• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Maly penis

Hej, mam 19 lat i problem z dlugoscia pracia. Zarowno dlugosc jak i obwod wynosza 12 cm.
Podobno pochwa ma 10 cm ale trudno znalezc taka pozycje w ktorej ciala beda sie stykaly w tem sposob zeby wlozyc moje 12 cm, zawsze trzeba miec zapas zeby bylo komfortowo.
Co radzicie? Jak zaspokoic kobiete takim penisem?
Nie mialem nigdy dziewczyny a jezeli bede mial to ze wzgl religijnych i tak poczekam do slubu. Powinienem przed slubem powiedziec o tym problemie?
Mozecie mi dac jakies wskazowki jak najlepiej uzywac takiego kalibru?
 

szymon1

New member
12cm penis to nie problem, praktycznie juz w pozycji klasycznej oboje bedziecie sie czuc (i jesli w nocy poslubnej bedziecie przezywac swoj pierwszy raz to pewnie innej nie sprubujecie), natomiast beda pozycje w ktorych bedzie moze przyjmniej etc, ale to bedziesz sprawdzal po slubie jak juz bedziesz regularnie wspolzyl. Jesli chcesz zyc w czystosci do slubu to podejrzewam ze twoja przyszla zona bedzie dziewica i tez bedzie w tej czystosci do slubu trwac, tez bedzie niedoswiadczona. Wiec pierwsze wspolzycie i pare kolejnych nie bedzie dla niej ani dla ciebie rozczarowaniem. Jezeli oboje bedzie niedoswiadczeni to oboje bedziecie odkrywac ten swiat i prubowac roznych pozycji podczas wspolzycia. Jelsi podjales taka decyzje ze chcesz z tym poczekac do slubu to nie ma sensu zebys teraz sie zastanawial nad pozycjami, tego wszystkiego nauczysz sie jak juz bedziesz po slubie i bedziesz regularnie wspolzyl. Przy pierwszym wspolzyciu problemem bedzie dla ciebie nie to ze masz penisa 12cm tylko np to ze bedziesz po krotkim czasie szczytowal z racji tego ze nie bedziesz przyzwyczajony do takich doznan, ale tego tez sie nauczysz i z czasem to wspolzycie bedzie trwalo dluzej. Dlatego na ta chwile nie ma sensu zebys sie tym jakos przejmowal. I jeszcze raz 12cm to nie problem zebys o nim mowil w konteksicie problemu wiec straszenie dziewczyny "problemem" jest bezcelowe. Pozdr
 

predator772

New member
Ja też miałem problem z długością penisa ale nie taki że według mnie był mały tylko poprostu chciałem go powiększyć żeby doznania były lepsze dla mnie jak i dziewczyny z która będę uprawiać seks więc zacząłem ćwiczyć penisa na długość i grubość, mam nawet na tym forum przedstawione ćwiczenia jakie wykonuje od podajże lutego i efekty po tych ćwiczeniach tutaj zostawiam linka:
http://meskiezdrowie.pl/co-wy-na-to-cwiczenia-4372.html
Pamiętaj jeśli masz ochotę powiększyć penisa bo bendziesz się czuł wtedy bardziej komfortowo to czemu tego nie zrobić?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry