• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

maly sznaps kielonek na odwage przed igla ;)

toastt

Well-known member
Ja bym się nie odważył walnąć kielona przed jakimkolwiek zabiegiem operacyjnym, a już na pewno nie przed operacją na moim wacku. Na rozluźnienie można poprosić o lek uspokajający, który zostanie odpowiednio dobrany do pacjenta i do rodzaju zastosowanego znieczulenia (typu relanium), ale nie sznapsa. Poza tym jak słusznie przedmówca zauważył - co da jeden kieliszek (poza efektem placebo)?
 

xwiewiurx

Member
pieknie mi sie temat rozdmuchal :D ja juz dawno po zabiegu a ludzie dalej pisza :) fajnie, lek uspokajajacy?? kiedy zapytalem o taka opcje to nikt mi jej nie ogerowal a obdzwonilem kilka klinik prywatnych,
a czy picie przed zabiegiem to objaw alkoholizmu?? watpie nie szufladkowalbym tak od razu, mam 40 lat na karku a "wypitych dni " to bym zmiescil pewnie w te 365 wiec nie ma co szufladkowac, znam swoj organizm i wiem co moge a czego nie gdzie sa moje limity i na co mnie stac jesli chodzi o "zabiegi medyczne" placebo czy nie, nie wazne, wazne zby pomoglo ;) tak samo jak szczepionka czy picie przefiltrowanej wody z kranu, ale to osobny temat i nie ma co sie tu rozpisywac na ten temat. wiec konczac temat: stulejkarze na stol operacyjny i po sprawie po klopocie bedzie :D
pozdro dla wszystkich :D
 

Cinek16

New member
pieknie mi sie temat rozdmuchal :D ja juz dawno po zabiegu a ludzie dalej pisza :) fajnie, lek uspokajajacy?? kiedy zapytalem o taka opcje to nikt mi jej nie ogerowal a obdzwonilem kilka klinik prywatnych,
a czy picie przed zabiegiem to objaw alkoholizmu?? watpie nie szufladkowalbym tak od razu, mam 40 lat na karku a "wypitych dni " to bym zmiescil pewnie w te 365 wiec nie ma co szufladkowac, znam swoj organizm i wiem co moge a czego nie gdzie sa moje limity i na co mnie stac jesli chodzi o "zabiegi medyczne" placebo czy nie, nie wazne, wazne zby pomoglo ;) tak samo jak szczepionka czy picie przefiltrowanej wody z kranu, ale to osobny temat i nie ma co sie tu rozpisywac na ten temat. wiec konczac temat: stulejkarze na stol operacyjny i po sprawie po klopocie bedzie :D
pozdro dla wszystkich :D
mam wrażenie że napisałeś ten post pod wpływem alkoholu
 
Są różni ludzie. Niektórzy są zbyt pewni siebie. Pamiętam jak kiedyś to samo mówiłem koledze ze szkoły, który po kielonie poszedł prowadzić samochód. Oczywiście pojechał mi że jestem zbyt wrażliwy i nic się nie stanie. No i zaliczył wypadek.

Można sobie wyzywać rozsądnych ludzi, ale to jest przestrzeganie przed krzywdzeniem kogoś (jazda po "małym sznapsie" za kółkiem) albo sobie (picie przed znieczuleniem).

W sumie to drugie to mniej powinno nas obchodzić, bo wtedy tylko siebie zranisz.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Maly penis Inne 2
M Opatrunek tak aby maly stal? Krótkie wędzidełko 1

Podobne tematy

Do góry