubiały przy szwach więc np w nocy jak po wzwodzie napletek zejdzie za żołądź to tak śpie do rana. Ale w dzień to mam zaciągnięty na żołądź - zrobię posta na dniach i wrzucę fotorelacje :p
Na spokojnie z tym gojeniem. Miesiac to krotko. Jeszcze moze bolec swedziec itd nawet dla nadwrazliwosci to jest mało. Blizna na poczatku bywa czerwona normalna kolej rzeczy tak samo zgrubienia przy szwach. Cos na blizny stosowac , masowac blizne lub kleic plastry i czas.
 

caesar_pl

Member
dobra sluchajcie szwy wyiagniete, sam to zrobilem na 2 razy po 2 godziny, kazdego musialem sam wywalic bo nic nie chcialo sie rozpuszczac i wypadac, byly blisko siebie i lekko zaropiale, wiec trzeba bylo dlugo moczyc. efekt jest taki jak na zdjeciach: mi sie podoba i mam nadzieje ze sie wygladzi , choc w jednym miejscu nie wiem czy sie dobrze zroslo. Do tego tez mam wrazenie ze ciasna ta blizna(tworzy taki jak by wawoz na penisie) bo w zwodzie widac to najbardziej i ta ilosc wewnetrznego napletki tworzy jakby "oponke" nie wiem jak to wplynie na seks bo ten wystajacy wewnetrzny naplet najbardziej przeszkadza w bokserkach a jak wlosy lekko odrastaja to dosyc mocno swedzi, jak myslicie jak to sie bedzie mialo do seksu?

https://imgur.com/92FKVLp
https://imgur.com/15jX9N4

PYTANIE GLOWNE OD KIEDY MOGE UZYWAC MASC NA BLIZNY ? NIE WIEM CZY JEST JUZ WSZYSTKO WYGOJONE, BLIZNA JEST JESZCZE CZERWONA
Masz świetną bliznę,nic nierób.
 
Polecanie chlania przed znieczuleniem to głupota. Nieważne jaka ilość. Jeszcze ktoś by naprawdę w to uwierzył, że tak wolno. Mogą być powikłania, znieczuelenie też może nie zadziałać lub dzialać mniej.
 

xwiewiurx

Member
maly sznaps to nie chlanie, kazdy dorosly wie co moze czego nie , to bylo tylko pytanie a lekarz przekornie( lub nie) mowil ze moglem sobie dziobnac malego. z podkreslnieiem na malego. ogolem obylo sie bez choc glowa szalala od stresu...

@3xciety blizna jest ok choc nie dlbalem za bardzo o nia, mam na mysli plastry (szkoda mi bylo je zakladac a potem zdejmowac do seksu ;) ) a i tak konczylo sie "ze dzis nie, dzis nie, itp " hahaha naiwniak ze mnie ;) ogolem jestem zadowolony z tym ze zostaly mi widoczne i wyczuwalne pod palcami blizny po szwach sa dosc grube, ale wiecie na poczatku czlowiek sie przejmuje a potem zycie biegnie i nie ma czasu na przejmowanie sie czyms cos wiekszosc czasu jest schowane w majtkach ;)
ogolnie zadowolny jestem z zabiegu i wyboru lekarza.
 
maly sznaps to nie chlanie, kazdy dorosly wie co moze czego nie , to bylo tylko pytanie a lekarz przekornie( lub nie) mowil ze moglem sobie dziobnac malego. z podkreslnieiem na malego. ogolem obylo sie bez choc glowa szalala od stresu...

Powątpiewam, że wie. Wie to może jak idzie pić z kolegami, a nie przed zabiegiem medycznym. Wtedy liczy się wiedza jakie są interakcje z alkoholem. I nieważne czy napijesz się kielicha, czy pół litra, każda ilość szkodzi i może zakończyć się bardzo źle. Lekarz głupi, albo żartował.
 

nope

Well-known member
Powątpiewam, że wie. Wie to może jak idzie pić z kolegami, a nie przed zabiegiem medycznym. Wtedy liczy się wiedza jakie są interakcje z alkoholem. I nieważne czy napijesz się kielicha, czy pół litra, każda ilość szkodzi i może zakończyć się bardzo źle. Lekarz głupi, albo żartował.
Jasne. Tondel to głupek przecież :) ale ty wszystko bierzesz na powaznie co przeczytasz. Przeciez nikt tu sie nie upija przed zabiegiem i nie kombinuje. Nie przesadzaj.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Maly penis Inne 2
M Opatrunek tak aby maly stal? Krótkie wędzidełko 1

Podobne tematy

Do góry